• Informacje na temat:

  wach ważenie

Artykuły na temat: wach ważenie
 • Szpilka - Wach. Mariusz Wach spotkał się z chorymi w Mysłowicach

  Rośnie temperatura na nieco ponad dobę przed sobotnią walką Mariusza Wacha z Arturem Szpilką, tymczasem ten pierwszy sprawia wrażenie, jakby stawka pojedynku w ogóle nie zaprzątała mu głowy. W piątek, w drodze na ceremonię ważenia, "Wiking" złożył wizytę w Środowiskowym Domu Samopomocy w Mysłowicach.

 • Szpilka - Wach. Szpilka lżejszy od Wacha o prawie 15 kilogramów

  Artur Szpilka ważył 108,7 kg, a Mariusz Wach 123 kg podczas oficjalnej ceremonii ważenia przed jutrzejszą walką wieczoru na gali KnockOut Boxing Night w Arenie Gliwice. Transmisja widowiska w TVP Sport oraz na portalu sport.tvp.pl, a walkę wieczoru pokaże TVP 1 od godziny 22.50.

 • Mariusz Wach vs Jarrell Miller. Amerykanin cięższy

  ...​Za nami ceremonia ważenia przed jutrzejszą galą na obrzeżach Brooklynu. Nas oczywiście najbardziej interesować będzie potyczka Mariusza Wacha (33-2, 17 KO) z Jarrellem Millerem (19-0-1, 17 KO).

 • Jarrell Miller: Wach to twardziel

  Zwycięski Jarrell Miller (20-0-1, 18 KO) przyznał, że z Mariuszem Wachem (33-3, 17 KO) nie boksowało się łatwo. Na gali w Uniondale w Nowym Jorku Amerykanin pokonał Polaka, który w trakcie walki doznał kontuzji prawej ręki, przez techniczny nokaut w dziewiątej rundzie. Pojedynek na polecenie lekarza przerwał sędzia.

 • Mariusz Wach na treningu medialnym pod okiem rywala

  Dwa dni dzielą pięściarza z Krakowa Mariusza Wacha od wejścia do ringu i skrzyżowania rękawic z ofensywnie boksującym i mocno bijącym Jarrellem Millerem. Pojedynek Polaka z Amerykaninem odbędzie się 11 listopada na gali w Nassau Coliseum, pod Nowym Jorkiem. Transmisja w nocy z soboty na niedzielę od godz. 3 w Polsacie Sport.

 • Mariusz Wach cięższy od swojego rywala

  Mariusz Wach (30-1, 16 KO) okazał się o trzynaście kilogramów cięższy od Konstantina Airicha (21-10-2, 17 KO) podczas oficjalnej ceremonii ważenia przed piątkową galą w Ostrowcu Świętokrzyskim.

 • Na oficjalnej ceremonii ważenia przed sobotnią galą w Lubinie, organizowaną przez grupy Global Boxing i Tymex Boxing Promotion, Mariusz Wach (21-1, 16 KO) okazał się cięższy od swojego rywala, Nigeryjczyka Gbengi Oloukuna (19-10, 12 KO).

 • Narodowa Gala Boksu. Oficjalnie. Mariusz Wach nie wystąpi w Warszawie

  Mariusz Wach (33-3, 17 KO) i jego kibice obejdą się ze smakiem. Były pretendent do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej i jeden z najlepszych Polaków nie wystąpi ostatecznie podczas piątkowej gali w Warszawie.

 • Mariusz Wach jeszcze nie "napina" się na pojedynek z Teperem

  Pięściarz wagi ciężkiej Mariusz Wach ma za sobą pierwsze spotkanie z Erkanem Teperem, z którym zmierzy się 18 marca na gali w Lipsku. Pojedynkiem wieczoru na gali w Niemczech będzie starcie Roberta Stieglitza z Nikolą Sjeklocą o tytuł mistrza Europy kategorii półciężkiej.

 • Mariusz Wach: Muszę doprowadzić do liczenia Erkana Tepera

  W sobotę na ringu w Lipsku Mariusz Wach stanie przed wielką szansą nakierowania swojej kariery na właściwe tory. Pokonanie faworyzowanego Erkana Tepera sprawi, że pięściarz wagi ciężkiej z Krakowa znów zaakcentuje swoją obecność w szerokiej czołówce i będzie mógł liczyć na ciekawe oferty. Transmisja gali w Polsat Sport Fight (godz. 20) i Polsat Sport (godz. 22).

Wideo na temat: wach ważenie
 • Władimir Kliczko i Mariusz Wach. Oficjalne ważenie

  Władimir Kliczko kontra Mariusz Wach. Oficjalne ważenie pięściarzy

 • Narodowa Gala Boksu. Najman o walce Wacha. Wideo

  Eric Molina został zawieszony na dwa lata za zażywanie niedozwolonej substancji po walce z Anthonym Joshuą w grudniu 2016 roku. Amerykanin miał walczyć z Mariuszem Wachem podczas Narodowej Gali Boksu, która odbędzie się 25 maja w Warszawie. - Mariusz na pewno będzie walczył podczas Narodowej Gali Boksu - zapewnił Marcin Najman. - Z kim? Będziemy wiedzieć w czwartek podczas ceremonii ważenia.

Dyskusje na temat: wach ważenie