• Informacje na temat:

  najlepsza polska tenisistka

Artykuły na temat: najlepsza polska tenisistka
 • Agnieszka Radwańska, wybitna polska tenisistka, kończy 30 lat

  Agnieszka Radwańska nie czekała z końcem kariery do 30. urodzin, które będzie obchodzić w środę. Najlepsza polska tenisistka w historii była chwalona za efektowną grę i sukcesy, choć nie udało jej się wygrać Wielkiego Szlema i zostać liderką światowego rankingu.

 • Agnieszka Radwańska najlepszą tenisistką października i z zagraniem miesiąca

  Październik należał do Agnieszki Radwańskiej. Najlepsza polska tenisistka została najlepszą zawodniczką miesiąca i wygrała w głosowaniu internautów na zagranie miesiąca.

 • Tenis. Agnieszka Radwańska: Uważam się za tenisistkę spełnioną

  Najlepsza polska tenisistka, która jesienią oficjalnie zakończyła karierę, przyznaje, że "nie będzie tęsknić za stresem i presją, która dawała jej w ostatnich latach mocno w kość". I zdradza, co by zmieniła w swojej karierze, przynajmniej na jej początku. "Więcej uwagi poświeciłabym swojemu ciału, profilaktyce, odnowie biologicznej, ale 12-15 lat temu ludzie jeszcze nie mieli w tej materii takiej...

 • ​Agnieszka Radwańska nadal czwartą tenisistką świata

  Nasza najlepsza tenisistka Agnieszka Radwańska utrzymała czwarte miejsce w najnowszym notowaniu rankingu WTA Tour, opublikowanym tuż przed rozpoczęciem wielkoszlemowego turnieju Australian Open. Prowadzi nadal amerykańska tenisistka Serena Williams, za którą plasuje się Rumunka Simona Halep.

 • ...najlepsze zespoły z każdej z grup. Ukraina - Polska 3:0 Margaryta Pesocka - Julia Ślązak 3:0 (11:1, 11:5, 11:3) Solomija Bratejko - Klaudia Kusińska 3:0 (11:2, 11:6, 11:6) Hanna Haponowa...

 • El. DME tenisistek stołowych. Słowenia - Polska 0:3

  .... Wynik meczu eliminacji DME tenisistek stołowych: Słowenia - Polska 0:3 Alex Galic - Katarzyna Grzybowska-Franc 1:3 Katarina Strazar - Natalia Partyka      1:3 Ana Tofant - Natalia Bajor              0:3

 • Igrzyska europejskie. Brązowy medal polskich tenisistek stołowych

  Polski bardzo pechowo uległy Niemkom 2:3 w piątkowym półfinale. Li Qian w piątym secie prowadziła 9:6 z Niną Mittelham, by ostatecznie przegrać 9:11. Wcześniej najlepsza zawodniczka w kadrze Zbigniewa(...) "Biało-Czerwonych" - Pota zajmuje 30. miejsce, Madarasz 63., Pergel 71., z kolei Li Qian jest 52., Partyka 68., a Bajor 102. Wynik meczu o brązowy medal: Polska - Węgry 3:2 Natalia Bajor, Natalia...

 • Tenisistki stołowe KTS Enea Siarki Tarnobrzeg w finale rozgrywek Ligi Mistrzyń spotkają się z zespołem Dr. Casl Zagrzeb. Pierwszy mecz rozegrają w piątek 3 maja w Tarnobrzegu.

 • Zajmująca 88. miejsce na świecie Alex Galić oraz Katarina Strazar (396.) i Ana Tofant (463.) znalazły się w składzie Słowenii na mecz z Polkami w eliminacjach drużynowych mistrzostw Europy. Spotkanie odbędzie się 2 października, o godz. 18, w Murskiej Sobocie.

 • KTS Siarka-ZOT Tarnobrzeg zajął pierwsze miejsce w rundzie zasadniczej ekstraklasy tenisistek stołowych w sezonie 2016/17. Mistrzynie Polski od sześciu lat nie przegrały spotkania w rozgrywkach ligowych.

Zdjęcia na temat: najlepsza polska tenisistka
Wideo na temat: najlepsza polska tenisistka
Dyskusje na temat: najlepsza polska tenisistka