• Informacje na temat:

uam poznań

Artykuły na temat: uam poznań
  • Poznań Maraton. Zwycięstwo Kenijczyka Kipkorosa Terera oraz Gortel-Maciuk

Kenijczyk Dickson Kipkoros Terer oraz Agnieszka Gortel-Maciuk (AKS Chorzów) wygrali 17. PKO Poznań Maraton. Najlepszy z Polaków - Marcin Felhau zajął czwarte miejsce. W zawodach wzięło udział blisko sześć tysięcy biegaczy.

• ...), 8. Paweł Szumielewicz (Wrocławianie). kobiety: półfinały Martyna Synoradzka (AZS AWF Poznań) - Emilia Rygielska (Sietom AZS AWFi Gdańsk) 15:10 Martyna Jelińska (Budowlani Toruń) - Hanna Łyczbińska (KS AZS UAM Poznań) 10:9 finał Jelińska - Synoradzka 15:7 Końcowa klasyfikacja: 1. Jelińska, 2. Synoradzka, 3. Rygielska, H. Łyczbińska...

• Polskie florecistki w składzie Julia Chrzanowska, Hanna Łyczbińska, Julia Walczyk (wszystkie UAM Poznań, AZS UAM) i Martyna Jelińska (WSB Toruń, TKS-T Budowlani Toruń) zdobyły brązowy medal 29. Letniej Uniwersjady w Tajpej. W decydującym meczu Polki pokonały Węgierki 45:31.

• Tomasz Gągola (AZS AWF Poznań) i Agnieszka Jerzyk (Real 64-sto Leszno) zwyciężyli w pierwszej edycji Lotto Poznań Triathlon na dystansie tzw. połówki Ironmana - 1,9 km pływania, 90 km jazdy rowerem i 21,1 km biegu. Rywalizowało 1250 osób.

• Julia Walczyk (KU AZS-UAM Poznań) zajęła 17. miejsce i była najlepsza z polskich florecistek w zawodach w meksykańskim Cancun, które zainaugurowały sezon Pucharu Świata. Zwyciężyła Amerykanka Lee Kiefer.

• Florecistki Budowlanych Toruń wywalczyły po raz pierwszy w historii złote medale w turnieju drużynowym szermierczych mistrzostw Polski. W finale w Toruniu pokonały KU AZS UAM Poznań I 45:38. W rywalizacji mężczyzn triumfował zespół Wrocławianie I.

• PŚ florecistek: Walczyk siódma, zwycięstwo Thibus w Algierze

Julia Walczyk (KU AZS UAM Poznań) osiągnęła największy sukces w seniorskiej karierze, zajmując siódme miejsce w zawodach Pucharu Świata florecistek w Algierze. W finale Francuzka Ysaora Thibus wygrała 15:10 z Koreanką Hyunhee Nam, która wyeliminowała Polkę w ćwierćfinale.

• Hanna Łyczbińska (KU AZS UAM Poznań) zajęła 10. miejsce, a Martyna Jelińska (Budowlani Toruń) była 13. w zawodach Pucharu Świata florecistek we francuskim Saint-Maur. Wygrała Rosjanka Inna Derigłazowa, która w finale pokonała Amerykankę Nicole Ross 15:8.

• Swietłana Tripapina triumfowała w turnieju Pucharu Świata florecistek w Gdańsku. W finale 13. zawodów Dwór Artusa Rosjanka pokonała Francuzkę Pauline Ranvier 15:5. Najlepsza z Polek - Hanna Łyczbińska (KU AZS UAM Poznań) - zajęła 35. miejsce.

• Dariusz Kruczkowski (Zawisza Bydgoszcz) wygrał. w czasie 34.33, jubileuszowy, organizowany przez Wielkopolskie TKKF i Klub Biegacza "Piast" TKKF Poznań po raz dwudziesty piąty Bieg Sylwestrowy im. Ryszarda Burgiela na dystansie 10 kilometrów 800 metrów.

Dyskusje na temat: uam poznań
  • Re: Manchester City nie rezygnuje z Lionela Messiego

Proszę o przecytanie komentarza Sukces w Karierze i Sukces w Kraierze na stronie internetowej opinieouczelniach i wybrać UAM Poznań

• Re: Uważam, że...

Sam jestem Prawnikiem, ale Twoja wypowiedz Mi uwłacza. Bycie prawnikiem nie ma nic wspólnego z inteligencją, a w Twoim przypadku to zapewne znajomości i kasa Tatusia zrobiły z Ciebie Prawnika. Sam, przy takim stanie rozwoju umysłowego mógłbys co najwyżej sprzątać ulice. Jesteś niegodny tego, aby Cię besztać, bowiem to oznaczałoby, że jesteśmy na równym poziomie. Nawet nie próbuj określać się prawnikiem, bowiem prawnik to ktoś, kto postępuje wg maksymy: Ius est ars boni et aequi. A Ty,...

• Re: Kubica przejdzie się do szkoły a nie do ferrari

nic nie znaczących magistrów, którzy do niczego nie doszli bo jest ich tak wielu. Robert natomiast jest sam jak na razie i chyba długo tak będzie. Ja sam mam wyzsze wykształcenie na UAM Poznań