• Informacje na temat:

  maciej kot

 • Maciej Kot trenuje skoki od 2000 roku. W sezone 2006/2007 wygrał FIS Cup w Zakopanem i został powołany kadry na drużynowy PŚ w Lahti, gdzie zaprezentował się z bardzo dobrej strony. Uczęszcza do gimnazjum Balzera w Zakopanem.

  Maciej Kot trenuje skoki od 2000 roku. W sezone 2006/2007 wygrał FIS Cup w Zakopanem i został powołany kadry na drużynowy PŚ w Lahti, gdzie zaprezentował się z bardzo dobrej strony. Uczęszcza do gimnazjum Balzera w Zakopanem.
Artykuły na temat: maciej kot
 • Maciej Kot - eksplozja uśpionego talentu

  Przez lata był w cieniu wielkich mistrzów Adama Małysza i Kamila Stocha. Teraz jego talent wreszcie eksplodował. W Lillehammer Maciej Kot po raz pierwszy w karierze stanął na podium Pucharu Świata w konkursie indywidualnym. Na taki sukces czekał dziewięć długich lat. Kto by pomyślał, że niespełna dwa lata temu rozważał zakończenie sportowej kariery.

 • Turniej Czterech Skoczni. Maciej Kot: Każdy kombinuje

  Stefan Kraft, Domen Prevc i Daniel-Andre Tande to faworyci Macieja Kota do triumfu w Turnieju Czterech Skoczni. Austriacy kombinują ze sprzętem? - Na pewno. Każdy kombinuje - powiedział w rozmowie z Interią Kot.

 • Turniej Czterech Skoczni. Maciej Kot: Będę atakował

  ..."Kolejne skocznie bardziej lubię i będę atakował" - zapewnił Maciej Kot, który rozpoczął Turniej Czterech Skoczni od 12. miejsca w Oberstdorfie. Wygrał Austriak Stefan Kraft, a drugi był Kamil Stoch.

 • PŚ w skokach. Maciej Kot: Odbudowaliśmy atmosferę

  ...​- Skocznia w Kuusamo jest trudna, panują tam często nieprzewidywalne warunki. To nie będą miarodajne konkursy - mówi przed startem nowego sezonu Pucharu Świata Maciej Kot. Zwycięzca letniej Grand Prix w skokach narciarskich dodaje, że cała kadra jest dobrze przygotowana do sezonu. - Odbudowaliśmy atmosferę - tłumaczy Kot. Dziś w Kuusamo kwalifikacje. Pierwszy konkurs zimowego sezonu w piątek.

 • Narciarskie MŚ. Maciej Kot: Nie zrealizowałem celu

  ...- Po tych zawodach nic się nie zmienia. Jednego celu nie zrealizowałem, ale zostały jeszcze dwa. Nic w moim nastawieniu nie będę zmieniał i czekam na kolejne zawody - mówił po konkursie w Lahti Maciej Kot, który w MŚ na skoczni normalnej zajął piąte miejsce.

 • Maciej Kot o swojej drugiej sportowej pasji

  ..."Mam nadzieję, że nadejdzie taki czas, że na spokojnie będę sobie startował w rajdach i realizował się w tej innej pasji, jaką są sporty motorowe. Ale to nie jest ten czas, teraz są inne priorytety" - powiedział Maciej Kot. Ze skoczkiem narciarskim rozmawiał Maciej Jermakow z redakcji sportowej RMF FM.

 • Pjongczang 2018. Maciej Kot: Cel? Być najlepszym

  ...- Mam ambicję, żeby być najlepszym, ale łatwo się mówi. Konkretne cele są w mojej głowie, lecz nie zaprzątają myśli - mówi w rozmowie z Interią mistrz świata w drużynie i piąty zawodnik Pucharu Świata Maciej Kot. Zimowy sezon skoków narciarskich, w dodatku sezon olimpijski, zbliża się wielkimi krokami.

 • Maciej Kot za kierownicą samochodu rajdowego

  Piąty skoczek klasyfikacji generalnej Pucharu Świata Maciej Kot, po dobrze wykonanej pracy na skoczni w sezonie zimowym, znów okazjonalnie może oddać się swojej wielkiej pasji, czyli motoryzacji. Reprezentant Polski weźmie udział w otwierającym sezon rajdowy memoriale Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza w Wieliczce i jej okolicach.

 • Maciej Kot po Turnieju Czterech Skoczni: Mój czas nadejdzie

  Maciej Kot zajął czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej Turnieju Czterech Skoczni, ale podkreślił, że jego czas dopiero nadejdzie.

 • Maciej Kot i Piotr Żyła zadowoleni po pierwszych skokach na igelicie

  Polscy skoczkowie narciarscy wrócili już do treningów na skoczni. Maciej Kot i Piotr Żyła podzielili się pierwszymi wrażeniami.

Zdjęcia na temat: maciej kot
 • Maciej Kot
Wideo na temat: maciej kot
 • Maciej Kot po kwalifikacjach w Wiśle

  Maciej Kot zakwalifikował się do niedzielnego konkursu w Wiśle.

 • Maciej Kot podsumował sezon letni

  Maciej Kot zakończył letni sezon na 11. miejscu w konkursie letniej Grand Prix w Klingenthal. Mimo tego słabszego występu Polak zajął czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej cyklu. - Sportowo oddałem dobre skoki, jednak taki jest sport. Bez szczęścia nie da się wygrać i tego zabrakło. Latem zrobiłem bardzo dobrą robotę. Dało mi to sporo pewności siebie przed zimą - powiedział Kot. skijumping.pl

 • Maciej Kot po konkursie w Zakopanem. Wideo

  Maciej Kot po konkursie w Zakopanem.