• Informacje na temat:

  pudzian walka 12 maja

Artykuły na temat: pudzian walka 12 maja
 • Mariusz Pudzianowski będzie mocno "ścinał" wagę przed walką z Marcinem Różalskim

  Mariusz Pudzianowski zapowiada, że będzie mocno "ścinał" wagę przed starciem z Marcinem Różalskim na KSW 35. Galę zaplanowano na 27 maja w gdańskiej Ergo Arenie.

 • "Bestia" nadchodzi do Polski, "Pudzian" ostro trenuje

  Bob Sapp będzie gwiazdą gali KSW 19, która odbędzie się 12 maja w łódzkiej Atlas Arenie. Jego rywalem jest Mariusz Pudzianowski.

 • Mariusz Pudzianowski najcięższy od maja 2010 roku

  Aż 124,5 kilograma wniósł na wagę Mariusz Pudzianowski podczas ceremonii ważenia przed sobotnią galą KSW 24. Waga Pudziana jest zaskakująca, ostatni raz utytułowany strongman ważył więcej w maju…2010 roku!

 • Pięć milionów dla "Pudziana"

  Ponad pięć milionów telewidzów Polsatu i Polsatu Sport oglądało piątkową walkę Mariusza Pudzianowskiego z Yusuke Kawaguchim podczas gali KSW 13 w katowickim Spodku.

 • Bilety na walkę Pudzian - Najman poszły jak woda!

  Na dwa tygodnie przed 12. galą Konfrontacji Sport Walki w Warszawie, której "gwoździem programu" będzie pojedynek Mariusza Pudzianowskiego z Marcinem Najmanem zabrakło biletów! A hala Torwaru nie należy przecież do małych.

 • Mariusz Pudzianowski: Jeśli wrogowie piszą te słowa, to znaczy...

  Od ośmiu lat Mariusz Pudzianowski (12-5, 1 NC, 5 KO, 2 SUB) zapisuje piękną kartę w historii polskiego MMA, udowadniając, że uprawiając przez lata inny sport, dzięki ciężkiej pracy można stać się pełnoprawnym wojownikiem mieszanych sztuk walki. "Pudzian" jest zbudowany, że nawet jego wrogowie zaczynają wypowiadać słowa uznania.

 • Najman faworytem walki z Pudzianowskim?

  Do najbardziej oczekiwanej walki w Polsce w formule MMA zostało już tylko 10 dni. Marcin Najman zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim na 12 gali federacji KSW, a transmitowana przez Polsat walka przyciągnie przed ekrany wielomilionową publiczność.

 • KSW 35. Chalidow zmierzy się z Karaoglu, Pudzianowski z Różalskim

  Federacja KSW wytoczy najcięższe działa na KSW 35 w ERGO Arenie. Największe gwiazdy organizacji Mamed Khalidov, Mariusz Pudzianowski i Michał Materla zawalczą w trzech walkach wieczoru 27 maja na granicy Gdańska i Sopotu. Poniżej pierwsza zapowiedź największego wydarzenia w sportach walki w 2016 roku w Europie.

 • Mamed Chalidow został wygwizdany! To koniec Czeczena w Polsce?

  Skandalem zakończyła się walka wieczoru Mameda Chalidowa z Borysem Mańkowskim podczas gali KSW 39 na PGE Narodowym. Wygrał Chalidow, ale zwycięzca nie został nagrodzony brawami, lecz pod adresem Polaka czeczeńskiego pochodzenia rozległy się przeraźliwe gwizdy i budzenie z trybun. Niepocieszony mistrz KSW powiedział tylko "serdecznie was witam i dziękuję", po czym odwrócił się na pięcie...

 • Yusuke Kawaguchi będzie rywalem Mariusza Pudzianowskiego w walce wieczoru trzynastej już edycji Konfrontacji Sztuk Walki, która odbędzie się 7 maja w katowickim Spodku.

Dyskusje na temat: pudzian walka 12 maja
 • Mistrz Pudzianowski

  Najlepiej poczekać do 7 maja i zobaczyć jak walczą nie lekceważyłbym Japończyka ,ale nasz Mariusz ma po swojej stronie ogromną siłę i jest szybki , na pewno będzie to ciekawszy pojedynek ,niż walka naszego Adamka , w której nasz Góral ,unikał walki, może myślał że to taniec z gwiazdami.Gdyby był drugi bokser podobnym stylem walki i obydwaj spotkali się razem ,to przez 12 rund , były tylko