• Informacje na temat:

  waldemar domagała

Artykuły na temat: waldemar domagała
 • "W PZPS powinny być nowe wybory!"

  ...​Prezes Pomorskiego WZPS - Waldemar Bartelik atakuje: Delegaci nie są bez winy, żądamy nowych wyborów władz Polskiego Związku Siatkówki.

 • Afera w PZPS. "Trzeba ratować wizerunek polskiej siatkówki"

  ...związku Waldemar Bartelik przypomniał, że w 2012 roku komisja rewizyjna wnioskowała o nie udzielenie absolutorium prezesowi P., wskazując w sprawozdaniu, że dopuścił się on wielu karygodnych uchybień...

 • Bohater z Wembley: Kadra Fornalika jest w agonii!

  Kto powinien zastąpić w prowadzeniu kadry Waldemara Fornalika? Trwa dyskusja kibiców. "Ronaldo 7" proponuje powrót Leo Beenhakkera, ale nie brakuje Wam innych pomysłów!

 • Zwolnienie Fornalika kosztowałoby milion złotych

  Gdyby PZPN chciał zwolnić Waldemara Fornalika ze względu na kiepskie wyniki, gdy Polka wciąż ma teoretyczne szanse awansu na mundial, musiałby zapłacić selekcjonerowi milion złotych - pisze "Przegląd Sportowy", który dotarł do umowy PZPN z Fornalikiem.

 • Obraz reprezentacji Polski nie musi być taki smutny!

  Remis 1-1 z dwunastokrotnie mniejszą od Polski, 134. w rankingu FIFA Mołdawią nie przekreślił ostatecznie naszych szans na awans na MŚ, ale był kolejnym dowodem na to, że Waldemar Fornalik nie radzi sobie z prowadzeniem zespołu narodowego. Dopóki nie zatrudnimy lepszego fachowca, będziemy skazani na wpadki nawet ze słabeuszami, jak nasz wczorajszy rywal.

 • Głowacki: Nie spodziewam się powołania do reprezentacji

  ...swojej drużynie. To jest dla mnie cel numer "jeden". A gdyby Waldemar Fornalik wysłał powołanie, to powiedziałbyś "nie"? - Myślę, że nie wyśle tego powołania. Mówisz, że są lepsi, ale ostatnie...

 • Kołtoń: Kto zbawi "Biało-czerwonych"?

  To że Ludovic Obraniak i Damien Perquis nie zbawią "Biało-czerwonych" już wiemy. Wie o tym Franciszek Smuda, a i chyba przekonał się nieodwołalnie Waldemar Fornalik. Czy zbawi nas Bartosz Salamon? Nie wiem, ale warto spróbować. W ogóle warto szukać alternatyw. Na gwałt? Nie, na gwałt na pewno nie, ale z głową wypada poszukać. Ponieważ problemem wcale nie jest obsada bramki.

 • T-Mobile Ekstraklasa: Górnik - Śląsk 0-2

  Śląsk Wrocław dobrze rozpoczął rundę wiosenną. W meczu 16. kolejki Ekstraklasy pokonał w Zabrzu Górnika 2-0 po golach Piotra Celebana i Waldemara Soboty. Gol skrzydłowego Śląska był ozdobą tego spotkania i z pewnością kandydować będzie do miana gola sezonu.

 • ...dokumentu raportu podmiotom innym niż wymienione powyżej, nie będzie możliwe - podkreślił Papke. Opozycja w obliczu skandalu domagała się skrócenia kadencji obecnego zarządu i rozpisania nowych wyborów. Tak się nie stało. I właśnie w czwartek zostanie podjęta kolejna próba.  Prezes Pomorskiego Wojewódzkiego Związku Piłki Siatkowej Waldemar Bartelik zapowiedział złożenie wniosku o uzupełnienie...

 • Polska – Dania. Robert Lewandowski zmierzy się ze starymi demonami

  ...wrażenie. Szczególnie dobrze spisał się Waldemar Sobota, który z miejsca miał dostać etat na lewym skrzydle reprezentacji Polski. Zaskoczył też młody Piotr Zieliński, który strzelił decydującego gola(...) chodzą w koszulkach z jego nazwiskiem, a kibice nie wyobrażają sobie reprezentacji bez niego. Inna sprawa, że trzy lata temu, za kadencji Waldemara Fornalika, nastroje w kadrze były bardzo słabe...