• Informacje na temat:

  wach ostatnia walka

Artykuły na temat: wach ostatnia walka
 • Mariusz Wach: Wielkim minusem Artura Szpilki jest jego głowa

  ...- Tu od początku nie chodziło o to, czy ja zgodzę się na walkę z Arturem, tylko czy sztab Szpilki podejmie ryzyko takiego pojedynku - mówi w rozmowie z serwisem eurosport.interia.pl pięściarz wagi ciężkiej Mariusz Wach, który 10 listopada może skrzyżować rękawice w ringu z Arturem Szpilką.

 • Mariusz Wach: Chcę za wszelką cenę zmazać plamę

  Mariusz Wach (31-2, 17 KO) przebywa aktualnie w Dzierżoniowie, gdzie pod okiem Piotra Wilczewskiego szlifuje formę do zbliżającego się pojedynku 14 maja w Kędzierzynie Koźlu. Jak sam przyznaje, miał ostatnio sporo czasu na wyciągnięcie odpowiednich wniosków po ubiegłorocznej porażce z rąk Aleksandra Powietkina i zapowiada, że w nadchodzącej walce pokaże się kibicom z dużo lepszej strony.

 • Szpilka - Wach. Raubo: Artur Szpilka przegrał z Mariuszem Wachem, ale to nie był przekręt stulecia

  ...- Nie był to żaden przekręt stulecia, choć ja uważam, że sześć rund wygrał Wach, a cztery rundy "Szpila". Do tego nokdaun i liczenie w ostatniej rundzie sprawiło, że Artur przegrał pojedynek różnicą trzech punktów. Tak to widziałem i koniec - mówi w rozmowie Interią trener Zbigniew Raubo, komentując niejednogłośną wygraną na punkty Artura Szpilki w walce z Mariuszem Wachem.

 • Wach - Powietkin. Rosjanie chcą zobaczyć Polaka na deskach

  Dziś wieczorem Mariusz Wach zmierzy się w Kazaniu z Aleksandrem Powietkinem. Promotorzy Rosjanina koniecznie chcieli, aby ich pięściarz zmierzył się 4 listopada właśnie z Polakiem. Dlaczego? Dzisiaj(...) trudne zadanie, bo Wach to twardziel, który nigdy w swojej karierze nie leżał jeszcze na deskach.

 • Szpilka kontra Wach. Wawrzyk: To będzie niesamowita walka

  ...- To będzie niesamowita, emocjonująca walka. Jedyna walka w dzisiejszym polskim boksie, którą chciałbym zobaczyć. W tej walce są emocje. Oni obaj są w takim miejscu, że ten, który przegra, może się pakować, wygrana natomiast winduje dwa poziomy wyżej - mówi o pojedynku Artura Szpilki (21-3, 15 KO) z Mariuszem Wachem (33-3, 17 KO) Andrzej Wawrzyk.

 • Szpilka - Wach. Ilu widzów oglądało walkę wieczoru w Gliwicach?

  Promotor sobotniej gali w Gliwicach Andrzej Wasilewski ogłosił, że sobotnią walkę wieczoru Artura Szpilki z Mariuszem Wachem, transmitowaną na żywo przez Telewizję Polską, w szczytowym momencie śledziło ponad dwa miliony osób. Nam udało się dotrzeć do danych, które mówią o średniej oglądalności.

 • Narodowa Gala Boksu. Marcin Najman: Były pomysły na walkę Wach - Ugonoh

  Organizatorzy odsłaniają kolejne karty "Narodowej Gali Boksu", która odbędzie się 25 maja na PGE Narodowym w Warszawie. Już wiadomo, że rywalem naszego pięściarza Izu Ugonoha będzie Kameruńczyk Fred Kassi, czyli ostatni przeciwnik Tomasza Adamka. Walka wieczoru jest zarezerwowana dla Mariusza Wacha. Okazuje się, że istniał pomysł, by "Wiking" z Krakowa zmierzył się z... Ugonohem.

 • Wach i Miller pewni zwycięstwa przed sobotnią walką w Uniondale

  Mariusz Wach i Jarrell Miller są pewni zwycięstwa przed ich sobotnią (11 listopada) walką na ringu w Uniondale koło Nowego Jorku. Według amerykańskich mediów, a także promotora gali Eddiego Hearna, zwycięzca wystąpi w pojedynku eliminacyjnym do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej.

 • Mariusz Wach kończy przygotowania do walki z Nascimento

  ...- Całe przygotowania przebiegły zgodnie z wcześniejszymi założeniami i nie biorę pod uwagę innej opcji niż przekonującej wygranej, najlepiej przed czasem - mówi Mariusz Wach (31-2, 17 KO), który w najbliższą sobotę podczas gali w Kędzierzynie Koźlu skrzyżuje rękawice z Marcelo Luizem Nascimento (19-12, 17 KO).

 • Wach ciężko trenuje przed walką z Powietkinem

  Mariusz Wach (31-1, 17 KO) trenuje już na pełnych obrotach przed czekającą go 4 listopada potyczką z Aleksandrem Powietkinem (29-1, 21 KO). W razie zwycięstwa polski olbrzym zapewni sobie drugą konfrontację o mistrzostwo świata wszechwag. Stawka jest więc ogromna.

Wideo na temat: wach ostatnia walka
 • Mariusz Wach atakowany przez "makarony". Wideo

  Mariusz Wach podczas pokazowego treningu w Krakowie przed sobotnią walką z Arturem Szpilką. Ten ostatni nie dotarł na spotkanie. Do starcia pięściarzy dojdzie w Gliwicach.

 • Mariusz Wach w walce z cieniem przed bitwą ze Szpilką. Wideo

  Mariusz Wach podczas pokazowego treningu w Krakowie przed sobotnią walką z Arturem Szpilką. Ten ostatni nie dotarł na spotkanie. Do starcia pięściarzy dojdzie w Gliwicach.

 • „Polski Olbrzym” ogłasza: Forma wyśmienita, jak na Kliczkę. Wideo

  - Forma jest wyśmienita. Po ostatnim, 12-rundowym ciężkim sparingu w Anglii powiedziałem trenerowi Piotrkowi Wilczewskiemu, że już możemy walczyć, a wtedy do gali pozostawały trzy tygodnie – zapowiada pięściarz wagi ciężkiej Mariusz Wach, bohater walki wieczoru z Amerykaninem Erikiem Moliną podczas „Narodowej Gali Boksu”, która odbędzie się 25 maja na PGE Narodowym w Warszawie.

Dyskusje na temat: wach ostatnia walka