• Informacje na temat:

  wach kliczko

Artykuły na temat: wach kliczko
 • Kliczko wyprzedził Wacha. Nowy ranking federacji WBC

  W wadze ciężkiej naszym najwyżej notowanym rodakiem jest Mariusz Wach (33-2, 17 KO). Spadł on z szóstej na siódmą pozycję, ale tylko dlatego, że do zestawienia wskoczył Władimir Kliczko (2.). Adam Kownacki (15-0, 12 KO) zamyka trzecią dziesiątkę, Krzysztof Zimnoch (22-1-1, 15 KO) jest 36., a Izu Ugonoh (17-1, 14 KO) - 38. W kategorii junior ciężkiej Krzysztof Włodarczyk (52-3-1, 37 KO) utrzymał...

 • Mariusz Wach sparingpartnerem Anthony'ego Joshuy

  Tajemnica Mariusza Wacha ujrzała światło dzienne. Pięściarz wagi ciężkiej z Krakowa poleciał do Wielkiej Brytanii pełnić rolę jednego ze sparingpartnerów mistrza świata Anthony'ego Joshuy, którego 29 kwietnia na stadionie piłkarskim Wembley w Londynie czeka hitowa potyczka z byłym dominatorem Władimirem Kliczką.

 • Mariusz Wach o sparingach z Kliczką; Szukam wyzwań

  Mariusz Wach (31-1, 17 KO) kolejny pojedynek na pewno stoczy 26 września podczas kolejnej odsłony gali Polsat Boxing Night. Jako iż jego rodacy nie palą się do podjęcia rękawicy, po raz pierwszy w historii podczas gali z tej serii wystąpi prawdopodobnie pięściarz zagraniczny. Opcji jest kilka.

 • Jarrell Miller: Wach to twardziel

  Zwycięski Jarrell Miller (20-0-1, 18 KO) przyznał, że z Mariuszem Wachem (33-3, 17 KO) nie boksowało się łatwo. Na gali w Uniondale w Nowym Jorku Amerykanin pokonał Polaka, który w trakcie walki doznał kontuzji prawej ręki, przez techniczny nokaut w dziewiątej rundzie. Pojedynek na polecenie lekarza przerwał sędzia.

 • Mariusz Wach przegrał przed czasem z Jarrellem Millerem

  Mariusz Wach (33-3, 17 KO) nie sprostał podczas dzisiejszej gali boksu zawodowego w Uniondale Jarrellowi Millerowi (20-0-1, 18 KO). "Wiking" walczył bardzo dobrze, ale nabawił się kontuzji prawej ręki, która ostatecznie przesądziła o losach pojedynku. Okazało się, że w drugiej rundzie Polak złamał rękę.

 • Mariusz Wach zainteresowany walką w Wielkiej Brytanii

  Niedawno Mariusz Wach (32-2, 17 KO) gościł w Anglii na konferencji prasowej promującej galę Joshua - Molina 10 grudnia w Manchesterze. Przy tej okazji z polskim olbrzymem spotkali się dziennikarze Sky Sports, czyli stacji współpracującej z Eddiem Hearnem, który ma pod sobą takich pięściarzy jak Joshua, Ortiz, Chisora czy Whyte.

 • Aleksander Powietkin: Joshua lepszy niż Kliczko

  Niekoniecznie. Wielu jest nawet takich, którzy oceniają go jako najtrudniejszego dotąd przeciwnika AJ-a. Owszem, z Kliczką cztery razy był liczony, ale to był inny Kliczko niż ten, który zmierzył się z Anglikiem cztery lata później. Co prawda "Sasza" tej już do najmłodszych nie należy, lecz ma na koncie wiele świetnych nazwisk i... - On bije mocniej niż Kliczko - stwierdził kiedyś mający...

 • Mariusz Wach na rauszu? Bokser "niedysponowany" na antenie

  Od czasu walki z Władymirem Kliczką i wpadki dopingowej o Mariuszu Wachu nie było tak głośno, jak przy okazji pojedynku Anthony’ego Joshuy z Kliczką. Polskiego olbrzyma na szczyty popularności wyniosła wyraźna niedyspozycja, gdy na antenie Polsatu Sport miał ocenić przebieg hitowego starcia z Wembley. Na szczęście trzeźwość umysłu zachował prowadzący studio dziennikarz i po dwóch pytaniach...

 • Mariusz Wach: Niektórzy, widząc na żywo Anthony’ego Joshuę, mogliby wpaść w kompleksy

  Jeśli Joshua miałby wygrać przed czasem, to tylko w początkowej fazie pojedynku. Im dłużej będzie trwała walka, tym bardziej powinna premiować starego wyjadacza, czyli Kliczkę - mówi w rozmowie z Interią pięściarz wagi ciężkiej Mariusz Wach przed dzisiejszym starciem na Wembley w Londynie Anthony’ego Joshuy z Władimirem Kliczką. W listopadzie 2012 roku olbrzym z Krakowa wytrzymał w ringu 12 rund...

 • Mariusz Wach niczym Ivan Drago. Mistrz świata Anthony Joshua pozuje z Polakiem

  Mariusz Wach od tygodnia przebywa w Wielkiej Brytanii, gdzie pełni rolę sparingpartnera dla mistrza świata Anthony'ego Joshuy. Mistrz olimpijski z Londynu przygotowuje się do fascynująco zapowiadającej się walki z pragnącym wrócić na tron wagi ciężkiej Ukraińcem Władimirem Kliczką. Polak warunkami fizycznymi dominuje nawet nad takim gigantem, jak Joshua.

Zdjęcia na temat: wach kliczko
 • Mariusz Wach. Najpierw zadziwił świat, bo wytrzymał 12 rund z Władimirem Kliczką, a potem został antybohaterem, gdy oblał test dopingowy.
Wideo na temat: wach kliczko
 • Mariusz Wach: Nie widzę dla Kliczki rywala

  Władimir Kliczko pokonał przez nokaut w piątej rundzie Kubrata Pulewa. Ukrainiec obronił tym samym tytuł mistrza świata federacji IBF wagi ciężkiej. - Władimir był rozluźniony i pewny siebie. W tej chwili nie widzę dla niego rywala - powiedział pięściarz wagi ciężkiej Mariusz Wach. Źrodło: DE RTL TV/x-news

 • Władimir Kliczko i Mariusz Wach. Oficjalne ważenie

  Władimir Kliczko kontra Mariusz Wach. Oficjalne ważenie pięściarzy

 • Mariusz Wach o walce z Erikiem Moliną. Wideo

  - Będę chciał się jak najlepiej przygotować do walki z Erikiem Moliną. Czuję, że to może być lepsza forma niż do walki z Władymirem Kliczką - mówi pięściarz Mariusz Wach, bohater walki wieczoru 25 maja podczas "Narodowej Gali Boksu" na PGE Narodowym w Warszawie.

Dyskusje na temat: wach kliczko