• Informacje na temat:

  maciej kot

 • Maciej Kot trenuje skoki od 2000 roku. W sezone 2006/2007 wygrał FIS Cup w Zakopanem i został powołany kadry na drużynowy PŚ w Lahti, gdzie zaprezentował się z bardzo dobrej strony. Uczęszcza do gimnazjum Balzera w Zakopanem.

  Maciej Kot trenuje skoki od 2000 roku. W sezone 2006/2007 wygrał FIS Cup w Zakopanem i został powołany kadry na drużynowy PŚ w Lahti, gdzie zaprezentował się z bardzo dobrej strony. Uczęszcza do gimnazjum Balzera w Zakopanem.
Artykuły na temat: maciej kot
 • Maciej Kot - eksplozja uśpionego talentu

  Przez lata był w cieniu wielkich mistrzów Adama Małysza i Kamila Stocha. Teraz jego talent wreszcie eksplodował. W Lillehammer Maciej Kot po raz pierwszy w karierze stanął na podium Pucharu Świata w konkursie indywidualnym. Na taki sukces czekał dziewięć długich lat. Kto by pomyślał, że niespełna dwa lata temu rozważał zakończenie sportowej kariery.

 • Turniej Czterech Skoczni. Maciej Kot: Każdy kombinuje

  Stefan Kraft, Domen Prevc i Daniel-Andre Tande to faworyci Macieja Kota do triumfu w Turnieju Czterech Skoczni. Austriacy kombinują ze sprzętem? - Na pewno. Każdy kombinuje - powiedział w rozmowie z Interią Kot.

 • PŚ w skokach. Maciej Kot: Zaliczyłem nokdaun

  ...- Co prawda zaliczyłem nokdaun, ale to dopiero początek walki - skomentował Maciej Kot swój groźnie wyglądający upadek podczas konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich w w niemieckim Titisee-Neustadt.

 • PŚ w Wiśle. Maciej Kot: Bez opowiadania bajek

  ...- Nie mam w tym roku żadnego deadline'u. Nie mam momentu, do którego będę cierpliwy - mówił Maciej Kot na otwarcie sezonu skoków narciarskich, rozpoczynającego się w Wiśle. Nasz skoczek spokojnie podchodzi do inauguracji Pucharu Świata.

 • PŚ w skokach. Maciej Kot: Skok przez przepaść

  W kiepskim nastroju z fińskiego Kuusamo wyjeżdża Maciej Kot. 27-letni zawodnik słabo spisał się w sobotnio-niedzielnych zawodach Pucharu Świata. - Co się dzieje? Problemy techniczne. Przede wszystkim w locie - skomentował reprezentant Polski przed kamerami TVP Sport.

 • PŚ w skokach. Maciej Kot: Mam strasznie grubą skórę

  Maciej Kot w dalszym ciągu spisuje się poniżej oczekiwań. Przełamanie nie nastąpiło w rosyjskim Niżnym Tagile. Polski skoczek, który przecież ma na koncie triumfy w Pucharze Świata, po raz czwarty z rzędu w tym sezonie nie zdobył pucharowych punktów.

 • Pjongczang 2018. Maciej Kot: Cieszy mnie mój poziom

  Maciej Kot wyraźnie wygrał walkę z Piotrem Żyłą o miejsce w polskiej kadrze przed olimpijskimi zmaganiami na dużym obiekcie w Pjongczangu. - Przede wszystkim cieszy mnie mój poziom - podkreślił skoczek narciarski.

 • Turniej Czterech Skoczni. Maciej Kot: Będę atakował

  ..."Kolejne skocznie bardziej lubię i będę atakował" - zapewnił Maciej Kot, który rozpoczął Turniej Czterech Skoczni od 12. miejsca w Oberstdorfie. Wygrał Austriak Stefan Kraft, a drugi był Kamil Stoch.

 • Maciej Kot w Wiśle: Nie mogę powiedzieć, co testujemy

  Maciej Kot zwyciężył wraz z kolegami w sobotnim konkursie drużynowym letniej Grand Prix w Wiśle. W niedzielę był 11. w konkursie indywidualnym. - Jest blisko czołówki, więc nie ma powodów do niepokoju - podsumował swoje występy na skoczni im. Adama Małysza.

 • PŚ w skokach. Maciej Kot: Odbudowaliśmy atmosferę

  ...​- Skocznia w Kuusamo jest trudna, panują tam często nieprzewidywalne warunki. To nie będą miarodajne konkursy - mówi przed startem nowego sezonu Pucharu Świata Maciej Kot. Zwycięzca letniej Grand Prix w skokach narciarskich dodaje, że cała kadra jest dobrze przygotowana do sezonu. - Odbudowaliśmy atmosferę - tłumaczy Kot. Dziś w Kuusamo kwalifikacje. Pierwszy konkurs zimowego sezonu w piątek.

Zdjęcia na temat: maciej kot
 • Maciej Kot
Wideo na temat: maciej kot
Dyskusje na temat: maciej kot