• Informacje na temat:

  wach walka

Artykuły na temat: wach walka
 • Mariusz Wach - Dillian Whyte. Walka odwołana?

  Według jeszcze niepotwierdzonych informacji pięściarz Mariusz Wach nie stoczy kluczowego dla swojej dalszej kariery pojedynku z Brytyjczykiem Dillianem Whytem. Jeśli tak się stanie, "Wikingowi" przynajmniej tymczasowo przejdzie koło nosa walka, która miała doprowadzić go do starcia o pas mistrza świata.

 • Hearn: Zwycięzca walki Miller - Wach zaboksuje o pas

  Promotor Eddie Hearn twierdzi, że zwycięzca weekendowej walki pomiędzy Mariuszem Wachem (33-2, 17 KO) a Jarrellem Millerem (19-0-1, 17 KO) zaboksuje później o mistrzostwo świata wagi ciężkiej.

 • Mariusz Wach stracił walkę. Dillian Whyte wycofał się z pojedynku

  Potwierdziły się wiadomości o tym, że nie dojdzie do skutku planowana na 3 czerwca w Londynie walka bokserska Mariusza Wacha (33-2, 17 KO) z Dillianem Whyte'em (20-1, 15 KO).

 • Mariusz Wach bliski walki z Aleksandrem Powietkinem

  Mariusz Wach jest o krok od starcia z byłym mistrzem świata wagi ciężkiej Aleksandrem Powietkinem. Walka miałaby się odbyć w listopadzie w Kazaniu.

 • Anthony Joshua: Polubiłem Mariusza Wacha

  Mistrz świata IBF w wadze ciężkiej Anthony Joshua (18-0, 18 KO) przyznał, że polubił Mariusza Wacha (33-2, 17 KO), z którym niedawno miał okazję sparować.

 • Mariusz Wach zrezygnował z prawa walki o mistrzostwo Europy

  Pięściarz wagi ciężkiej z Krakowa Mariusz Wach zrezygnował z pozycji oficjalnego pretendenta do pasa mistrza Europy w wadze ciężkiej, poinformowała Europejska Unia Boksu (EBU). To oznacza, że "Wiking" poszedł drogą wielu swoich poprzedników, w tym posiadaczy mistrzowskiego pasa czempiona Starego Kontynentu.

 • Wach przed walką z Millerem: Jestem odporny na ciosy

  ...11 listopada promotor Eddie Hearn zorganizuje swoją pierwszą galę w USA. W głównej walce wieczoru wystąpi Daniel Jacobs (32-2, 29 KO), który podejmie Luisa Ariasa (18-0, 9 KO), ale nas najbardziej będzie interesować starcie Mariusza Wacha (33-2, 17 KO) z Jarrellem Millerem (19-0-1, 17 KO). Dziś odbyła się konferencja prasowa, w której wzięli udział wszyscy bohaterowie wieczoru.

 • Mariusz Wach obejdzie się smakiem? Możliwa walka Parker - Whyte

  Szóstego maja Nowozelandczyk po przeciętnym występie pokonał na punkty Rumuna Razvana Cojanu. Teraz jego oponentem być może będzie Dillian Whyte (20-1, 15 KO). Walka mogłaby się odbyć we wrześniu w Londynie. Oznaczałoby to najprawdopodobniej, że Anglik nie zmierzy się z Mariuszem Wachem (33-2, 17 KO). Do potyczki z Polakiem miało dojść na początku czerwca, ale Whyte z niej zrezygnował z powodu...

 • Mariusz Wach (30-1, 16 KO) zdradził, że zaakceptował propozycję walki z Marcinem Rekowskim (16-1, 13 KO) na gali Polsat Boxing Night, która 26 września odbędzie się w Łodzi.

 • Borek: Nie będzie walki Wacha z Rekowskim na PBN

  ...​Walka Mariusza Wacha (31-1, 17 KO) z Marcinem Rekowskim (16-1, 13 KO), która miała się odbyć na wrześniowej gali Polsat Boxing Night w Łodzi, nie dojdzie do skutku - poinformował na Twitterze Mateusz Borek.

Zdjęcia na temat: wach walka
Wideo na temat: wach walka
 • Wach - Miller. Skrót walki. Wideo

  To była najlepsza walka Mariusza Wacha od niepamiętnych czasów, ale nie dość, że zakończona porażką przed czasem z Jarrellem Millerem, to w dodatku okupiona poważną kontuzją dłoni. Polak mówi, że doszło do złamania już w drugiej rundzie, ale uspokaja swoich fanów i zapewnia, że pozostaje w grze.

 • Mariusz Wach o emocjach przed występem na PGE Narodowym. Wideo

  - Walczyłem na dużych galach, ale każdy sportowiec chciałby wziąć udział w wydarzeniu sportowym na Stadionie Narodowym, a mi przypadnie walka wieczoru. To duże wyróżnienie - mówi Mariusz Wach, pięściarz wagi ciężkiej przed "Narodową Galą Boksu", która odbędzie się 25 maja na PGE Narodowym w Warszawie.

 • Mariusz Wach przed walką z Jarrellem Millerem. Wideo

  - Na pewno, pokonując Millera, otworzę sobie drzwi do większych walk. Jestem przygotowany i zmotywowany, tak psychicznie, jak i fizycznie - zapowiada "Wiking" z Krakowa, który w sobotę w Nowym Jorku stoczy pojedynek z Amerykaninem Jarrellem Millerem w wadze ciężkiej.

Dyskusje na temat: wach walka