• Informacje na temat:

  maciej kot

 • Maciej Kot trenuje skoki od 2000 roku. W sezone 2006/2007 wygrał FIS Cup w Zakopanem i został powołany kadry na drużynowy PŚ w Lahti, gdzie zaprezentował się z bardzo dobrej strony. Uczęszcza do gimnazjum Balzera w Zakopanem.

  Maciej Kot trenuje skoki od 2000 roku. W sezone 2006/2007 wygrał FIS Cup w Zakopanem i został powołany kadry na drużynowy PŚ w Lahti, gdzie zaprezentował się z bardzo dobrej strony. Uczęszcza do gimnazjum Balzera w Zakopanem.
Artykuły na temat: maciej kot
 • Maciej Kot - eksplozja uśpionego talentu

  Przez lata był w cieniu wielkich mistrzów Adama Małysza i Kamila Stocha. Teraz jego talent wreszcie eksplodował. W Lillehammer Maciej Kot po raz pierwszy w karierze stanął na podium Pucharu Świata w konkursie indywidualnym. Na taki sukces czekał dziewięć długich lat. Kto by pomyślał, że niespełna dwa lata temu rozważał zakończenie sportowej kariery.

 • Turniej Czterech Skoczni. Maciej Kot: Każdy kombinuje

  Stefan Kraft, Domen Prevc i Daniel-Andre Tande to faworyci Macieja Kota do triumfu w Turnieju Czterech Skoczni. Austriacy kombinują ze sprzętem? - Na pewno. Każdy kombinuje - powiedział w rozmowie z Interią Kot.

 • PŚ w skokach. Maciej Kot: Zaliczyłem nokdaun

  ...- Co prawda zaliczyłem nokdaun, ale to dopiero początek walki - skomentował Maciej Kot swój groźnie wyglądający upadek podczas konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich w w niemieckim Titisee-Neustadt.

 • Pjongczang 2018. Maciej Kot: Cieszy mnie mój poziom

  Maciej Kot wyraźnie wygrał walkę z Piotrem Żyłą o miejsce w polskiej kadrze przed olimpijskimi zmaganiami na dużym obiekcie w Pjongczangu. - Przede wszystkim cieszy mnie mój poziom - podkreślił skoczek narciarski.

 • Turniej Czterech Skoczni. Maciej Kot: Będę atakował

  ..."Kolejne skocznie bardziej lubię i będę atakował" - zapewnił Maciej Kot, który rozpoczął Turniej Czterech Skoczni od 12. miejsca w Oberstdorfie. Wygrał Austriak Stefan Kraft, a drugi był Kamil Stoch.

 • Maciej Kot w Wiśle: Nie mogę powiedzieć, co testujemy

  Maciej Kot zwyciężył wraz z kolegami w sobotnim konkursie drużynowym letniej Grand Prix w Wiśle. W niedzielę był 11. w konkursie indywidualnym. - Jest blisko czołówki, więc nie ma powodów do niepokoju - podsumował swoje występy na skoczni im. Adama Małysza.

 • PŚ w skokach. Maciej Kot: Odbudowaliśmy atmosferę

  ...​- Skocznia w Kuusamo jest trudna, panują tam często nieprzewidywalne warunki. To nie będą miarodajne konkursy - mówi przed startem nowego sezonu Pucharu Świata Maciej Kot. Zwycięzca letniej Grand Prix w skokach narciarskich dodaje, że cała kadra jest dobrze przygotowana do sezonu. - Odbudowaliśmy atmosferę - tłumaczy Kot. Dziś w Kuusamo kwalifikacje. Pierwszy konkurs zimowego sezonu w piątek.

 • Maciej Kot jak Adam Małysz w Rajdzie Dakarze?

  Okres wiosenno-letni jest jedynym, w którym Maciej Kot może poświęcić więcej czasu motoryzacyjnej pasji. - Sporty motorowe mają trochę wspólnego ze skokami narciarskimi - powiedział na torze w Modlinie brązowy medalista igrzysk w Pjongczangu w drużynie. Kot nie wykluczył też swojej przyszłości w tej dziedzinie, jak Adam Małysz, który brał udział w słynnym Rajdzie Dakar.

 • Narciarskie MŚ. Maciej Kot: Nie zrealizowałem celu

  ...- Po tych zawodach nic się nie zmienia. Jednego celu nie zrealizowałem, ale zostały jeszcze dwa. Nic w moim nastawieniu nie będę zmieniał i czekam na kolejne zawody - mówił po konkursie w Lahti Maciej Kot, który w MŚ na skoczni normalnej zajął piąte miejsce.

 • MP w skokach. Maciej Kot o brutalnej pobudce

  ...- To była pobudka. Brutalna, bo brutalna, ale pobudka i myślę, że na Turnieju Czterech Skoczni już będzie z górki - mówił Maciej Kot po mistrzostwach Polski w skokach, w których zajął piąte miejsce. W świątecznych zawodach w Wiśle po mistrzostwo, po raz pierwszy w karierze, sięgnął Stefan Hula.

Zdjęcia na temat: maciej kot
 • Maciej Kot
Wideo na temat: maciej kot
 • Maciej Kot po kwalifikacjach w Wiśle

  Maciej Kot zakwalifikował się do niedzielnego konkursu w Wiśle.

 • Lekkie przebudzenie Macieja Kota. Wideo

  Maciej Kot w ostatnim czasie nie spisuje się najlepiej. Polak był piętnasty w Oberstdorfie, głównie dzięki dobrej próbie w drugiej serii. W niedzielnych kwalifikacjach do konkursu w Garmisch-Partenkirchen Kot utrzymał tendencję zwyżkową, oddając skok na odległość 127,5 metra. Turniej Czterech Skoczni na żywo w Eurosporcie 1 i Eurosport Playerze.

 • Maciej Kot o diecie skoczka. Wideo

  Maciej Kot o diecie skoczka. "Stursa wciągnął brzuch, nie wyglądamy jak anorektycy".

Dyskusje na temat: maciej kot