• Informacje na temat:

  żona mariusza rumaka

Artykuły na temat: żona mariusza rumaka
 • Kim jest nowy trener Lecha Poznań Mariusz Rumak?

  Ogłoszenie pierwszym trenerem jednego z najmocniejszych polskich zespołów młodego Mariusza Rumaka to wielkie zaskoczenie. Czy szkoleniowiec bez wielkiego doświadczenia jest w stanie wprowadzić Lecha Poznań na europejskie salony?

 • Ślub Dariusza Dudka. Jerzy będzie świadkiem

  Co? Gdzie? Kiedy? Bądź na bieżąco i sprawdź Sportowy Kalendarz! W ostatnim czasie w życiu byłego piłkarza takich klubów, jak, Legia, Odra czy GKS Katowice sporo się działo. W styczniu tamtego roku Dariusz Dudek wyprowadził się z domu. Jego była już żona, Iwona, na łamach "Super Expressu" próbowała zrujnować jego wizerunek. Akurat wszystko działo się w niewesołym czasie dla byłego piłkarza...

 • Czy wiesz, że... Przed 19. kolejką Ekstraklasy

  Lech Poznań może pochwalić się imponującą serią siedmiu kolejnych wygranych meczów na wyjeździe. Po raz ostatni piłkarze Mariusza Rumaka nie przywieźli kompletu punktów do Poznania z Gdańska (porażka z Lechią 0-2) 30 września zeszłego roku.

 • Lech Poznań zaprezentował się kibicom przed nowym sezonem

  Kilkuset kibiców Lecha Poznań pojawiło się we wtorek na Starym Rynku na oficjalnej prezentacji drużyny. Sympatycy klubu mogli poznać piłkarzy, którzy dołączyli do zespołu, zebrać autografy oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia.