• Informacje na temat:

  wach walka

Artykuły na temat: wach walka
 • Mariusz Wach - Dillian Whyte. Walka odwołana?

  Według jeszcze niepotwierdzonych informacji pięściarz Mariusz Wach nie stoczy kluczowego dla swojej dalszej kariery pojedynku z Brytyjczykiem Dillianem Whytem. Jeśli tak się stanie, "Wikingowi" przynajmniej tymczasowo przejdzie koło nosa walka, która miała doprowadzić go do starcia o pas mistrza świata.

 • Szpilka kontra Wach. Wawrzyk: To będzie niesamowita walka

  ...- To będzie niesamowita, emocjonująca walka. Jedyna walka w dzisiejszym polskim boksie, którą chciałbym zobaczyć. W tej walce są emocje. Oni obaj są w takim miejscu, że ten, który przegra, może się pakować, wygrana natomiast winduje dwa poziomy wyżej - mówi o pojedynku Artura Szpilki (21-3, 15 KO) z Mariuszem Wachem (33-3, 17 KO) Andrzej Wawrzyk.

 • Hearn: Zwycięzca walki Miller - Wach zaboksuje o pas

  Promotor Eddie Hearn twierdzi, że zwycięzca weekendowej walki pomiędzy Mariuszem Wachem (33-2, 17 KO) a Jarrellem Millerem (19-0-1, 17 KO) zaboksuje później o mistrzostwo świata wagi ciężkiej.

 • Szpilka - Wach. Promotor Andrzej Wasilewski zwolennikiem walki rewanżowej

  Czy dojdzie do rewanżowej walki Artura Szpilki z Mariuszem Wachem? Gdyby decyzja zależała tylko od promotora Andrzeja Wasilewskiego, to drugie starcie kolegów z Małopolski - jak utrzymuje szef grupy KnockOut Promotions - byłoby tylko kwestią czasu.

 • Mariusz Wach stracił walkę. Dillian Whyte wycofał się z pojedynku

  Potwierdziły się wiadomości o tym, że nie dojdzie do skutku planowana na 3 czerwca w Londynie walka bokserska Mariusza Wacha (33-2, 17 KO) z Dillianem Whyte'em (20-1, 15 KO).

 • Mariusz Wach bliski walki z Aleksandrem Powietkinem

  Mariusz Wach jest o krok od starcia z byłym mistrzem świata wagi ciężkiej Aleksandrem Powietkinem. Walka miałaby się odbyć w listopadzie w Kazaniu.

 • Anthony Joshua: Polubiłem Mariusza Wacha

  Mistrz świata IBF w wadze ciężkiej Anthony Joshua (18-0, 18 KO) przyznał, że polubił Mariusza Wacha (33-2, 17 KO), z którym niedawno miał okazję sparować.

 • Narodowa Gala Boksu. Marcin Najman: Były pomysły na walkę Wach - Ugonoh

  Organizatorzy odsłaniają kolejne karty "Narodowej Gali Boksu", która odbędzie się 25 maja na PGE Narodowym w Warszawie. Już wiadomo, że rywalem naszego pięściarza Izu Ugonoha będzie Kameruńczyk Fred Kassi, czyli ostatni przeciwnik Tomasza Adamka. Walka wieczoru jest zarezerwowana dla Mariusza Wacha. Okazuje się, że istniał pomysł, by "Wiking" z Krakowa zmierzył się z... Ugonohem.

 • Mariusz Wach zrezygnował z prawa walki o mistrzostwo Europy

  Pięściarz wagi ciężkiej z Krakowa Mariusz Wach zrezygnował z pozycji oficjalnego pretendenta do pasa mistrza Europy w wadze ciężkiej, poinformowała Europejska Unia Boksu (EBU). To oznacza, że "Wiking" poszedł drogą wielu swoich poprzedników, w tym posiadaczy mistrzowskiego pasa czempiona Starego Kontynentu.

 • Wach przed walką z Millerem: Jestem odporny na ciosy

  ...11 listopada promotor Eddie Hearn zorganizuje swoją pierwszą galę w USA. W głównej walce wieczoru wystąpi Daniel Jacobs (32-2, 29 KO), który podejmie Luisa Ariasa (18-0, 9 KO), ale nas najbardziej będzie interesować starcie Mariusza Wacha (33-2, 17 KO) z Jarrellem Millerem (19-0-1, 17 KO). Dziś odbyła się konferencja prasowa, w której wzięli udział wszyscy bohaterowie wieczoru.

Zdjęcia na temat: wach walka
Wideo na temat: wach walka
 • Wach - Miller. Skrót walki. Wideo

  To była najlepsza walka Mariusza Wacha od niepamiętnych czasów, ale nie dość, że zakończona porażką przed czasem z Jarrellem Millerem, to w dodatku okupiona poważną kontuzją dłoni. Polak mówi, że doszło do złamania już w drugiej rundzie, ale uspokaja swoich fanów i zapewnia, że pozostaje w grze.

 • Mariusz Wach o emocjach przed występem na PGE Narodowym. Wideo

  - Walczyłem na dużych galach, ale każdy sportowiec chciałby wziąć udział w wydarzeniu sportowym na Stadionie Narodowym, a mi przypadnie walka wieczoru. To duże wyróżnienie - mówi Mariusz Wach, pięściarz wagi ciężkiej przed "Narodową Galą Boksu", która odbędzie się 25 maja na PGE Narodowym w Warszawie.

 • Wach vs Szpilka - zapowiedź walki. Wideo

  Artur Szpilka skrzyżuje rękawice z Mariuszem Wachem w walce wieczoru na gali Knockout Boxing Night 5, która odbędzie się 10 listopada w Gliwicach.