• Informacje na temat:

mecz recreativo - villarreal

Artykuły na temat: mecz recreativo - villarreal
  • Villarreal pokonał Huelvę

Villarreal CF pokonał u siebie Recreativo Huelvę 2:1 w czwartkowym spotkaniu 32. kolejki La Liga.

• Villarreal zawiódł, Racing też

Sevilla FC pokonała u siebie Villarreal CF 2:0 (1:0) w szlagierowym spotkaniu 31. kolejki hiszpańskiej Primera Division.

• W meczu zespołów walczących o miejsce premiowane grą w Lidze Mistrzów Atletico Madryt pokonało na wyjeździe Sevillę 2:1. Od 60. minuty gospodarze grali w dziesięciu. Po 29. kolejkach ligi hiszpańskiej Atletico zajmuje 4. pozycję, a jego przewaga nad Sevillą wzrosła do 5 punktów.

• Marcos Garcia Barreno piłkarzem Miedzi Legnica

Marcos Garcia Barreno został nowym piłkarzem pierwszoligowej Miedzi Legnica. Były zawodnik Villarreal CF ma na koncie m.in. 27 meczów w młodzieżowych reprezentacjach Hiszpanii i gole w spotkaniach z Barceloną oraz Realem Madryt.

• Racing Santander z Euzebiuszem Smolarkiem w składzie zremisował bezbramkowo na wyjeździe z Recreativo Huelva w meczu 10. kolejki Primera Division.

• Real wygrał, Schuster odetchnął

W meczu 12. kolejki Primera Division Real Madryt pokonał 1:0 Recreativo Huleva. Tym sam spekulacje na temat dymisji trenera "Królewskich" Bernda Schustera zostały odłożone przynajmniej na tydzień.

• Primera Division: Remis Realu, Barca gromi

Real Madryt zremisował 1:1 z Villarreal w meczu 7. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy. "Królewscy" otworzyli wynik meczu w 22. minucie.

• Racing oparł się "Submarinos"

Racing Santander bezbramkowo zremisował na wyjeździe z Villarreal w niedzielnym spotkaniu 24. kolejki hiszpańskiej Primera Division.

• W sobotnim meczu 30. kolejki Primera Division FC Barcelona odprawiła u siebie Recreativo Huelva 2:0 i pewnie dzierży fotel lidera.

• Efektowna FC Sevilla, niemoc Barcy

FC Sevilla rozbiła u siebie Recreativo Huelva 4:1 (2:0) w niedzielnym meczu 3. kolejki hiszpańskiej Primera Division.