• Informacje na temat:

  maciej kot

 • Maciej Kot trenuje skoki od 2000 roku. W sezone 2006/2007 wygrał FIS Cup w Zakopanem i został powołany kadry na drużynowy PŚ w Lahti, gdzie zaprezentował się z bardzo dobrej strony. Uczęszcza do gimnazjum Balzera w Zakopanem.

  Maciej Kot trenuje skoki od 2000 roku. W sezone 2006/2007 wygrał FIS Cup w Zakopanem i został powołany kadry na drużynowy PŚ w Lahti, gdzie zaprezentował się z bardzo dobrej strony. Uczęszcza do gimnazjum Balzera w Zakopanem.
Artykuły na temat: maciej kot
 • Maciej Kot - eksplozja uśpionego talentu

  Przez lata był w cieniu wielkich mistrzów Adama Małysza i Kamila Stocha. Teraz jego talent wreszcie eksplodował. W Lillehammer Maciej Kot po raz pierwszy w karierze stanął na podium Pucharu Świata w konkursie indywidualnym. Na taki sukces czekał dziewięć długich lat. Kto by pomyślał, że niespełna dwa lata temu rozważał zakończenie sportowej kariery.

 • Turniej Czterech Skoczni. Maciej Kot: Każdy kombinuje

  Stefan Kraft, Domen Prevc i Daniel-Andre Tande to faworyci Macieja Kota do triumfu w Turnieju Czterech Skoczni. Austriacy kombinują ze sprzętem? - Na pewno. Każdy kombinuje - powiedział w rozmowie z Interią Kot.

 • Turniej Czterech Skoczni. Maciej Kot: Będę atakował

  ..."Kolejne skocznie bardziej lubię i będę atakował" - zapewnił Maciej Kot, który rozpoczął Turniej Czterech Skoczni od 12. miejsca w Oberstdorfie. Wygrał Austriak Stefan Kraft, a drugi był Kamil Stoch.

 • PŚ w skokach. Maciej Kot: Odbudowaliśmy atmosferę

  ...​- Skocznia w Kuusamo jest trudna, panują tam często nieprzewidywalne warunki. To nie będą miarodajne konkursy - mówi przed startem nowego sezonu Pucharu Świata Maciej Kot. Zwycięzca letniej Grand Prix w skokach narciarskich dodaje, że cała kadra jest dobrze przygotowana do sezonu. - Odbudowaliśmy atmosferę - tłumaczy Kot. Dziś w Kuusamo kwalifikacje. Pierwszy konkurs zimowego sezonu w piątek.

 • Narciarskie MŚ. Maciej Kot: Nie zrealizowałem celu

  ...- Po tych zawodach nic się nie zmienia. Jednego celu nie zrealizowałem, ale zostały jeszcze dwa. Nic w moim nastawieniu nie będę zmieniał i czekam na kolejne zawody - mówił po konkursie w Lahti Maciej Kot, który w MŚ na skoczni normalnej zajął piąte miejsce.

 • Maciej Kot po Turnieju Czterech Skoczni: Mój czas nadejdzie

  Maciej Kot zajął czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej Turnieju Czterech Skoczni, ale podkreślił, że jego czas dopiero nadejdzie.

 • Maciej Kot 12. w Zakopanem. "To nie był mój dzień"

  Maciej Kot liczył na sukces przed własną publicznością w Zakopanem. Skończyło się na 12. miejscu w konkursie, który wygrał Kamil Stoch. Kot po zawodach nie ukrywał rozczarowania swoim występem. Nie poniosła go nawet publiczność krzycząca "pazury do góry!"

 • Maciej Kot: Trener Horngacher znalazł na mnie pomysł

  Zwycięzca letniej Grand Prix w skokach narciarskich, zakopiańczyk Maciej Kot nie ma złudzeń: "Największy wkład w moje sukcesy w letniej Grand Prix miał trener Stefan Horngacher. Znalazł na mnie pomysł" - uważa Kot.

 • MŚ w Lahti: Maciej Kot drugi w serii próbnej

  Maciej Kot był drugi, a Kamil Stoch czwarty w serii próbnej przed konkursem skoków narciarskich o mistrzostwo świata w Lahti. Początek pierwszej serii o godz. 16.30.

 • PŚ w skokach. Maciej Kot o Titlis-Schanze: To trudna skocznia

  Trzeci zawodnik klasyfikacji generalnej Pucharu Świata w skokach narciarskich Maciej Kot podkreślił, że Titlis-Schanze w Engelbergu wciąż jest trudną skocznią mimo że przeszła modernizację.

Zdjęcia na temat: maciej kot
Wideo na temat: maciej kot
Dyskusje na temat: maciej kot