• Informacje na temat:

  wach i kliczko walka

Artykuły na temat: wach i kliczko walka
 • Mariusz Wach przegrał przed czasem z Jarrellem Millerem

  Mariusz Wach (33-3, 17 KO) nie sprostał podczas dzisiejszej gali boksu zawodowego w Uniondale Jarrellowi Millerowi (20-0-1, 18 KO). "Wiking" walczył bardzo dobrze, ale nabawił się kontuzji prawej ręki, która ostatecznie przesądziła o losach pojedynku. Okazało się, że w drugiej rundzie Polak złamał rękę.

 • Kliczko przed walką z Jenningsem

  Zawodowy mistrz świata w wadzę ciężkiej Władymir Kliczko 25 kwietnia stoczy w Nowym Jorku pojedynek w obronie kilku pasów z Amerykaninem Bryantem Jenningsem. - Pozwolę pofruwać moim pięściom - stwierdził w wywiadzie ukraiński bokser.

 • Wach może być sparingpartnerem Joshuy przed walką z Kliczką

  Drużyna Anthony'ego Joshuy (18-0, 18 KO) montuje ekipę sparingpartnerów w ramach przygotowań do walki z Władymirem Kliczką (64-4, 53 KO). Wymieniane jest też nazwisko Mariusza Wacha.

 • Joshua - Kliczko. "Jeszcze mnie nosi, już dawno nie widziałem tak dramatycznej walki"

  To była najlepsza reklama boksu, ale i niezwykle ważna walka dla układu sił w wadze ciężkiej. Brytyjczyk Anthony Joshua (19-0, 19 KO) pokonał przez techniczny nokaut w 11. rundzie Ukraińca Władimira Kliczkę (64-5, 53 KO) w walce o pasy WBA i IBF w Londynie. - Jeszcze mnie nosi, już dawno nie widziałem tak dramatycznej walki, w dodatku na najwyższym poziomie - powiedział Artur Szpilka.

 • Mariusz Wach: Niektórzy, widząc na żywo Anthony’ego Joshuę, mogliby wpaść w kompleksy

  Jeśli Joshua miałby wygrać przed czasem, to tylko w początkowej fazie pojedynku. Im dłużej będzie trwała walka, tym bardziej powinna premiować starego wyjadacza, czyli Kliczkę - mówi w rozmowie z Interią pięściarz wagi ciężkiej Mariusz Wach przed dzisiejszym starciem na Wembley w Londynie Anthony’ego Joshuy z Władimirem Kliczką. W listopadzie 2012 roku olbrzym z Krakowa wytrzymał w ringu 12 rund...

 • Mariusz Wach niczym Ivan Drago. Mistrz świata Anthony Joshua pozuje z Polakiem

  Mariusz Wach od tygodnia przebywa w Wielkiej Brytanii, gdzie pełni rolę sparingpartnera dla mistrza świata Anthony'ego Joshuy. Mistrz olimpijski z Londynu przygotowuje się do fascynująco zapowiadającej się walki z pragnącym wrócić na tron wagi ciężkiej Ukraińcem Władimirem Kliczką. Polak warunkami fizycznymi dominuje nawet nad takim gigantem, jak Joshua.

 • Anthony Joshua pokonał Władymira Kliczkę przed czasem

  ...będzie trwała walka, tym bardziej powinna premiować starego wyjadacza, czyli Kliczkę - mówił w rozmowie z Interią Mariusz Wach. Polak ma na koncie porażkę z Kliczką, a ostatnio sparingi z Joshuą(...) przyniosło to efekty. Kliczko wylądował na deskach, na jego twarzy pojawiły się pierwsze oznaki mocnych ciosów Anglika. Zaczęła się prawdziwa walka. Zakrwawiony Kliczko doszedł do siebie i przeszedł do...

 • Fury: Wach to duży sztywniak

  Tyson Fury (23-0, 17 KO) przekonuje, że jego sobotniemu rywalowi Christianowi Hammerowi (17-3, 10 KO) na niewiele się zda doświadczenie wyciągnięte kilka lat temu z walki z Mariuszem Wachem.

 • Banks: Kliczko rozwinął się od walki z Wachem

  W listopadzie minęły dwa lata od walki Władymira Kliczki (63-3, 53 KO) z Mariuszem Wachem (28-1, 15 KO). Ukrainiec nieubłaganie zbliża się do czterdziestki, ale zdaniem jego trenera Jonathona Banksa (29-2-1, 19 KO) wciąż robi postępy. - Jest dzisiaj lepszy niż przy okazji tamtego pojedynku, to przerażające - mówi Amerykanin.

 • Mariusz Wach - Dillian Whyte. Walka odwołana?

  Według jeszcze niepotwierdzonych informacji pięściarz Mariusz Wach nie stoczy kluczowego dla swojej dalszej kariery pojedynku z Brytyjczykiem Dillianem Whytem. Jeśli tak się stanie, "Wikingowi" przynajmniej tymczasowo przejdzie koło nosa walka, która miała doprowadzić go do starcia o pas mistrza świata.

Zdjęcia na temat: wach i kliczko walka
Wideo na temat: wach i kliczko walka
 • Mariusz Wach o walce z Erikiem Moliną. Wideo

  - Będę chciał się jak najlepiej przygotować do walki z Erikiem Moliną. Czuję, że to może być lepsza forma niż do walki z Władymirem Kliczką - mówi pięściarz Mariusz Wach, bohater walki wieczoru 25 maja podczas "Narodowej Gali Boksu" na PGE Narodowym w Warszawie.

 • „Polski Olbrzym” ogłasza: Forma wyśmienita, jak na Kliczkę. Wideo

  - Forma jest wyśmienita. Po ostatnim, 12-rundowym ciężkim sparingu w Anglii powiedziałem trenerowi Piotrkowi Wilczewskiemu, że już możemy walczyć, a wtedy do gali pozostawały trzy tygodnie – zapowiada pięściarz wagi ciężkiej Mariusz Wach, bohater walki wieczoru z Amerykaninem Erikiem Moliną podczas „Narodowej Gali Boksu”, która odbędzie się 25 maja na PGE Narodowym w Warszawie.

 • Mariusz Wach: Zabrakło mi szybkości

  Wyszedłem na ring pewny siebie i zdecydowany. Gdybym był trochę szybszy, ta walka wyglądałaby zupełnie inaczej - tak o swoim przegranym pojedynku z Władimirem Kliczką mówi polski bokser wagi ciężkiej, Mariusz Wach.

Dyskusje na temat: wach i kliczko walka