• Informacje na temat:

walasek najlepszy

Artykuły na temat: walasek najlepszy
  • Grzegorz Walasek z Polonii Bydgoszcz wygrał w sobotę w Rzeszowie 27. Memoriał Eugeniusza Nazimka w jeździe na żużlu. Drugie miejsce zajął Duńczyk Nicki Pedersen, a trzecie Adrian Miedziński. Walasek triumfował w memoriale po raz drugi, poprzednio w 2005 roku.

• Grzegorz Walasek wygrał w Częstochowie rundę kwalifikacyjną żużlowej Grand Prix 2009. Awans do półfinału eliminacji uzyskał także Sebastian Ułamek. Odpadli Jarosław Hampel i Janusz Kołodziej. We wcześniejszych turniejach eliminacji GP awans do półfinału uzyskali Rafał Dobrucki i Tomasz Jędrzejak.

• Grzegorz Walasek (ZKŻ Kronopol Zielona Góra) wygrał w Poznaniu półfinał krajowych eliminacji do Grand Prix 2009 i indywidualnych mistrzostw Europy.

• Walasek: Tytuł mobilizuje

...28- letni zawodnik stając na najwyższym stopniu podium osiągnął swój największy sukces w dotychczasowej karierze. " Od jedenastu lat jeżdżę na żużlu i marzyłem o takiej chwili, że będę najlepszy(...). Mam kolejne cele w swojej karierze i tylko dalsza ciężka praca pomoże mi w ich realizacji." - kończy Walasek. Coraz głośniej mówi się ostatnio również o tym jakoby Walasek w przyszłym sezonie...

• Walasek: Dostaję kota

...- Mieliśmy trudny początek sezonu, ale potrafiliśmy się pozbierać i wywalczyć brązowy medal. To sukces. Stanęliśmy przecież na podium. Trzeba pamiętać, że to jest taki sport. Kontuzje, defekty wypaczają wynik - wyznał w rozmowie z "GW" Grzegorz Walasek.

• Grzegorz Walasek (KantorOnline Włókniarz Częstochowa) wygrał w Ostrowie Wielkopolskim ćwierćfinał indywidualnych mistrzostw Polski na żużlu. Do półfinału, który odbędzie się 24 lipca w Rawiczu, awansowało ośmiu najlepszych zawodników.

• Włókniarz Częstochowa pokonał 44-43 Polonię Bydgoszcz w meczu Ekstraligi żużlowej. Najlepszym zawodnikiem zawodów był zawodnik gości - Grzegorz Walasek, który wywalczył komplet - 15 punktów.

• Żużlowiec Włókniarza Częstochowa Grzegorz Walasek zwyciężył w Ostrowie Wielkopolskim w turnieju eliminacyjnym Złotego Kasku. Awans do finału wywalczyli również Patryk Dudek, Piotr Protasiewicz, Tomasz Jędrzejak i Artur Mroczka.

• Grzegorz Walasek zajął czwarte, a Sebastian Ułamek - piąte miejsce w półfinale eliminacji żużlowych indywidualnych mistrzostw świata Grand Prix 2011 w Ostrowie Wlkp. i awansowali do finału.

• IMME na żużlu: Grigorij Łaguta najlepszy w Lesznie

Rosjanin Grigorij Łaguta (KS Toruń) okazał się najlepszy podczas drugiej edycji Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostw Ekstraligi na żużlu w Lesznie. Drugie miejsce zajął Piotra Pawlicki (Fogo Unia Leszno), a trzecie Greg Hancock (Unia Tarnów).

Dyskusje na temat: walasek najlepszy
  • NAJLEPSZY WALASEK

do robienia l... !!!

• WALASEK I TAK NAJLEPSZY

Grzesiek mamy nadzieje z razem z całą drużyną włukniarza zdobędziecie mistrza polski.Wszyscy liczymy na ciebie i na cały zespół.I tak wiemy że jesteś dużo lepszy od Tomasza Goloba i po raz drugi wywalczysz indiwidualnego mistrza polski jestem z tobą Piotrek Mieczkowski Czestochowa

• Włókniarz !! Walasek !! Holta !!

Grzesia trzeba szanowac Grzesiu najlepszy jest !!!! Brawo dla Ryśka i Hampelka. Jarek pokazales klase w ostatnim biegu. Mistrzostwo swiata dla Włokniarz !!! Czestochowa moim miastem, Włókniarz moim zyciem. Amen

• NAJLEPSZY WALASEK !

DO ROBIENIA LASEK !!!

• Re: Żużlowe IMP: Złoty Walasek!

Walasek Walasek zobaczymy czy taki najlepszy Polak jak przyjdzie mu startowac w GP

• FALUBAZ FOREVER

GREG WALASEK JEST NAJLEPSZY I ON WYCIĄGNIE NASZ TEAM NA WYŻYNY PAZDRO

• SPEEDWAY GÓRĄ !

GRZESIU WALASEK TO OBOK TOMASZA GOLLOBA NAJLEPSZY POLSKI ŻUŻLOWIEC.UWAŻAM ŻE ZASŁUGUJE CAŁKOWICIE NA STAŁĄ DZUKĄ KARTĘ W PRZYSZŁYM CYKLU SGP I MAM NADZIEJĘ, ŻE JĄ OTRZYMA.

• Re: Walasek na torze

Walasek - wygrałeś w Częstochowie tylko , że to był twój tor i wiedziałeś jak przygotować motocykle.Twoj triumf juz sie więcej nie powtórzy no jedynie jak twoja drużyna wygra i bedzie znow u was, ale mam nadzieje ze tak nie bedzie , bo to tarnow zdobedzie mistrza. A teraz w Tarnowie IMP wygra oczywiscie T.Gollob - najlepszy polski żuzlowiec!

• Gapa...Gollob

dokładnie taka jazda jaką zaprezentował Gapa jest godna politowania. Jeśli chce sobie zasłuzyć na opinie drugiego Golloba to proszę bardzo, niech robi tak dalej...ale jemu też ktos nie zostawi miejsca lub wcisnie w płot......a szkoda by było bo ma papiery na doskonałego zawodnika. Gapa popatrz na Jarusia...i ucz sie chłopcze...ucz!!!! Greg Walasek i tak nie zawiódł i był najlepszy. BRAWA dla