• Informacje na temat:

  witold domański komentator

Artykuły na temat: witold domański komentator
 • Wszystkim szefom sportowych redakcji telewizyjnych w Polsce zadaliśmy cztery krótkie pytania, licząc na szybkie celne odpowiedzi. Naszym kolejnym rozmówcą jest Witold Domański, szef Eurosport Polska.

 • "Polacy dobrze oglądają sport"

  ...- Polska jest jednak dla Eurosportu krajem bardzo ważnym, bo jesteśmy dla nich - jeśli chodzi o oglądalność drugim krajem po Niemczech - powiedział w rozmowie z INTERIA.PL Witold Domański, dyrektor Eurosport Polska.

 • Cześć ich pamięci

  W ostatnich dwunastu miesiącach odeszli na zawsze m.in.: Stefan Lewandowski, Leszek Jezierski, Adam Krzysztofiak, Stanisław Swatowski, Witold Domański, Stanisław Garczarczyk Adam Ledwoń, Władysław(...) kraju; Witold Domański - ceniony dziennikarz sportowy, wieloletni pracownik "Przeglądu Sportowego". W marcu odszedł Władysław Pietrzak - wybitny działacz sportu motocyklowego, dziennikarz...

 • Odeszli w ostatnim roku

  ...mistrz i 27-krotny rekordzista Polski. Witold Domański - wybitny dziennikarz sportowy, uczestnik kampanii wrześniowej, więzień oflagu, wieloletni pracownik "Przeglądu Sportowego", laureat nagrody(...) i Himalajach dwanaście ośmiotysięczników; zginął podczas próby wejścia na Annapurnę (8091 m). Witold Woyda - dwukrotny mistrz olimpijski we florecie w 1972 roku w turnieju indywidualnym...

Wideo na temat: witold domański komentator
 • Witold Domański: Mimo porażki Hurkacz wypadł znakomicie. Wideo

  - Hurkacz wypadł znakomicie w starciu z Marinem Cciliciem. Co prawda przegrał, ale pokazał w 3. i 4. secie, że stać go na bardzo dobrą grę i świetne pomysły. Sporo było niedokładności, ale już wiemy, jakie są jego mocne strony - powiedział komentator Eurosportu Witold Domański. Roland Garros na żywo w Eurosporcie 1, Eurosporcie 2 i Eurosport Playerze.