Artykuły na temat: półfinałowe zwycięstwa
Zdjęcia na temat: półfinałowe zwycięstwa
Wideo na temat: półfinałowe zwycięstwa
  • Rudolf Rohaczek po awansie do finału MP. Wideo

- Ciężki, trudny mecz, ale wyczekaliśmy do końca - powiedział trener Comarch Cracovii Rudolf Rohaczek po zwycięstwie nad TatrySki Podhale Nowy Targ 3-1 w czwartym meczu półfinałowym Polskiej Hokej Ligi. "Pasy" wygrały rywalizację 4-0 i awansowały do wielkiego finału, w którym zmierzą się z GKS Tychy.

• Betard Sparta Wrocław - Unia Tarnów 54:36. Skrót meczu

W powtórzonym pierwszym meczu półfinałowym PGE Ekstraligi Betard Sparta Wrocław pokonała Unię Tarnów 54:36. Jadących gościnnie na torze w Częstochowie gospodarzy do zwycięstwa poprowadził Tai Woffinden. Brytyjczyk zdobył 13 punktów. Źródło: PGE Ekstraliga/x-news

• Dwa odloty byłej gwiazdy Benfiki

Znany z występów na europejskich boiskach Oscar Cardozo był zarówno bohaterem i antybohaterem półfinałowego meczu Copa Sudamericana między jego Libertad i Independiente. Paragwajczyk w pierwszej połowie zapewnił swojemu zespołowi zwycięstwo 1-0, lecz w drugiej dostał czerwoną kartkę, przez co wykluczył się z rewanżu.

Dyskusje na temat: półfinałowe zwycięstwa
  • Re: US Open: Federer finałowym rywalem Djokovicia

Mecze półfinałowe były nudne i jednostronne. Oby finał przyniósł nam kibicom piękne przeżycia. Zwycięstwa życzę najmocniej tylko jednemu z finalistów.

• Re: Znamy pary półfinałowe Ligi Mistrzów!

Borussia już raz pokonała Real w drugim meczu był remis(mało brakowało do zwycięstwa).. Więc i może być 2 zwycięstwo, przegrana nie wchodzi w rachubę ... Coś czuję że nasza trójeczka pokażę co znaczą w europejskim footballu !!!

Borussia pierwszy mecz z Realem w grupie wygrała bardzo zasłużenie, w drugim zabrakło paru minut do zwycięstwa na Santiago Bernabeu 1-2 (przypominam, że Ozil strzelił w 89 minucie bramke wyrównującą), poza tym są ambitni, a Real gra pod presją, wszyscy na nich patrzą i mogą tego nie wytrzymać, więc dla mnie Borussia do finału, a Bayern - Barcelona ? Bayern jest w niesamowitej formie, Juventus

• GRATULACJE!!!!

Gratuluję zwycięstwa. Proszę o mniej stresujące mecze półfinałowe i finałowe:) (wygrane oczywiście).Liczę na Was. Trzymam kciuki. Pozdrowienia dla calego zespołu ze śląska.

• Re: Radwańska walczy o półfinał Wimbledonu!

... DALSZYCH SUKCESÓW. Szkoda tylko, że nie było nam, Polakom dane obejrzenie na żywo zwycięstwa Rodaczki. Półfinałowe zmagania, Agnieszki Radwańskiej - z pewnością będzie oglądała prawie cała, sportowa

• Re: Trener Atomu Trefla Sopot: Nie chcemy srebrnych medali

Rozpędzić się i narzucić własny rytm gry! Życzę Izie Bełcik i całemu zespołowi siatkarek Atomu Trefla zwycięstwa w trzecim meczu finałowym MP 2012/2013 w najbliższą niedzielę w Ergo Arenie! Zgadzam się z opinią trenera, że oczywiście Atomówki miały za sobą bardzo ciężkie zwycięskie mecze półfinałowe MP z Muszynianką. Przegrały w Dąbrowie Górniczej (dwa mecze grając na "miękkich nogach" nie