• Informacje na temat:

  najlepsza polska tenisistka

Artykuły na temat: najlepsza polska tenisistka
 • Agnieszka Radwańska najlepszą tenisistką października i z zagraniem miesiąca

  Październik należał do Agnieszki Radwańskiej. Najlepsza polska tenisistka została najlepszą zawodniczką miesiąca i wygrała w głosowaniu internautów na zagranie miesiąca.

 • ​Agnieszka Radwańska nadal czwartą tenisistką świata

  Nasza najlepsza tenisistka Agnieszka Radwańska utrzymała czwarte miejsce w najnowszym notowaniu rankingu WTA Tour, opublikowanym tuż przed rozpoczęciem wielkoszlemowego turnieju Australian Open. Prowadzi nadal amerykańska tenisistka Serena Williams, za którą plasuje się Rumunka Simona Halep.

 • ...najlepsze zespoły z każdej z grup. Ukraina - Polska 3:0 Margaryta Pesocka - Julia Ślązak 3:0 (11:1, 11:5, 11:3) Solomija Bratejko - Klaudia Kusińska 3:0 (11:2, 11:6, 11:6) Hanna Haponowa...

 • El. DME tenisistek stołowych. Słowenia - Polska 0:3

  .... Wynik meczu eliminacji DME tenisistek stołowych: Słowenia - Polska 0:3 Alex Galic - Katarzyna Grzybowska-Franc 1:3 Katarina Strazar - Natalia Partyka      1:3 Ana Tofant - Natalia Bajor              0:3

 • Zajmująca 88. miejsce na świecie Alex Galić oraz Katarina Strazar (396.) i Ana Tofant (463.) znalazły się w składzie Słowenii na mecz z Polkami w eliminacjach drużynowych mistrzostw Europy. Spotkanie odbędzie się 2 października, o godz. 18, w Murskiej Sobocie.

 • KTS Siarka-ZOT Tarnobrzeg zajął pierwsze miejsce w rundzie zasadniczej ekstraklasy tenisistek stołowych w sezonie 2016/17. Mistrzynie Polski od sześciu lat nie przegrały spotkania w rozgrywkach ligowych.

 • Hiszpania z Polską bez dwóch najlepszych tenisistek

  Bez najwyżej notowanych Carli Suarez Navarro i Garbine Muguruzy Blanco zagrają hiszpańskie tenisistki z Polską w meczu, którego stawką będzie awans do Grupy Światowej Pucharu Federacji. Spotkanie odbędzie się 19-20 kwietnia na korcie ziemnym w Barcelonie.

 • ...30-letnia tenisistka stołowa Li Qian po raz trzeci wystąpi w turnieju olimpijskim. Pochodzi z Chin i tam przygotowuje się do igrzysk w Rio de Janeiro. W Europie trenują zaś Natalia Partyka i Katarzyna Grzybowska.

 • Agnieszka Radwańska: Starcie z Halep to był mój najlepszy mecz od lat

  Jej siostra Urszula zadebiutowała w roli projektantki mody, wypuściła na rynek serię torebek. Agnieszka Radwańska też próbowała swych sił w nowej roli. Dzisiaj po raz pierwszy grała w tenis na... konsoli i nie miała lekko! - Nie tylko nie mogłam ugrać gema, miałam kłopoty z trafieniem w piłkę - żaliła się najlepsza polska tenisistka.

 • Jedyny punkt wywalczyła Li Qian (KTS SPAR-Zamek Tarnobrzeg). Siła tych zespołów jest dość wyrównana. W rankingu światowym najlepsza z reprezentantek Polski Li Qian jest 40., zaś z grona Rosjanek(...) mężczyzn Polska uległa Niemcom 1:3 (punkt: Wang Zeng Yi). Wyniki meczów grupy C turnieju kobiet: Polska - Rosja 1:3 Li Qian - Jana Noskowa                  3:2 (7:11, 9:11, 11:9, 11:8, 11

Zdjęcia na temat: najlepsza polska tenisistka
Wideo na temat: najlepsza polska tenisistka
 • Agnieszka Radwańska przed meczem Polska – Rosja

  Najlepsza polska tenisistka Agnieszka Radwańska oceniła szanse Polek przed meczem Pucharu Federacji z Rosją (7-8 lutego w Kraków Arenie).

 • Agnieszka Radwańska o tym jak spędza święta Bożego Narodzenia. Wideo

  ​- Nasze świętą są zawsze w domu, oczywiście w Krakowie. Ponieważ przez cały rok wyjeżdżamy, podróżujemy, to święta muszą być w Krakowie - mówi Agnieszka Radwańska, najlepsza polska tenisistka.

 • "Agnieszka wygląda na zmęczoną, wypaloną"

  Agnieszka Radwańska przegrała w trzeciej rundzie turnieju w Madrycie z Caroline Wozniacki i pożegnała się z hiszpańskim kortem. Polska tenisistka po raz pierwszy od października 2011 roku znajdzie się poza najlepszą "10" światowego rankingu. - Agnieszka wygląda na zmęczoną, wypaloną, a miejsce w pierwszej dziesiątce nie jest jej priorytetem - ocenił Adam Romer, redaktor naczelny magazynu

Dyskusje na temat: najlepsza polska tenisistka