• Informacje na temat:

  luiza złotkowska

Artykuły na temat: luiza złotkowska
 • Pjongczang 2018. Luiza Złotkowska: Wszystko może się wydarzyć

  Trzy Polki: Katarzyna Bachleda-Curuś, Karolina Bosiek i Luiza Złotkowska będą rywalizowały w sobotę na dystansie 3000 metrów w pierwszej konkurencji łyżwiarstwa szybkiego na igrzyskach olimpijskich w Pjongczangu. Dla Złotkowskiej będą to bardzo intensywne igrzyska.

 • Luiza Złotkowska mistrzynią Polski w łyżwiarstwie szybkim

  Luiza Złotkowska została mistrzynią Polski w łyżwiarstwie szybkim w wyścigu na 3000 m.

 • Luiza Złotkowska "otworzy" mistrzostwa świata w łyżwiarstwie szybkim

  Luiza Złotkowska, jako jedyna polska łyżwiarka szybka, startować będzie pierwszego dnia mistrzostw świata w podmoskiewskiej Kołomnie. Od jej wyścigu z Holenderką Antoinette de Jong rozpocznie się czwartkowa rywalizacja na 3000 m. Początek o 17 czasu polskiego.

 • Luiza Złotkowska: Zabrakło medalowego otwarcia

  Piąte miejsce Artura Wasia na 500 m, szóste Zbigniewa Bródki na 1500 m oraz drużyn - to bilans polskich panczenistów w mistrzostwach świata w Heerenveen. "Zabrakło medalowego otwarcia" - uważa Luiza Złotkowska, dla której indywidualnie był to udany czempionat.

 • Luiza Złotkowska: Forma zwyżkuje

  ...- To nie był sezon, w którym postanowiłam iść va banque, wszak do igrzysk są trzy lata, a mimo to uzyskałam najlepsze wyniki w karierze. Nigdy wcześniej w zawodach tej rangi nie byłam w czołowej dziesiątce - powiedziała Luiza Złotkowska po mistrzostwach świata w łyżwiarstwie szybkim.

 • ​Luiza Złotkowska: Forma przyszła w samą porę

  ...- Forma pojawiła się w odpowiednim momencie. Cieszy mnie miejsce i czas - tak Luiza Złotkowska w rozmowie z Edytą Sienkiewicz z RMF FM podsumowała swój pierwszy start na mistrzostwach świata, które odbywają się w Holandii.

 • MŚ 2014 - Luiza Złotkowska: Będę musiała kibicować Niemcom

  Czołowa polska panczenistka - Luiza Złotkowska okryła karty - w finale mundialu będzie trzymała kciuki za Niemcami.

 • MŚ w łyżwiarstwie szybkim. Luiza Złotkowska: Trzecie podium jest możliwe

  Mimo osłabienia brakiem Katarzyny Bachledy-Curuś i Natalii Czerwonki, polskie panczenistki już dwa razy w tym sezonie stanęły na podium Pucharu Świata. Liderka kadry Luiza Złotkowska uważa, że w są w stanie wywalczyć medal mistrzostw świata w Heerenveen.

 • Luiza Złotkowska: Sportowców nie pyta się, czy są szczęśliwi

  Dwukrotna medalistka olimpijska panczenistka Luiza Złotkowska jest pod wrażeniem wyznania Justyny Kowalczyk o depresji. Podziwia ją za odwagę i zaznaczyła, że sportowców nigdy nie pyta się o to, czy są szczęśliwi, bo bierze się to za pewnik.

 • Luiza Złotkowska: Ciągle pada

  Medalistki igrzysk olimpijskich i mistrzostw świata w łyżwiarskim wyścigu drużynowym przygotowują się do sezonu w Inzell. "Byłam na rowerze i zmokłam. Pogoda jest brzydka, deszczowa. Ciągle pada, jak w piosence Czerwonych Gitar" - powiedziała Luiza Złotkowska.

Zdjęcia na temat: luiza złotkowska
Wideo na temat: luiza złotkowska
Dyskusje na temat: luiza złotkowska