• Informacje na temat:

  mapa biegów

Artykuły na temat: mapa biegów
 • Wesołe Biegi Górskie. Za nami kolejna edycja

  Od początku roku w zmaganiach wzięło udział około 700 osób. Ponad 450 uczestników walczyło w Wesołych Biegów Górskich, a ponad 250 startowała w zawodach na orientację WesolInO. To są wstępne statystki dotyczące cyklu imprez, które od stycznia do marca rozrywane były w Starej Miłośnie.

 • 7. bieg "Szlak bez granic". ​Prezydent Duda: Mam nadzieję, że granice znów nie podzielą ludzi

  ...stronie, a kończy w słowackich Orawicach. Otwierając zawody prezydent podkreślił, że granica między Polską a Słowacją, między regionami Podhalem i Orawą jest dzisiaj tylko na mapach politycznych...

 • Survival Race. Ekstremalny majowy weekend na poznańskiej Malcie

  Startuje kolejna edycja Survival Race, czyli ekstremalnych, miejskich biegów z przeszkodami. W dniach 13-14 maja poznański Tor Malta zamieni się w miasteczko festiwalowe z widowiskowym torem przeszkód w roli głównej. Organizatorzy zapowiadają w sezonie 2017 całą masę atrakcji i nowości zarówno dla śmiałków startujących w biegu, jak i kibiców.

 • Orlen Warsaw Marathon - zwycięzcy

  Orlen Warsaw Marathon to największa impreza biegowa w Polsce. W czterech edycjach wydarzenia wzięło udział ponad 130 tys. biegaczy, a impreza na stałe zapisała się na biegowej mapie Polski.

 • Polska gotowa na organizację igrzysk?

  Polska to dziś znaczące państwo na sportowej mapie Europy. Nie tylko ze względu na znakomitych sportowców, ale też coraz lepszą bazę infrastrukturalną i umiejętność sprawnej organizacji imprezy. Czy wobec tego już niebawem będziemy w stanie zorganizować igrzyska olimpijskie?

 • Norwegowie stworzyli symulator olimpijskich tras biegowych

  Członkowie reprezentacji Norwegii w biegach narciarskich, biathlonie i kombinacji norweskiej przebywają na kilkudniowym zgrupowaniu w Lillehammer i we wtorek po raz pierwszy zapoznali się z interaktywnym programem komputerowym opracowanym przez centrum sportu wyczynowego, Olympiatoppen w Oslo. - Mapa jest dokładnym odwzorowaniem tras olimpijskich z każdym procentem wzniesienia czy...

 • Tour de Ski: Justyna Kowalczyk w swoim żywiole

  Tour de Ski to wyczerpujące zawody w biegach narciarskich. Justyna Kowalczyk co roku powtarza, że ma ich dość i następnie... z powodzeniem startuje w nich ponownie. Od soboty Polkę w ciągu dziewięciu dni czeka siedem startów i ponad 56 kilometrów do pokonania.

 • 6 czerwca w Krakowie po raz trzeci odbędzie się bieg miejski Cracovia INTERRUN. Organizatorzy tak przygotowali bieg, aby mogły w nim uczestniczyć osoby już biegające oraz ci, którzy spróbują tego sportu po raz pierwszy w życiu.

 • Wyścig maratonów – ranking medialności

  Warsaw Marathon uzyskały również Wrocław Maraton (1,5 tys.) i Maraton Łódź (1,0 tys.). Analiza obecności biegów w pozostałych rodzajach mediów wykazała, że liderzy zestawienia budzili największe(...) Maraton (6,2 mln zł). Wrocław Maraton odnotował 6,1 mln zł, a Cracovia Maraton 6,0 mln zł. *Mapa benchmarkingowa obrazuje medialną pozycję poszczególnych podmiotów z uwzględnieniem trzech...

 • Pjongczang 2018. Reprezentacja Polski oficjalnie powitana

  ...- Te powitania są tradycyjnym, niemal rytualnym wydarzeniem każdych igrzysk. Myślę, że to dzisiejsze wypadło ciepło i radośnie - powiedziała szefowa misji Marzenna Koszewska. Oprócz niej polskiej ekipie przewodzili prezes PKOl Andrzej Kraśnicki oraz sekretarz generalny Adam Krzesiński. Na Village Plaza znaleźli się także przedstawiciele biegów narciarskich, saneczkarstwa, biathlonu...