• Messi
  • Leo Messi
Wideo na temat: messi karne
  • Finał Copa America: Argentyna - Chile 0-0, karne 2-4. Skrót meczu

Piłkarze Chile triumfowali w turnieju Copa America Centenario, zorganizowanego na stulecie mistrzostw Ameryki Południowej. W finale w New Jersey pokonali Argentynę w rzutach karnych 4-2. Po 120 minutach był remis 0-0. "Jedenastkę" zmarnował m.in. Lionel Messi, który tuż po spotkaniu zapowiedział, że kończy reprezentacyjną karierę.

• Messi i Suarez czyli karny na spółkę

W 81. minucie meczu 24. kolejki ligi hiszpańskiej pomiędzy Barceloną a Celtą Vigo Luis Suarez strzelił gola, który na pewno zostanie zapamiętany na długo. Urugwajczyk skierował piłkę do siatki po tym, jak podał mu ją Messi. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Argentyńczyk asystował koledze... egzekwując rzut karny. Lider Barcy, zamiast strzelać, wyłożył piłkę El Pistolero, który nie

• Lionel Messi ogłasza koniec reprezentacyjnej kariery

Argentyńczyk Lionel Messi ogłosił koniec reprezentacyjnej kariery tuż po przegranym w rzutach karnych finale Copa America z Chile. "Myślałem w szatni o tym co się stało. Nie zamierzam już dłużej grać w drużynie narodowej. To mój czwarty przegrany finał. Chciałem tego torefum bardziej niż czegokolwiek, ale nie udało się" - powiedział Messi przed kamerami argentyńskiej stacji TyC Sports.

Dyskusje na temat: messi karne