• Informacje na temat:

  mama kliczki

Artykuły na temat: mama kliczki
 • Władimir Kliczko kończy karierę

  Władimir Kliczko (64-5, 53 KO), były mistrz świata wagi ciężkiej, jeden z najdłużej panujących czempionów w historii, ogłosił, że kończy bokserską karierę. Nie będzie więc wielkiego rewanżu z Anthonym Joshuą (19-0, 19 KO).

 • Władimir Kliczko: Mam na tym punkcie prawdziwą obsesję

  Po raz pierwszy od ponad dekady Władimir Kliczko (64-4, 53 KO) przystąpi do pojedynku, w którym jest skazywany przez bukmacherów na porażkę. Ale to tylko nakręca go i motywuje jeszcze bardziej. Były król wagi ciężkiej zmierzy się 29 kwietnia z Anthonym Joshuą (18-0, 18 KO).

 • Kliczko: Mam doświadczenie z pyskatymi Anglikami

  O promocję walki Władimira Kliczki (64-3, 53 KO) z Tysonem Furym (24-0, 18 KO) nie ma się martwić. Zapewni ją pretendent znany z ciętego języka i oryginalnego poczucia humoru. Ukrainiec na pewno nie da się mu sprowokować, co pokazał już w przeszłości, gdy tanich sztuczek próbował na nim inny Anglik, David Haye (26-2, 24 KO). Były obcięte głowy na koszulkach, lecz Władimir wytrzymał ciśnienie...

 • Władimir Kliczko: Czuję się komfortowo

  - Bukmacherzy stawiają na mojego rywala, nie bronię już tytułów ani nie ścigam się więcej z rekordem Joe Louisa. To wszystko sprawia, że czuję się bardziej komfortowo niż w poprzednich walkach - przekonuje Władimir Kliczko (64-4, 53 KO), który w najbliższą sobotę w jednej z najbardziej interesujących potyczek wagi ciężkiej ostatnich lat spotka się z Anthonym Joshuą (18-0, 18 KO), swoim naturalnym następcą na tronie wszechwag.

 • Joshua kontra Kliczko. Anglik cięższy od Ukraińca

  Pierwsze starcie dla Anthony'ego Joshuy! Anglik okazał się cięższy od Władymira Kliczki przed sobotnią walką w wadze ciężkiej na Wembley w Londynie.

 • Władimir Kliczko będzie boksował do pięćdziesiątki?

  Pomimo 40 lat na karku Władimir Kliczko (64-4, 53 KO) nie myśli, by zawiesić rękawice na kołku. Co więcej, Ukrainiec nie wyklucza, że przed nim jeszcze nawet dziesięć lat w ringu.

 • Władymir Kliczko: Nie myślę o zakończeniu kariery

  Kontuzja mocno pokrzyżowała szyki Władymirowi Kliczce, ale ukraiński pięściarz zapewnił, że nie myśli o zakończeniu kariery mimo 40 lat na karku.

 • Joshua-Kliczko. "Ludzie dostaną gęsiej skórki"

  Anthony Joshua uważa, że walka o tytuł pomiędzy nim a Władimirem Kliczką spowoduje, iż "ludzie dostaną gęsiej skórki", i jest przekonany, że na pewno do niej dojdzie.

 • Rewanż z Joshuą? Kliczko prosi o czas

  Federacja International Boxing Federation dała zielone światło na rewanż Władymira Kliczki (64-5, 53 KO) z Anthonym Joshuą (19-0, 19 KO). Zunifikowany mistrz WBA/IBF wagi ciężkiej czeka na decyzję Ukraińca, bo ten rozważa drugą walkę, ale i ewentualnie sportową emeryturę.

 • Powietkin liczy na walkę z Kliczką

  Władymir Kliczko (64-4, 53 KO) nie jest już bokserskim mistrzem wagi ciężkiej, niemniej Aleksander Powietkin (30-1, 22 KO) nie stracił ochoty na walkę rewanżową z Ukraińcem.

Wideo na temat: mama kliczki
 • Władimir Kliczko i Anthony Joshua spojrzeli sobie w oczy. Wideo

  W Kolonii odbyła się konferencja prasowa przed walką o mistrzostwo świata federacji IBF pomiędzy Władimirem Kliczką a Anthonym Joshuą. Pojedynek jest zaplanowany na 29 kwietnia na londyńskim Wembley. - Mam bardzo ważny cel do zrealizowania. Chcę po walce opuścić ring jako zwycięzca. Anthony Joshua jest młodym, silnym i ambitnym pięściarzem. Ma na koncie mistrzostwo olimpijskie i będzie bronił tytułu mistrza świata. Na tę chwilę to najlepszy zawodnik, z jakim mogę się zmierzyć - powiedział...

 • Briggs zakłócił konferencję Kliczki. "Chcę być twoim kolejnym rywalem"

  Shannon Briggs po raz kolejny zakłócił konferencję prasową Władimira Kliczki. Amerykański pięściarz pojawił się na spotkaniu z dziennikarzami przed walką Ukraińca z Bryantem Jenningsem, zaplanowaną na najbliższą sobotę. - Mam nadzieję, że jeśli Kliczko przeżyje starcie z Bryantem, to ja będę jego kolejnym przeciwnikiem. Dawaj, mistrzu! - powiedział Briggs.

Dyskusje na temat: mama kliczki