• Informacje na temat:

  mama kliczki

Artykuły na temat: mama kliczki
 • Władimir Kliczko kończy karierę

  Władimir Kliczko (64-5, 53 KO), były mistrz świata wagi ciężkiej, jeden z najdłużej panujących czempionów w historii, ogłosił, że kończy bokserską karierę. Nie będzie więc wielkiego rewanżu z Anthonym Joshuą (19-0, 19 KO).

 • Władimir Kliczko: Mam na tym punkcie prawdziwą obsesję

  Po raz pierwszy od ponad dekady Władimir Kliczko (64-4, 53 KO) przystąpi do pojedynku, w którym jest skazywany przez bukmacherów na porażkę. Ale to tylko nakręca go i motywuje jeszcze bardziej. Były król wagi ciężkiej zmierzy się 29 kwietnia z Anthonym Joshuą (18-0, 18 KO).

 • Kliczko: Mam doświadczenie z pyskatymi Anglikami

  O promocję walki Władimira Kliczki (64-3, 53 KO) z Tysonem Furym (24-0, 18 KO) nie ma się martwić. Zapewni ją pretendent znany z ciętego języka i oryginalnego poczucia humoru. Ukrainiec na pewno nie da się mu sprowokować, co pokazał już w przeszłości, gdy tanich sztuczek próbował na nim inny Anglik, David Haye (26-2, 24 KO). Były obcięte głowy na koszulkach, lecz Władimir wytrzymał ciśnienie...

 • Władimir Kliczko: Czuję się komfortowo

  - Bukmacherzy stawiają na mojego rywala, nie bronię już tytułów ani nie ścigam się więcej z rekordem Joe Louisa. To wszystko sprawia, że czuję się bardziej komfortowo niż w poprzednich walkach - przekonuje Władimir Kliczko (64-4, 53 KO), który w najbliższą sobotę w jednej z najbardziej interesujących potyczek wagi ciężkiej ostatnich lat spotka się z Anthonym Joshuą (18-0, 18 KO), swoim naturalnym następcą na tronie wszechwag.

 • Menedżer Kliczko: Powrót Władymira? Nigdy nie mów nigdy

  ...- Powrót? Nigdy nie mów nigdy, ale w tym momencie nie widzę powodu, by Władymir wracał - mówi Bernd Boente, wieloletni menadżer braci Kliczko, pytany o możliwy powrót do gry Władymira Kliczki (64-5, 53 KO).

 • Joshua kontra Kliczko. Anglik cięższy od Ukraińca

  Pierwsze starcie dla Anthony'ego Joshuy! Anglik okazał się cięższy od Władymira Kliczki przed sobotnią walką w wadze ciężkiej na Wembley w Londynie.

 • Władimir Kliczko będzie boksował do pięćdziesiątki?

  Pomimo 40 lat na karku Władimir Kliczko (64-4, 53 KO) nie myśli, by zawiesić rękawice na kołku. Co więcej, Ukrainiec nie wyklucza, że przed nim jeszcze nawet dziesięć lat w ringu.

 • Władymir Kliczko: Nie myślę o zakończeniu kariery

  Kontuzja mocno pokrzyżowała szyki Władymirowi Kliczce, ale ukraiński pięściarz zapewnił, że nie myśli o zakończeniu kariery mimo 40 lat na karku.

 • Władimir Kliczko rozstał się z Hayden Panettiere

  Dawny król wszechwag przez wiele lat spotykał się i tworzył związek z młodszą o czternaście lat (42/28) aktorką Hayden Panettiere. Rozstali się nawet na moment, ale potem wrócili do siebie. Trzy lata temu urodziła się im córeczka Kaya. Wydawało się, że to tylko umocni ich związek. Okazuje się jednak, że tego związku od jakiegoś czasu już nie ma. Sprawę potwierdziła mama aktorki, Lesley Vogel...

 • Joshua-Kliczko. "Ludzie dostaną gęsiej skórki"

  Anthony Joshua uważa, że walka o tytuł pomiędzy nim a Władimirem Kliczką spowoduje, iż "ludzie dostaną gęsiej skórki", i jest przekonany, że na pewno do niej dojdzie.

Wideo na temat: mama kliczki
 • Władimir Kliczko i Anthony Joshua spojrzeli sobie w oczy. Wideo

  W Kolonii odbyła się konferencja prasowa przed walką o mistrzostwo świata federacji IBF pomiędzy Władimirem Kliczką a Anthonym Joshuą. Pojedynek jest zaplanowany na 29 kwietnia na londyńskim Wembley. - Mam bardzo ważny cel do zrealizowania. Chcę po walce opuścić ring jako zwycięzca. Anthony Joshua jest młodym, silnym i ambitnym pięściarzem. Ma na koncie mistrzostwo olimpijskie i będzie bronił tytułu mistrza świata. Na tę chwilę to najlepszy zawodnik, z jakim mogę się zmierzyć - powiedział...

 • Briggs zakłócił konferencję Kliczki. "Chcę być twoim kolejnym rywalem"

  Shannon Briggs po raz kolejny zakłócił konferencję prasową Władimira Kliczki. Amerykański pięściarz pojawił się na spotkaniu z dziennikarzami przed walką Ukraińca z Bryantem Jenningsem, zaplanowaną na najbliższą sobotę. - Mam nadzieję, że jeśli Kliczko przeżyje starcie z Bryantem, to ja będę jego kolejnym przeciwnikiem. Dawaj, mistrzu! - powiedział Briggs.

Dyskusje na temat: mama kliczki