• Informacje na temat:

  pudzian walka 12 maja

Artykuły na temat: pudzian walka 12 maja
 • Mariusz Pudzianowski będzie mocno "ścinał" wagę przed walką z Marcinem Różalskim

  Mariusz Pudzianowski zapowiada, że będzie mocno "ścinał" wagę przed starciem z Marcinem Różalskim na KSW 35. Galę zaplanowano na 27 maja w gdańskiej Ergo Arenie.

 • "Bestia" nadchodzi do Polski, "Pudzian" ostro trenuje

  Bob Sapp będzie gwiazdą gali KSW 19, która odbędzie się 12 maja w łódzkiej Atlas Arenie. Jego rywalem jest Mariusz Pudzianowski.

 • Mariusz Pudzianowski najcięższy od maja 2010 roku

  Aż 124,5 kilograma wniósł na wagę Mariusz Pudzianowski podczas ceremonii ważenia przed sobotnią galą KSW 24. Waga Pudziana jest zaskakująca, ostatni raz utytułowany strongman ważył więcej w maju…2010 roku!

 • Pięć milionów dla "Pudziana"

  Ponad pięć milionów telewidzów Polsatu i Polsatu Sport oglądało piątkową walkę Mariusza Pudzianowskiego z Yusuke Kawaguchim podczas gali KSW 13 w katowickim Spodku.

 • Bilety na walkę Pudzian - Najman poszły jak woda!

  Na dwa tygodnie przed 12. galą Konfrontacji Sport Walki w Warszawie, której "gwoździem programu" będzie pojedynek Mariusza Pudzianowskiego z Marcinem Najmanem zabrakło biletów! A hala Torwaru nie należy przecież do małych.

 • Najman faworytem walki z Pudzianowskim?

  Do najbardziej oczekiwanej walki w Polsce w formule MMA zostało już tylko 10 dni. Marcin Najman zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim na 12 gali federacji KSW, a transmitowana przez Polsat walka przyciągnie przed ekrany wielomilionową publiczność.

 • KSW 35. Chalidow zmierzy się z Karaoglu, Pudzianowski z Różalskim

  Federacja KSW wytoczy najcięższe działa na KSW 35 w ERGO Arenie. Największe gwiazdy organizacji Mamed Khalidov, Mariusz Pudzianowski i Michał Materla zawalczą w trzech walkach wieczoru 27 maja na granicy Gdańska i Sopotu. Poniżej pierwsza zapowiedź największego wydarzenia w sportach walki w 2016 roku w Europie.

 • Yusuke Kawaguchi będzie rywalem Mariusza Pudzianowskiego w walce wieczoru trzynastej już edycji Konfrontacji Sztuk Walki, która odbędzie się 7 maja w katowickim Spodku.

 • Podczas 14 Konfrontacji Sztuk Walki kibiców czekają wielkie emocje. Poza wielkimi emocjami związanymi z walką Marcina Najmana (0-1) z Przemysławem Saletą (0-1), bardzo ciężki pojedynek czeka również Mariusza Pudzianowskiego (2-1) - czytamy na łamach BoxingNews.pl.

 • Chyba najwyższy czas podgrzać lekko atmosferę przed piątkową galą Konfrontacji Sztuk Walki w Katowicach. Główną atrakcją wieczoru będzie drugie starcie Mariusza Pudzianowskiego w MMA.

Dyskusje na temat: pudzian walka 12 maja
 • Mistrz Pudzianowski

  Najlepiej poczekać do 7 maja i zobaczyć jak walczą nie lekceważyłbym Japończyka ,ale nasz Mariusz ma po swojej stronie ogromną siłę i jest szybki , na pewno będzie to ciekawszy pojedynek ,niż walka naszego Adamka , w której nasz Góral ,unikał walki, może myślał że to taniec z gwiazdami.Gdyby był drugi bokser podobnym stylem walki i obydwaj spotkali się razem ,to przez 12 rund , były tylko