• Informacje na temat:

medal poznaniacy

Artykuły na temat: medal poznaniacy
  • .... W innym pojedynku zawodników Lechmy PKB w wadze 69 kg Tomasz Mazur pokonał Romana Szymańskiego i po raz pierwszy w karierze awansował do finału MP. "Miałem już na koncie cztery brązowe medale i wreszcie(...) władze polskiego sportu nie dbają o boks, który jeszcze do niedawna był na pierwszym miejscu pod względem liczby medali olimpijskich. Kadrowicze nie mają żadnego stypendium, a przecież muszą za coś żyć...

• Szymon Ziółkowski: Ten medal dedykuję sobie

Szymon Ziółkowski (OŚ AZS Poznań) w sobotę w Helsinkach uzupełnił kolekcję trofeów o brakujący krążek z mistrzostw Europy. W stolicy Finlandii rzutem młotem na odległość 76,67 wywalczył brązowy medal, który zadedykował sobie. W niedzielę obchodzi 36. urodziny.

• PLK: Anwil nie zagra o medale

...mamy dwie wygrane, ciężko wypracowane. Te zwycięstwa na pewno zaprocentują lepszą grą w walce o medale, podniosą morale i scementują atmosferę. Kluczem do wygranej w drugim meczu było narzucenie swojego...

• Jonasz Stelmaszyk (Spójnia Warszawa) zdobył w Helsinkach srebrny medal żeglarskich mistrzostw Europy w olimpijskiej klasie Laser. Zwyciężył Chorwat Tonc Stipanovic, a trzecie miejsce zajął Austriak Andreas Geritzer. Rywalizowało 140 zawodników.

• MŚ w kajakarstwie. Tomasz Kaczor: Marzy mi się powtórzenie wyniku sprzed 10 lat

Kanadyjkarz Tomasz Kaczor ma bardzo dobre wspomnienia z czeskich Racic, gdzie za tydzień rozpoczną się kajakarskie mistrzostwa świata. Poznaniak 10 lat temu zdobył tam dwa medale mistrzostw świata juniorów. "Marzy mi się powtórzyć ten wynik" - powiedział.

• Hokeiści na trawie Grunwaldu Poznań po raz 16. w historii i siódmy z rzędu zdobyli tytuł halowego mistrza Polski. W finale w Poznaniu pokonali Pomorzanina Toruń 6:4 (3:2). Brązowy medal wywalczył LKS Gąsawa.

• Hokeistom na trawie Grunwaldu Poznań nie udało się awansować do półfinału halowego Klubowego Pucharu Europy elity rozgrywanego w Hamburgu. W ostatnim meczu grupowym poznaniacy zremisowali z SV Arminen Wiedeń 3-3 (2-0) i zagrają tylko o lokaty 5-8.

• Śląsk zagra z Lechem w najmocniejszym składzie

W najmocniejszym składzie przystąpią do czwartkowego meczu z Lechem w ekstraklasie piłkarze Śląska Wrocław. Zdaniem ich trenera Stanislava Levy'ego poznaniacy mogą już grać na luzie, natomiast jego zespół nadal musi walczyć o trzecie miejsce w tabeli.

• Hokeiści na trawie Grunwaldu Poznań po raz 15. wywalczyli tytuł halowego mistrza Polski. W finale rozgrywanym w Pleszewie pokonali Pomorzanina Toruń 5:4 (2:2). Brązowy medal zdobył LKS Gąsawa.

• Kibice Lecha wyjazdowy mecz swoich piłkarzy z Widzewem Łódź będą mogli obejrzeć na ogromnych telebimach na Stadionie Miejskim. Klub przygotował 13,5 tysiąca bezpłatnych wejściówek. Poznaniacy mają wciąż szansę na zdobycie mistrzowskiego tytułu.