• Informacje na temat:

walczak zwyciężył

Artykuły na temat: walczak zwyciężył
  • Damian Walczak (BDC MarcPol Team) wygrał w niedzielę kolarski wyścig 55. Trofeo Guillamet i Navarra w hiszpańskim Figueres.

• Karolina Sztokfisz (AZS Zakopane) zajęła w eliminacjach 28. miejsce, a jej klubowa koleżanka Jagna Marczułajtis-Walczak wypadła z trasy. Bardzo zadowolony z drugiej lokaty był mistrz świata(...) Marczułajtis-Walczak nie ukończyła pierwszego przejazdu mężczyźni 1. Matthew Morison (Kanada) 2. Benjamin Karl (Austria) 3. Mathieu Bozzetto (Francja) 4. Andreas Prommegger (Austria)

• Jagna Marczułajtis-Walczak zajęła jedenaste miejsce w slalomie podczas snowboardowych zawodów Pucharu Świata w Moskwie. Na podium stanęły wyłącznie Austriaczki: Doris Guenther, Heidi Neururer i Julia Dujmovits. W gronie mężczyzn zwyciężył Włoch Aaron March.

• ...12 listopada 1980 roku polska reprezentacja piłki nożnej rozegrała wyjątkowe spotkanie. Polacy pierwszy i jak do tej pory jedyny raz w historii pokonali drużynę Hiszpanii. Nasza kadra zwyciężyła na wyjeździe 2:1.

• Wisła Can-Pack Kraków i Ślęza Wrocław zwycięskie w 18. kolejce ekstraklasy koszykarek

Wisła Can-Pack Kraków i Ślęza Wrocław wygrały swoje spotkania 18. kolejki ekstraklasy koszykarek. Wisła pokonała Cosinus Widzew Łódź 80:45 (23:7, 19:7, 17:18, 21:13), a Ślęza zwyciężyła Ostrovię Ostrów Wlkp. 68:44 (23:9, 15:5, 12:11, 18:19).

• ...35-letni Robert Radosz (BDC Team) zwyciężył w 12. kolarskim Memoriale Romana Siemińskiego. Wyścig rozegrano w poniedziałkowe popołudnie na ulicach Mińska Mazowieckiego.

• Włoch Moreno Moser z grupy Liquigas zwyciężył w 69. Tour de Pologne. Drugie miejsce zajął Michał Kwiatkowski (Omega Pharma-Quickstep), co jest największym osiągnięciem polskiego kolarza od czasu, gdy w 2005 roku wyścig uzyskał najwyższą kategorię UCI.

• Gerashenko (ISD CYCLING Team) 1.24.48 5. Damian Walczak (MTB Silesia Rybnik) 1 okrążenie 6. Robert Banach (Mróz Active Jet) 1 okrążenie klasyfikacja generalna po czterech imprezach: 1. Marek Galiński 85 pkt 2. Marek Konwa 63 3. Adrian Brzózka (JBG-2 Professional MTB Team) 54 pkt 4. Kornel Osicki 49 5. Damian Walczak 44 6. Robert Banach...

• Paulina Woźniak zajęła 17. miejsce w slalomie gigancie snowboardowych zawodów Pucharu Świata w niemieckim kurorcie sportów zimowych Sudelfeld. Zwyciężyła Niemka Amelie Cober, a w gronie mężczyzn triumfował Austriak Andreas Prommegger.

• Reprezentacja Polski przegrała towarzysko z Katarem 25-26

...mistrzostw świata, które rozpoczną się 11 stycznia we Francji. Katar - Polska 26-25 (15-11) Polska: Malcher, Morawski, Kornecki - Chrapkowski 1, Jurkiewicz 2, Jachlewski, Walczak, T.Gębala...