• Informacje na temat:

  walasek zbigniew

Artykuły na temat: walasek zbigniew
 • Turniej o Łańcuch Herbowy Ostrowa Wielkopolskiego: Zwycięstwo Grzegorza Walaska

  Żużlowiec Cash Broker Stal Gorzów Grzegorz Walasek wygrał 66. Turniej o Herbowy Łańcuch Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. W wielkim finale pokonał Duńczyka Bjarne Pedersena oraz Bartosza Smektałę.

 • Dużym zainteresowaniem cieszy się Grzegorz Walasek - zawodnik Włókniarza Częstochowa. Wychowanek Polmosu Zielona Góra otrzymał już dwie propozycje startów w przyszłym sezonie.

 • W wieku 75 lat zmarł Tadeusz Walasek, jeden z najlepszych zawodników w historii polskiego boksu, zdobywca dwóch olimpijskich medali - srebrnego w Rzymie (1960) i brązowego w Tokio (1964), mistrz Europy z Belgradu (1961), siedmiokrotny mistrz kraju (1958-64).

 • ..." - powiedział kapitan ZKŻ Kronopol, Grzegorz Walasek. W pierwszym pojedynku dwóch najlepszych zespołów w Zielonej Górze zawodnicy ZKŻ Kronopol rozgromili Intar Lazur Ostrów aż 61:29. Wygrana ZKŻ w takich(...) wysiłku, ale pokazaliśmy, że jesteśmy najlepszą drużyną w I lidze" - powiedział jeden z liderów ZKŻ, Zbigniew Suchecki. Zielonogórskim żużlowcom i kibicom, których do Ostrowa przyjechało około...

 • Takich bokserów, jak Tadeusz Walasek, już nie ma - uważa prezes Polskiego Związku Bokserskiego Jerzy Rybicki. 15 lipca zdobywca dwóch olimpijskich medali w kategorii średniej - srebrnego w Rzymie (1960) i brązowego w Tokio (1964) skończył 75 lat.

 • Walasek i Okoniewski w ZKŻ Kronopol!

  Do Mariusza Staszewskiego, Marcina Nowaczyka i szerokiego grona juniorów, w czwartek dołączyli Rafał Okoniewski i Grzegorz Walasek ! Dla popularnego "Okonia", który parafował roczną umowę, sezon 2006 będzie już czwartym spędzonym w Zielonej Górze. Powracający po sześciu latach jazdy w Częstochowie Walasek związał się z macierzystym klubem dwuletnim kontraktem. Do podpisania umów doszło podczas...

 • Derby dla Apatora, kompletny Walasek!

  ...uderzenia gości, którzy wygrali bieg juniorów 5:1, jednak gospodarze szybko skontrowali, wychodząc na prowadzenia po III biegu (10:8), w którym para Walasek - Osumek nie dała szans Damianowi Balińskiemu i Jackowi Rempale. Kiedy po dziesiątym biegu gospodarze objęli prowadzenie 34:26 wydawało się, że jest po meczu, ale rezerwy taktyczne wprowadzane przez Zbigniewa Jądera sprawiły, że przed biegami...

 • Żużlowy turniej o Łańcuch Herbowy. Sezon zakończy się w Ostrowie

  Łańcuch Herbowy Ostrowa Wielkopolskiego zakończy w niedzielę sezon żużlowy w Polsce. Swój udział potwierdziło kilku czołowych zawodników - m.in. drużynowy mistrz kraju i mistrz świata juniorów Bartosz Smektała, Grzegorz Walasek i Duńczyk Niels Kristian Iversen.

 • Z rodziny olimpijskiej ubyło aż trzech najznakomitszych zawodników w historii boksu amatorskiego: 4 listopada Walasek, 13 lipca Kulej i 7 września Drogosz. - Ciężko będzie nam wychować kogoś o tak wielkich umiejętnościach i niespotykanej kulturze osobistej jak Tadeusz Walasek - podkreślił były prezes polskiego związku Jerzy Rybicki.  Walasek, zdobywca dwóch medali igrzysk - srebrnego w Rzymie...

 • Zdecydowanym sukcesem gospodarzy zakończył się XXXVIII Memoriał Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego. Częstochowianie zajęli trzy czołowe lokaty. Zwyciężył indywidualny mistrz Polski, Grzegorz Walasek, drugi był Sebastian Ułamek, a trzeci Rune Holta.

Dyskusje na temat: walasek zbigniew
 • Re: Zmarł wicemistrz olimpijski w boksie Tadeusz Walasek

  Wielki szacunek. Cześć Jego pamięci.

 • Re: Dariusz Michalewski dzisiaj może usłyszeć zarzut. Trwają czynności śledcze

  1952 srebrny Aleksy Antkiewicz lekka 1960 srebrny Jerzy Adamski piórkowa 1960 srebrny Tadeusz Walasek średnia 1960 srebrny Zbigniew Pietrzykowski półciężka 1964 srebrny Artur Olech musza(...) Leszek Drogosz półśrednia 1964 brązowy Józef Grzesiak lekkośrednia 1964 brązowy Tadeusz Walasek średnia 1964 brązowy Zbigniew Pietrzykowski półciężka 1968 brązowy Hubert Skrzypczak papierowa

 • Re: Dariusz Michalewski dzisiaj może usłyszeć zarzut. Trwają czynności śledcze

  lekkopółśrednia 1972 złoty Jan Szczepański lekka 1976 złoty Jerzy Rybicki lekkośrednia 1952 srebrny Aleksy Antkiewicz lekka 1960 srebrny Jerzy Adamski piórkowa 1960 srebrny Tadeusz Walasek średnia 1960 srebrny Zbigniew Pietrzykowski półciężka 1964 srebrny Artur Olech musza 1968 srebrny Artur Olech musza 1968 srebrny Józef Grudzień lekka 1972 srebrny Wiesław Rudkowski

 • okoń na treningu !!!

  ludzie, byłem dziś na treningu falubazów i okoń jeździł razem ze wszystkimi!!! podobno ma jakąś blokadę na nodze i może jeżdzić! tak więc z toruniem jedziemy w pełnym składzie! falubaz - apator 50:40 !

 • Re: Zmarł Zbigniew Pietrzykowski

  Pietrzykowski , Kulej , Walasek , Grudzien , Kasprzyk ,takich mistrzow juz dzisiaj w polskim piesciarstwie nie ma . Panie Zbyszku dziekujemy za wszystko i zawsze bedziemy o Panu pamietac .

 • Re: Zmarł Zbigniew Pietrzykowski

  Jak te lata szybko mijają. Dobrze pamiętam kadrę Stamma w meczach z NRD, jak walczył Kulej, Pietrzykowski, Walasek, Grudzień, jakby to niedawno było.