• Informacje na temat:

predazzo konkurs

Artykuły na temat: predazzo konkurs
  • 69 zwycięstw polskich skoczków w konkursach Pucharu Świata

Maciej Kot wygrał dzisiejszy konkurs skoków w koreańskim Pjongczangu. Łącznie z dzisiejszym polscy zawodnicy wygrali dotąd 69 konkursów Pucharu Świata.

• Adam Małysz wygrał konkurs skoków letniej Grand Prix w skokach narciarskich we włoskim Predazzo.

• PK w skokach: Wygrana Wolfganga Loitzla w Predazzo

Bartłomiej Kłusek zajął siódme miejsce w sobotnim konkursie Pucharu Kontynentalnego w skokach narciarskich we włoskim Predazzo. Wygrał mistrz świata z 2009 roku Austriak Wolfgang Loitzl.

• PK w skokach - Kłusek 3. w Predazzo, drugie zwycięstwo Loitzla

Bartłomiej Kłusek zajął trzecie miejsce w niedzielnym konkursie Pucharu Kontynentalnego w skokach narciarskich we włoskim Predazzo. Lepsi od niego byli Austriacy Wolfgang Loitz, który powtórzył sobotni sukces, i Lukas Mueller.

• PŚ w skokach: Triumf Kamila Stocha w Predazzo!

Kamil Stoch wygrał niedzielny konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich we włoskim Predazzo. Polak w serii finałowej oddał kapitalny skok na odległość 131,5 m!

• Tomasz Byrt uzyskał 127 m i był drugi podczas pierwszego treningu przed sobotnim konkursem Pucharu Kontynentalnego w skokach narciarskich we włoskim Predazzo. W obu treningach najlepiej skakał Austriak Wolfgang Loitzl, lądując na 130 i 129,5 m.

• Kadra polskich skoczków zameldowała się już w pobliżu skoczni w Predazzo. Dzisiaj o 17.00 nasi zawodnicy wezmą udział w sesji treningowej. Po tych skokach, trenerzy Tajner i Fijas zadecydują, czy Małysz pojawi się na skoczni w piątek podczas kwalifikacji.

• Łukasz Kruczek ocenił konkurs na dużej skoczni podczas MŚ

...- Nie czuję zawodu, ale na pewno duży niedosyt - powiedział trener polskich skoczków Łukasz Kruczek po konkursie skoków na dużej skoczni podczas mistrzostw świata w Falun.

• Uniwersjada - złoto skoczków w konkursie drużynowym

Skoczkowie narciarscy Aleksander Zniszczoł, Bartłomiej Kłusek i Krzysztof Biegun wygrali w Predazzo drużynowy konkurs Uniwersjady. To trzeci tego dnia złoty medal polskiej ekipy i dziewiąty od rozpoczęcia zawodów.

• Łukasz Kruczek ocenił drużynowy konkurs skoków na MŚ

..., bo zdecydowanie trudniej wywalczony. W Predazzo oczywiście też nie było łatwo. Konkurs się skończył i byliśmy bez medalu. Ten brąz pojawił się chwilę później (po dyskwalifikacji Austriaków - przyp. red(...) w pierwszej swojej próbie. Zawody zdominowali Norwegowie, a drugie miejsce zajęli Austriacy. - Jak popatrzymy na cały przebieg konkursu, to, może poza Norwegami, każda drużyna zaliczyła wpadkę...

Zdjęcia na temat: predazzo konkurs
Dyskusje na temat: predazzo konkurs