• Informacje na temat:

  wach-kliczko walka

Artykuły na temat: wach-kliczko walka
 • Wach może być sparingpartnerem Joshuy przed walką z Kliczką

  Pojedynek o pasy IBF/WBA wagi ciężkiej odbędzie się 29 kwietnia na stadionie Wembley w obecności 90 tysięcy kibiców. Jednym z potencjalnych sparingpartnerów Joshuy jest Wach (32-2, 17 KO(...) dużych zawodników, boksujących w podobny sposób do Kliczki. Planujemy sprowadzić czterech takich pięściarzy. Clarke i Joyce dadzą Anthony'emu dobre rundy. Taki Mariusz Wach ma wielkie doświadczenie...

 • Wach przed Kliczką: Zapamiętacie sobotnią walkę

  W sobotni wieczór w Hamburgu Mariusz Wach stanie przed szansą odebrania Władimirowi Kliczce pasów mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBA, IBF, WBO i IBA. Pretendent z Polski zapowiada, że kibice boksu na długo zapamiętają ten pojedynek.

 • Wach - Powietkin. Albert Sosnowski: Obaj pamiętają ciosy Kliczki

  W środę (ok. godziny 19.15) Mariusz Wach zmierzy się w Kazaniu z Aleksandrem Powietkinem. - Mariusz przetrwał 12 rund bombardowania Władimira Kliczki. Powietkin trzy-cztery razy leżał na deskach. Pytanie, jaką ci pięściarze zachowali odporność po ciosach Ukraińca – zastanawia się Albert Sosnowski, były pretendent do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej.

 • Wach nieznacznie cięższy od Kliczki

  Mariusz Wach waży 113,8 kg, a Ukrainiec Władimir Kliczko 112 kg przed sobotnią walką o tytuły bokserskiego mistrz świata WBA, WBO, IBF i IBO wagi ciężkiej. Oficjalna ceremonia ważenia odbyła się w piątek w Hamburgu.

 • ...- Wszystko jest na dobrej drodze by doprowadzić do naszych wspólnych sparingów. Mam otrzymać informację w tej sprawie od mojego promotora Mariusza Kołodzieja - mówi Mariusz Wach (31-1, 17 KO), który najprawdopodobniej pod koniec września wyleci na trzytygodniowe sesje sparingowe do króla wagi ciężkiej Władimira Kliczki (64-3, 53 KO).

 • Mariusz Wach: Powietkin to numer dwa, zaraz po Kliczce

  ...w ogóle bym nie negocjował z Rosjanami. Chcę tej potyczki i wierzę, że po ostatnim gongu i ja, i moi kibice będziemy zadowoleni z rezultatu" - powiedział 35-letni Wach. Walka ma się odbyć 4 listopada(...) ringach Wach wygrał 31 z 32 walk, a rekord Powietkina wynosi 29-1. Obaj przegrywali tylko z Władimirem Kliczką, czempionem kilku federacji. "Na jesień miałem zaplanowane występy na wrześniowej gali...

 • Mariusz Wach o sparingach z Kliczką; Szukam wyzwań

  Mariusz Wach (31-1, 17 KO) kolejny pojedynek na pewno stoczy 26 września podczas kolejnej odsłony gali Polsat Boxing Night. Jako iż jego rodacy nie palą się do podjęcia rękawicy, po raz pierwszy w historii podczas gali z tej serii wystąpi prawdopodobnie pięściarz zagraniczny. Opcji jest kilka.

 • Kliczko kontra Wach - walka coraz bliżej

  Mariusz Wach (27-0, 15 KO) ma walczyć z Witalijem Kliczką (44-2, 40 KO)! Kontrakt nie jest jeszcze podpisany, ale wiele wskazuje na to, że obozy obu pięściarzy niebawem osiągną pełne porozumienie.

 • Kliczko: Wach ma chyba szczękę z kamienia

  Muszę przyznać, że Mariusz Wach pokazał ogromne serce do walki. Nie można mu tego odmówić. Przyjął na głowę dużo mocnych uderzeń, a to nie jest łatwa sprawa - przyznał z uznaniem dla Polaka (27-1, 15 KO) aktualny król wagi ciężkiej w boksie zawodowym, Władimir Kliczko (59-3, 51 KO), który sobotnim zwycięstwem na punkty nad Polakiem obronił tytuły federacji WBO, WBA i IBF.

 • Mateusz Masternak: Wach pokona Kliczkę przed czasem

  W samych superlatywach o Mariuszu Wachu wypowiada się Mateusz Masternak, który przez kilka lat trenował z nim w Warszawie. Pretendent do tytułu mistrza Europy w wadze junior ciężkiej przekonuje, że Wach odbierze Władimirowi Kliczce trzy pasy mistrza świata.

Zdjęcia na temat: wach-kliczko walka
Wideo na temat: wach-kliczko walka
 • Mariusz Wach o walce z Erikiem Moliną. Wideo

  - Będę chciał się jak najlepiej przygotować do walki z Erikiem Moliną. Czuję, że to może być lepsza forma niż do walki z Władymirem Kliczką - mówi pięściarz Mariusz Wach, bohater walki wieczoru 25 maja podczas "Narodowej Gali Boksu" na PGE Narodowym w Warszawie.

 • Mariusz Wach: Zabrakło mi szybkości

  Wyszedłem na ring pewny siebie i zdecydowany. Gdybym był trochę szybszy, ta walka wyglądałaby zupełnie inaczej - tak o swoim przegranym pojedynku z Władimirem Kliczką mówi polski bokser wagi ciężkiej, Mariusz Wach.

 • Prime Prophecy - "Viking"

  10 listopada Mariusz Wach stoczy z Władimirem Kliczką walkę o mistrzostwo świata w wadze ciężkiej. Przy wchodzeniu na ring Polakowi towarzyszyć będzie utwór zespołu Prime Prophecy zatytułowany "Viking". To będzie premierowe wykonanie tej piosenki.

Dyskusje na temat: wach-kliczko walka