• Informacje na temat:

  zwiedzanie stadionu wisły kraków

Artykuły na temat: zwiedzanie stadionu wisły kraków
 • Wisła Kraków. Klub szuka pomocy i sponsorów w USA

  Pogrążona w wielkich kłopotach finansowych i organizacyjnych Wisła Kraków potrzebuje wielomilionowej pomocy. Członkowie rady nadzorczej klubu zwrócili się z oficjalną prośbą o pomoc i wsparcie do potencjalnych sponsorów w Stanach Zjednoczonych.

 • Wisła Kraków otwiera stadion dla kibiców

  We wtorek 4 października od godz. 15:00 wszyscy chętni będą mogli zwiedzić stadion im. Henryka Reymana, na którym swoje mecze rozgrywa mistrz Polski, Wisła Kraków. Zwiedzanie stadionu jest częścią obchodów 105-lecia istnienia klubu.

 • Od soboty przez ponad tydzień Wisła Kraków będzie świętować jubileusz 105-lecia powstania klubu. W planach są m.in. mecz koszykarki kontra piłkarze, zwiedzanie stadionu i specjalny koncert.

 • Murapol Cup, czyli derby Manchesteru w... Krakowie

  Manchester United i Manchester City zagrają w Krakowie. I to nie na stadionie Wisły czy Cracovii, ale w niewielkim ośrodku treningowym w Skotnikach. W weekend odbędzie się Murapol Cup, najsilniej obsadzony młodzieżowy turniej piłkarski w kraju.

 • ...im się największy szacunek - powiedział Guardiola. Odniósł się też do stadionu, na którym wyburzono trybunę. - Wiem, że odbywa się tu przebudowa - dodał i zapewnił, że na zwiedzanie(...), Kraków...

 • Stadion Narodowy - nasza wizytówka na Euro 2012

  Narodowy powstaje w miejscu dawnego Stadionu Dziesięciolecia, który przez ostatnie lata nie miał nic wspólnego ze sportem. Miejsce największego bazaru Europy zajmie imponujący obiekt z biało-czerwoną(...) tłumy. Później był efektowny pokaz oświetlenia stadionu i kolejny dzień otwarty. 2 października ponad 140 tysięcy osób zwiedzało Narodowy, a punktem kulminacyjnym był pokaz zamykania dachu. Obecnie trwa...

 • Prace przy budowie Stadionu Narodowego zakończą się 30 listopada - zapewnia prezes Narodowego Centrum Sportu Rafał Kapler. Pierwszy mecz na nowym obiekcie, spotkanie o Superpuchar Polski Legia Warszawa - Wisła Kraków, odbędzie się 11 lutego 2012.

 • Wisła Kraków i INTERIA.PL zaprasza wszystkich posiadaczy karnetów na rundę jesienną 2012/2013 do wzięcia udziału w konkursie, w których do wygrania jest zaproszenie na specjalne spotkanie z drużyną "Białej Gwiazdy".

 • Marca: Wisła słaba i nieporadna

  Hiszpańskie dzienniki "Marca", "AS" i "El Mundo Deportivo" nie mają litości dla Wisły Kraków po przegranym meczu z Barceloną. Dziennikarze największych gazet sportowych Półwyspu Iberyjskiego co prawda pisali głównie o drużynie Barcelony, lecz wytknęli też słabe punkty "Białej Gwiazdy".

 • - Wiśle życzę awansu z całego serca. Przecież tyle podejść do Ligi Mistrzów już miała, że powinna się wreszcie przedostać do fazy grupowej - powiedział w rozmowie z INTERIA.PL selekcjoner reprezentacji Polski, Franciszek Smuda. Dzisiaj, o godz, 20:30 Polska gra z Gruzją. Zapraszamy na relację LIVE!