• Informacje na temat:

mariusza steca

Artykuły na temat: mariusza steca
  • Mariusz Stec, którego pilotem była Joanna Madej - jadąc Mitsubishi Lancerem - został zwycięzcą piątego Memoriału Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza. Wyścig odbył się w niedzielę na ulicach Wieliczki.

• Punkty: Legia: Tomasz Rozpara 16, Mike Robinson 15, Mirosław Łopatka 14, Ronald Draper 13, Daniel Stec i Martynas Purlys po 11, Wojciech Królik 10, Jacek Rybczyński 2, Robert Żuk 1, Bartłomiej Błaszczyk 0 Hoop: Antoine Joubert 21, Mariusz Bacik 20, Krzysztof Dryja 18, Michał Hlebowicki 17, Tomasz Suski 13, Jeffrey Stern 7, Andrian Małecki po 7, Oleg Juszkin 0

• Rosjanin Maksim Wylegżanin wygrał bieg ze startu wspólnego na 30 km techniką dowolną w zawodach Pucharu Świata we francuskim kurorcie La Clusaz. Najlepszy z Polaków Mariusz Michałek (AZS AWF Katowice) był 59.

• Rafał Grzesiński, którego pilotem był Mateusz Tutaj - jadąc Mitsubishi Lancer EVO IX został zwycięzcą szóstego Memoriału Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza. Wyścig odbył się w niedzielę na ulicach Wieliczki. Kierowcy mieli do pokonania 5 km (2x2,5 km).

• Tomasz Kuchar jadący Peugeotem 207 S2000 wygrał w czwartek na ulicach Kłodzka prolog 18. Rajdu Dolnośląskiego, ostatniej tegorocznej eliminacji mistrzostw Polski. Trasa miała 2,2 km długości.

• Leszek Kuzaj, którego pilotem była Aleksandra Furgał - jadąc Skodą Fabią WRC został zwycięzcą czwartego Memoriału Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza. Wyścig odbył się w niedzielę na ulicach Wieliczki.

• Brązowa medalistka olimpijska, dwukrotna mistrzyni świata i zdobywczyni Pucharu Świata w biegach narciarskich Justyna Kowalczyk zajęła piąte miejsce (23.11,8) w niedzielnym biegu na 10 km techniką klasyczną w zawodach FIS w szwedzkiej Bruksvallarnie. W sobotę wygrała sprint na dystansie 1 km.

• Kowalczyk mistrzynią Polski

Justyna Kowalczyk została mistrzynią Polski w biegu na 15 kilometrów. Dwukrotna mistrzyni świata triumfatorka Pucharu Świata była bezkonkurencyjna w rozgrywanych w Jakuszycach zawodach.

• Piętnaście samochodów i dwudziestu dwóch zawodników będzie rywalizować w czterech różnych dyscyplinach motorowych w barwach zespołu sponsorskiego Lotos Race&Rally Team.

• Janusz Kołodziej (Azoty Turon Tarnów) wygrał w Krośnie ćwierćfinał indywidualnych mistrzostw Polski w jeździe na żużlu. Triumfator zawodów, który w trzecim wyścigu ustanowił rekord toru, przegrał tylko w dziesiątym starcie z Pawłem Miesiącem.