• Informacje na temat:

  wach ważenie

Artykuły na temat: wach ważenie
 • Mariusz Wach vs Jarrell Miller. Amerykanin cięższy

  ...​Za nami ceremonia ważenia przed jutrzejszą galą na obrzeżach Brooklynu. Nas oczywiście najbardziej interesować będzie potyczka Mariusza Wacha (33-2, 17 KO) z Jarrellem Millerem (19-0-1, 17 KO).

 • Jarrell Miller: Wach to twardziel

  Zwycięski Jarrell Miller (20-0-1, 18 KO) przyznał, że z Mariuszem Wachem (33-3, 17 KO) nie boksowało się łatwo. Na gali w Uniondale w Nowym Jorku Amerykanin pokonał Polaka, który w trakcie walki doznał kontuzji prawej ręki, przez techniczny nokaut w dziewiątej rundzie. Pojedynek na polecenie lekarza przerwał sędzia.

 • Mariusz Wach na treningu medialnym pod okiem rywala

  Dwa dni dzielą pięściarza z Krakowa Mariusza Wacha od wejścia do ringu i skrzyżowania rękawic z ofensywnie boksującym i mocno bijącym Jarrellem Millerem. Pojedynek Polaka z Amerykaninem odbędzie się 11 listopada na gali w Nassau Coliseum, pod Nowym Jorkiem. Transmisja w nocy z soboty na niedzielę od godz. 3 w Polsacie Sport.

 • Mariusz Wach cięższy od swojego rywala

  Mariusz Wach (30-1, 16 KO) okazał się o trzynaście kilogramów cięższy od Konstantina Airicha (21-10-2, 17 KO) podczas oficjalnej ceremonii ważenia przed piątkową galą w Ostrowcu Świętokrzyskim.

 • Na oficjalnej ceremonii ważenia przed sobotnią galą w Lubinie, organizowaną przez grupy Global Boxing i Tymex Boxing Promotion, Mariusz Wach (21-1, 16 KO) okazał się cięższy od swojego rywala, Nigeryjczyka Gbengi Oloukuna (19-10, 12 KO).

 • Mariusz Wach jeszcze nie "napina" się na pojedynek z Teperem

  Pięściarz wagi ciężkiej Mariusz Wach ma za sobą pierwsze spotkanie z Erkanem Teperem, z którym zmierzy się 18 marca na gali w Lipsku. Pojedynkiem wieczoru na gali w Niemczech będzie starcie Roberta Stieglitza z Nikolą Sjeklocą o tytuł mistrza Europy kategorii półciężkiej.

 • Mariusz Wach: Muszę doprowadzić do liczenia Erkana Tepera

  W sobotę na ringu w Lipsku Mariusz Wach stanie przed wielką szansą nakierowania swojej kariery na właściwe tory. Pokonanie faworyzowanego Erkana Tepera sprawi, że pięściarz wagi ciężkiej z Krakowa znów zaakcentuje swoją obecność w szerokiej czołówce i będzie mógł liczyć na ciekawe oferty. Transmisja gali w Polsat Sport Fight (godz. 20) i Polsat Sport (godz. 22).

 • Wach cięższy od Powietkina o ponad 10 kilogramów

  Za nami ceremonia ważenia przed jutrzejszą walką w Kazaniu Mariusza Wacha (31-1, 17 KO) i Aleksandra Powietkina (29-1, 21 KO). Oczywiście Polak zanotował więcej od swojego uznanego rywala, ale to żadna niespodzianka.

 • Jarrell Miller: Znokautuję Wacha w szóstej albo siódmej rundzie

  Jarrell Miller (19-0-1, 17 KO) jest przekonany, że walka z Mariuszem Wachem (33-2, 17 KO) nie potrwa pełnego dystansu dziesięciu rund. Bokser chce szybko powalić Polaka na deski.

 • Mariusz Wach w formie, rywal cięższy

  Za nami ceremonia ważenia przed piątkową walką w Radomiu pomiędzy Mariuszem Wachem (28-1, 15 KO) a Travisem Walkerem (39-12-1, 31 KO).

Wideo na temat: wach ważenie
Dyskusje na temat: wach ważenie