• Informacje na temat:

  z kim przegrał witalij kliczko

Artykuły na temat: z kim przegrał witalij kliczko
 • Witalij Kliczko: Don King to oszust

  Witalij Kliczko (40-2, 38 KO) obronił mistrzowski pas wagi ciężkiej organizacji WBC. Ukrainiec wygrał przez nokaut w 10. rundzie z Albertem Sosnowskim (45-3-1, 27 KO).

 • Wałujew wciąż negocjuje z braćmi Kliczko

  ...- Podpisując umowę z braćmi Kliczko, człowiek całkowicie przechodzi pod ich władzę - mówi Nikołaj Wałujew (50-2, 34 KO), który rok temu przegrał z Davidem Haye'em (25-1, 23 KO) i stracił mistrzowski pas federacji WBA w wadze ciężkiej. Od tamtej pory nie wychodził już na ring. Kilka miesięcy temu mówiło się o pojedynku 37-letniego Wałujewa z Witalijem Kliczką (41-2, 38 KO), jednak z negocjacji nic...

 • Chris Byrd: Kliczko nie jest nudny tylko mądry

  Władymir Kliczko (62-3, 52 KO) stoczył w sobotę kolejną jednostronną walkę, bez trudu odprawiając w ciągu niespełna pięciu rund Alexa Leapaia (30-5-3, 24 KO). Wielu kibiców ma już dość dominacji Ukraińca i zarzuca mu nudny boks. W obronie Kliczki stanął jego były rywal Chris Byrd.

 • Foreman: Kliczkowie mistrzami? A z kim walczyli?

  George Foreman, legenda wagi ciężkiej, nie jest fanem stylu, w jakim bracia Kliczkowie odsyłają z kwitkiem kolejnych pretendentów. - Od czasów Lennoxa Lewisa nie podjęli walki z nikim poważnym - podkreślił Foreman.

 • Kliczko: Nie będzie bazarowego targowania

  Półtora miliona dolarów zaproponował Rosjaninowi Nikołajowi Wałujewowi Witalij Kliczko za walkę o pas mistrza świata federacji WBC w kategorii ciężkiej. Ukrainiec stawia sprawę jasno: albo Kola przyjmie jego ofertę, albo nie będzie z nim boksował.

 • Kliczko do Sosnowskiego: Chodź i mnie pobij

  Albert Sosnowski przyznał, że zamierza zaryzykować i zaatakować w ringu Witalija Kliczko. Ukraińcowi spodobał się pomysł "Dragona". - Albert, musi podejść i mnie pobić - zaapelował mistrz świata wagi ciężkiej WBC. Do walki dojdzie 29 maja na stadionie Schalke w Gelsenkirchen.

 • ...- Taka ludzka obawa czasem się pojawia. Ale w życiu nieraz przychodziło mi stawiać czoła o wiele groźniejszym zawodnikom niż Władimir Kliczko. Wtedy mogłem się bać - mówi w wywiadzie dla RMF FM pięściarz Mariusz Wach. Z Ukraińcem zmierzy się 10 listopada w Hamburgu. - Potraktuję go jak nieproszonego gościa w swoim domu - zapowiada.

 • Vinny Maddalone - kim jest rywal Tomasza Adamka?

  ...wstępnie zapowiadaną na 11 marca walką z Witalijem Kliczko (ukraiński czempion wcześniej - 16 października - zmierzy się z Shannonem Briggsem). Adamek miał skonfrontować swoje siły z innym dwumetrowcem(...) KO) i sześć przegrał. Listę pogromców boksera tworzą na ten moment: Alfred Cole, Brian Minto (dwukrotnie), Evander Holyfield, Denis Bojcow i Jean Marc Mormeck. Jeżeli nie zdarzy się kataklizm (czytaj...

 • Tomasz Adamek odzyskuje dawną twarz!

  Tomasz Adamek, po przegranej walce z Witalijem Kliczką, wrócił do Stanów Zjednoczonych, tym razem podróż przebiegła bez żadnych przygód.

 • Ukraińscy bokserzy, mistrzowie świata Władimir i Witalij Kliczkowie nie chcą walczyć z Rosjaninem Nikołajew Wałujewem na warunkach ustalonych przez amerykańskiego promotora boksu zawodowego Dona Kinga.

Dyskusje na temat: z kim przegrał witalij kliczko
 • Re: Witalij Kliczko: To była najlepsza walka Władimira

  To była najlepsza walka Władymira Kliczki ! Oznacza to również ,że paradoksalnie , ale w żadnej ze swoich 64 zwycięskich walk nie był ...tak dobry, a jednak wygrywał. Można się zapytać z kim do tej pory walczył ? Oczywiście ,że miał kilku świetnych przeciwników ,ale olbrzymia większość to byli chłopcy do bicia . I ten wlaśnie fakt ,że miał tylu słabych rywalił...zdecydował o tym ,że przegrał

 • Re: Mormeck przegrał z Masternakiem i zakończył karierę

  Co więc powiesz o wadze ciężkiej gdzie rządzi Wladymir Kliczko mający 38lat?A jego brat Witalij który w wieku 41 lat lał w zasadzie każdego z kim się mierzył? Igdyby nie polityka...to kto wie ...a wiekowo obaj bracia toż to prawie emerytura...jak ten Francuz..