• Informacje na temat:

maciej kot

• Maciej Kot trenuje skoki od 2000 roku. W sezone 2006/2007 wygrał FIS Cup w Zakopanem i został powołany kadry na drużynowy PŚ w Lahti, gdzie zaprezentował się z bardzo dobrej strony. Uczęszcza do gimnazjum Balzera w Zakopanem.

Artykuły na temat: maciej kot
  • Maciej Kot - eksplozja uśpionego talentu

Przez lata był w cieniu wielkich mistrzów Adama Małysza i Kamila Stocha. Teraz jego talent wreszcie eksplodował. W Lillehammer Maciej Kot po raz pierwszy w karierze stanął na podium Pucharu Świata w konkursie indywidualnym. Na taki sukces czekał dziewięć długich lat. Kto by pomyślał, że niespełna dwa lata temu rozważał zakończenie sportowej kariery.

• Turniej Czterech Skoczni. Maciej Kot: Każdy kombinuje

Stefan Kraft, Domen Prevc i Daniel-Andre Tande to faworyci Macieja Kota do triumfu w Turnieju Czterech Skoczni. Austriacy kombinują ze sprzętem? - Na pewno. Każdy kombinuje - powiedział w rozmowie z Interią Kot.

• Turniej Czterech Skoczni. Maciej Kot: Będę atakował

..."Kolejne skocznie bardziej lubię i będę atakował" - zapewnił Maciej Kot, który rozpoczął Turniej Czterech Skoczni od 12. miejsca w Oberstdorfie. Wygrał Austriak Stefan Kraft, a drugi był Kamil Stoch.

• PŚ w skokach. Maciej Kot: Odbudowaliśmy atmosferę

...​- Skocznia w Kuusamo jest trudna, panują tam często nieprzewidywalne warunki. To nie będą miarodajne konkursy - mówi przed startem nowego sezonu Pucharu Świata Maciej Kot. Zwycięzca letniej Grand Prix w skokach narciarskich dodaje, że cała kadra jest dobrze przygotowana do sezonu. - Odbudowaliśmy atmosferę - tłumaczy Kot. Dziś w Kuusamo kwalifikacje. Pierwszy konkurs zimowego sezonu w piątek.

• Narciarskie MŚ. Maciej Kot: Nie zrealizowałem celu

...- Po tych zawodach nic się nie zmienia. Jednego celu nie zrealizowałem, ale zostały jeszcze dwa. Nic w moim nastawieniu nie będę zmieniał i czekam na kolejne zawody - mówił po konkursie w Lahti Maciej Kot, który w MŚ na skoczni normalnej zajął piąte miejsce.

• Maciej Kot o swojej drugiej sportowej pasji

..."Mam nadzieję, że nadejdzie taki czas, że na spokojnie będę sobie startował w rajdach i realizował się w tej innej pasji, jaką są sporty motorowe. Ale to nie jest ten czas, teraz są inne priorytety" - powiedział Maciej Kot. Ze skoczkiem narciarskim rozmawiał Maciej Jermakow z redakcji sportowej RMF FM.

• Maciej Kot za kierownicą samochodu rajdowego

Piąty skoczek klasyfikacji generalnej Pucharu Świata Maciej Kot, po dobrze wykonanej pracy na skoczni w sezonie zimowym, znów okazjonalnie może oddać się swojej wielkiej pasji, czyli motoryzacji. Reprezentant Polski weźmie udział w otwierającym sezon rajdowy memoriale Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza w Wieliczce i jej okolicach.

• Maciej Kot po Turnieju Czterech Skoczni: Mój czas nadejdzie

Maciej Kot zajął czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej Turnieju Czterech Skoczni, ale podkreślił, że jego czas dopiero nadejdzie.

• Maciej Kot i Piotr Żyła zadowoleni po pierwszych skokach na igelicie

Polscy skoczkowie narciarscy wrócili już do treningów na skoczni. Maciej Kot i Piotr Żyła podzielili się pierwszymi wrażeniami.

• Maciej Kot 12. w Zakopanem. "To nie był mój dzień"

Maciej Kot liczył na sukces przed własną publicznością w Zakopanem. Skończyło się na 12. miejscu w konkursie, który wygrał Kamil Stoch. Kot po zawodach nie ukrywał rozczarowania swoim występem. Nie poniosła go nawet publiczność krzycząca "pazury do góry!"

Zdjęcia na temat: maciej kot
Wideo na temat: maciej kot
Dyskusje na temat: maciej kot