• Informacje na temat:

  wozniacki chlopak

Artykuły na temat: wozniacki chlopak
 • Chłopak Wozniacki liderem rankingu golfistów

  ...22-letni Irlandczyk Rory McIlroy zrealizował swoje wielkie marzenie. Chłopak Caroline Wozniacki został liderem światowego rankingu golfistów, spychając na drugie miejsce Anglika Luka Donalda. Jest też drugi na liście płac z dorobkiem ponad 1,8 mln dolarów.

 • Wiktoria Azarenka - Caroline Wozniacki 6:4, 6:2 w drugiej rundzie Australian Open

  Białorusinka Wiktoria Azarenka pokonała rozstawioną z numerem ósmym reprezentantkę Danii Caroline Wozniacki 6:4, 6:2 w drugiej rundzie gry pojedynczej tenisowego wielkoszlemowego Australian Open, rozgrywanego w Melbourne.

 • Wozniacki: Nie mam chłopaka, ale mogłabym mieć

  Dobre wieści dla fanów wdzięku i urody Caroline Wozniacki. W jednym z wywiadów udzielonym duńskiej prasie płynnie mówiąca po polsku duńska tenisistka wyznała, że nie ma partnera i ciągle czeka na wybranka.

 • Chociaż liderka światowego rankingu tenisistek Carolina Wozniacki śpiewa w swej piosence, że kobieta potrzebuje mężczyzny jak powietrza, to zdaniem ojca i trenera zarazem, nie ma na razie czasu, by myśleć o romantycznych spacerach z wybrankiem serca.

 • Przyjaciółki: Radwańska i Wozniacki, teraz rywalki

  Agnieszka Radwańska spotka się w piątek z Caroline Wozniacki w ramach półfinału turnieju WTA w Indian Wells. To będzie pojedynek przyjaciółek i rodaczek! Reprezentantka Danii urodziła się co prawda w Odense, ale jej rodzice, Anna i Piotr, są Polakami.

 • Radwańska ze łzami w oczach zakończyła mecz

  Agnieszka Radwańska po 29 minutach gry skreczowała w pierwszym secie meczu z Caroline Wozniacki w ćwierćfinale turnieju WTA w Tokio. W tym momencie reprezentantka Danii prowadziła 5:0.

 • Fyrstenberg: Chciałbym odwrócić wynik dwóch moich meczów... w singlu

  ...nazwisk w Top10 (Niemka Angelique Kerber i Dunka Caroline Wozniacki mają polskie pochodzenie - przyp.). Agnieszka Radwańska trzyma jeszcze poziom. Uważam, że ciągle nie powiedziała ostatniego słowa...

Dyskusje na temat: wozniacki chlopak