• Informacje na temat:

  wach walka

Artykuły na temat: wach walka
 • Mariusz Wach - Dillian Whyte. Walka odwołana?

  Według jeszcze niepotwierdzonych informacji pięściarz Mariusz Wach nie stoczy kluczowego dla swojej dalszej kariery pojedynku z Brytyjczykiem Dillianem Whytem. Jeśli tak się stanie, "Wikingowi" przynajmniej tymczasowo przejdzie koło nosa walka, która miała doprowadzić go do starcia o pas mistrza świata.

 • Hearn: Zwycięzca walki Miller - Wach zaboksuje o pas

  Promotor Eddie Hearn twierdzi, że zwycięzca weekendowej walki pomiędzy Mariuszem Wachem (33-2, 17 KO) a Jarrellem Millerem (19-0-1, 17 KO) zaboksuje później o mistrzostwo świata wagi ciężkiej.

 • Mariusz Wach stracił walkę. Dillian Whyte wycofał się z pojedynku

  Potwierdziły się wiadomości o tym, że nie dojdzie do skutku planowana na 3 czerwca w Londynie walka bokserska Mariusza Wacha (33-2, 17 KO) z Dillianem Whyte'em (20-1, 15 KO).

 • Mariusz Wach bliski walki z Aleksandrem Powietkinem

  Mariusz Wach jest o krok od starcia z byłym mistrzem świata wagi ciężkiej Aleksandrem Powietkinem. Walka miałaby się odbyć w listopadzie w Kazaniu.

 • Anthony Joshua: Polubiłem Mariusza Wacha

  Mistrz świata IBF w wadze ciężkiej Anthony Joshua (18-0, 18 KO) przyznał, że polubił Mariusza Wacha (33-2, 17 KO), z którym niedawno miał okazję sparować.

 • Narodowa Gala Boksu. Marcin Najman: Były pomysły na walkę Wach - Ugonoh

  Organizatorzy odsłaniają kolejne karty "Narodowej Gali Boksu", która odbędzie się 25 maja na PGE Narodowym w Warszawie. Już wiadomo, że rywalem naszego pięściarza Izu Ugonoha będzie Kameruńczyk Fred Kassi, czyli ostatni przeciwnik Tomasza Adamka. Walka wieczoru jest zarezerwowana dla Mariusza Wacha. Okazuje się, że istniał pomysł, by "Wiking" z Krakowa zmierzył się z... Ugonohem.

 • Mariusz Wach zrezygnował z prawa walki o mistrzostwo Europy

  Pięściarz wagi ciężkiej z Krakowa Mariusz Wach zrezygnował z pozycji oficjalnego pretendenta do pasa mistrza Europy w wadze ciężkiej, poinformowała Europejska Unia Boksu (EBU). To oznacza, że "Wiking" poszedł drogą wielu swoich poprzedników, w tym posiadaczy mistrzowskiego pasa czempiona Starego Kontynentu.

 • Wach przed walką z Millerem: Jestem odporny na ciosy

  ...11 listopada promotor Eddie Hearn zorganizuje swoją pierwszą galę w USA. W głównej walce wieczoru wystąpi Daniel Jacobs (32-2, 29 KO), który podejmie Luisa Ariasa (18-0, 9 KO), ale nas najbardziej będzie interesować starcie Mariusza Wacha (33-2, 17 KO) z Jarrellem Millerem (19-0-1, 17 KO). Dziś odbyła się konferencja prasowa, w której wzięli udział wszyscy bohaterowie wieczoru.

 • Mariusz Wach obejdzie się smakiem? Możliwa walka Parker - Whyte

  Szóstego maja Nowozelandczyk po przeciętnym występie pokonał na punkty Rumuna Razvana Cojanu. Teraz jego oponentem być może będzie Dillian Whyte (20-1, 15 KO). Walka mogłaby się odbyć we wrześniu w Londynie. Oznaczałoby to najprawdopodobniej, że Anglik nie zmierzy się z Mariuszem Wachem (33-2, 17 KO). Do potyczki z Polakiem miało dojść na początku czerwca, ale Whyte z niej zrezygnował z powodu...

 • Mariusz Wach (30-1, 16 KO) zdradził, że zaakceptował propozycję walki z Marcinem Rekowskim (16-1, 13 KO) na gali Polsat Boxing Night, która 26 września odbędzie się w Łodzi.

Zdjęcia na temat: wach walka
Wideo na temat: wach walka
 • Wach - Miller. Skrót walki. Wideo

  To była najlepsza walka Mariusza Wacha od niepamiętnych czasów, ale nie dość, że zakończona porażką przed czasem z Jarrellem Millerem, to w dodatku okupiona poważną kontuzją dłoni. Polak mówi, że doszło do złamania już w drugiej rundzie, ale uspokaja swoich fanów i zapewnia, że pozostaje w grze.

 • Mariusz Wach o emocjach przed występem na PGE Narodowym. Wideo

  - Walczyłem na dużych galach, ale każdy sportowiec chciałby wziąć udział w wydarzeniu sportowym na Stadionie Narodowym, a mi przypadnie walka wieczoru. To duże wyróżnienie - mówi Mariusz Wach, pięściarz wagi ciężkiej przed "Narodową Galą Boksu", która odbędzie się 25 maja na PGE Narodowym w Warszawie.

 • Mariusz Wach przed walką z Jarrellem Millerem. Wideo

  - Na pewno, pokonując Millera, otworzę sobie drzwi do większych walk. Jestem przygotowany i zmotywowany, tak psychicznie, jak i fizycznie - zapowiada "Wiking" z Krakowa, który w sobotę w Nowym Jorku stoczy pojedynek z Amerykaninem Jarrellem Millerem w wadze ciężkiej.

Dyskusje na temat: wach walka