• Informacje na temat:

  redondo fernando gago

Artykuły na temat: redondo fernando gago
 • Manchester City złożył ofertę Realowi Madryt dotyczącą transferu Fernando Gago. Angielski klub jest gotowy wyłożyć za Argentyńczyka 15 milionów euro.

 • ...30 mln dolarów za Leo Messiego, 20 mln za Aguero, 15 mln za Gago - to jedne z najważniejszych transferowych propozycji tej jesieni.

 • Real Mourinho ma być coraz mniej galaktyczny

  Argentyńczyka w 2008 roku. Z pewnością nierealne jest już odzyskanie kwoty zapłaconej za Fernando Gago. Miał być nowym Fernando Redondo, kiedy w 2007 roku przychodził do Realu z Boca Juniors za 20 mln euro. W ostatnim sezonie spędził na boisku tylko 193 minuty, bo do słabej formy doszły chroniczne kłopoty ze zdrowiem. Podobno interesują się nim Liverpool i Aston Villa, ale Gago zarabia w Realu prawie...

 • Marcelo - zaskakujący symbol Realu Mourinho

  ...kilku wspólnych treningach. Dziś Marcelo staje się jednym z symboli nowego zespołu Mourinho, choć w tym sezonie Primera Division nie ma jeszcze ani asysty, ani gola. Fernando Gago przybył do Madrytu, jako nowy Fernando Redondo i wszystko wskazuje na to, że nie otrze się nawet o geniusz poprzednika. Porównanie Marcelo do Roberto Carlosa wciąż jest bardzo na wyrost, ale znów staje się aktualne. Jego...

Dyskusje na temat: redondo fernando gago
 • Re: Fernando Gago ponownie w Boca Juniors

  Kreowany na następcę legendarnego Fernando Redondo zwyczajnie się nie sprawdził w Realu. Miał szansę odbudować się w Romie czy w Valencii ale skoro i tam go nie chcieli, to jego ostatnią deską ratunku jest powrót do domu. Nie ukrywajmy - international level to już z niego nie będzie.

 • Re: gaga jest zarąbisty

  Gago. Na pewno nie jest jeszcze drugim Redondo, ale wygląda na to, że może się nim już wkrótce stać. Poza tym to przecież młody chłopak. Mądry transfer, jeśli uda się go ściągnąć do Madrytu.