• Informacje na temat:

  łukasz kruczek

 • Do niedawna aktywny skoczek. Gdy w 2003 roku zdecydował się zakończyć karierę sportową, zaproponowano mu stanowisko drugiego trenera polskiej kadry B przy boku Heinza Kuttina. Po okresie współpracy z Austriakiem był asystentem Hannu Lepistoe w kadrze A. Po zakończeniu sezonu 2007/2008 został mianowany pierwszym trenerem reprezentacji Polski.

  Do niedawna aktywny skoczek. Gdy w 2003 roku zdecydował się zakończyć karierę sportową, zaproponowano mu stanowisko drugiego trenera polskiej kadry B przy boku Heinza Kuttina. Po okresie współpracy z Austriakiem był asystentem Hannu Lepistoe w kadrze A. Po zakończeniu sezonu 2007/2008 został mianowany pierwszym trenerem reprezentacji Polski.
Artykuły na temat: łukasz kruczek
 • Łukasz Kruczek trenerem reprezentacji Włoch

  Były trener reprezentacji Polski w skokach narciarskich, Łukasz Kruczek, poprowadzi kadrę włoskich skoczków - poinformował dziś Włoski Związek Narciarski.

 • Skoki. Łukasz Kruczek następcą Stefana Horngachera?

  ...- Łukasz Kruczek to najlepszy trener. Myślę, że jeszcze będzie pracował z naszą reprezentacją. Stefan Horngacher też przecież wiecznie u nas nie będzie - powiedział w rozmowie z Interią prezes Polskiego Związku Narciarskiego Apoloniusz Tajner.

 • Łukasz Kruczek zrezygnował. Jego następcą będzie...

  Nadszedł czas zmiany w polskich skokach narciarskich. Trener reprezentacji Łukasz Kruczek poinformował oficjalnie, że złożył rezygnację ze stanowiska i po zakończeniu sezonu ma rozstać się z kadrą. Wśród potencjalnych następców Kruczka wymienia się znane nazwiska. Kto powinien zostać nowym szkoleniowcem Kamila Stocha i spółki? Weź udział w naszej ankiecie!

 • Łukasz Kruczek: Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą

  Kiedy rozpoczynał swoją trenerską pracę, miał bardzo trudne zadanie. W skokach narciarskich liczył się wówczas tylko Adam Małysz, którego sukcesy przyćmiewały całą resztę kadry. Łukasz Kruczek(...) polega na ciągłym próbowaniu? W specjalnym wywiadzie dla "Szlachetnej Paczki" trener Kruczek odkrywa, na czym polega rola trenera w życiu zawodnika i jak pomimo porażek wciąż dążyć do zwycięstwa...

 • Łukasz Kruczek poinformował o rozstaniu z kadrą skoczków

  Łukasz Kruczek z końcem sezonu 2015/2016 przestanie być trenerem kadry polskich skoczków narciarskich. Szkoleniowiec poinformował o tym w specjalnym oświadczeniu.

 • PŚ w skokach: Łukasz Kruczek będzie prowadził dwóch zawodników

  Do kadry A skoczków narciarskich Włoch powołano tylko dwóch zawodników. To Alex Insam i Sebastian Colloredo. W nadchodzącym sezonie będzie ich prowadził były szkoleniowiec reprezentacji Polski Łukasz Kruczek.

 • Łukasz Kruczek przed 64. Turniejem Czterech Skoczni

  Trener polskiej kadry skoczków narciarskich Łukasz Kruczek przyznał, że konkurs inauguracyjny w Oberstdorfie bywa największym wyzwaniem dla zawodników w Turnieju Czterech Skoczni.

 • Skoki narciarskie - Łukasz Kruczek o swojej dymisji

  ...- Dobrze jest móc wybrać, a nie zostać zmuszonym do wybrania. Poczułem, że to jest dość - powiedział Łukasz Kruczek, który nie jest już trenerem reprezentacji Polski w skokach narciarskich. Jego miejsce zajął Austriak Stefan Horngacher.

 • Łukasz Kruczek o celach przed Lillehammer

  ...- Mając siedmiu zawodników z takim potencjałem, na pewno czwórka powinna punktować - mówi trener polskich skoczków narciarskich Łukasz Kruczek przed zawodami Pucharu Świata w norweskim Lillehammer.

 • Łukasz Kruczek: Sytuacja do ogarnięcia w szybki sposób

  Trener Łukasz Kruczek krytycznie ocenił występ Polaków podczas pierwszego weekendu Pucharu Świata w skokach narciarskich 2015/16.

Zdjęcia na temat: łukasz kruczek
Wideo na temat: łukasz kruczek
Dyskusje na temat: łukasz kruczek