• Informacje na temat:

  który bokser ma najsilniejszy cios

Artykuły na temat: który bokser ma najsilniejszy cios
 • ...bilans stoczonych walk i klasę rywali, boksera. Za sukces "Pudziana" kciuki mocno trzymała publika, która szczelnie wypełniła trybuny warszawskiego Torwaru. Już przy okazji prezentacji wszystkich(...) ciosami na głowę dokończył dzieła. Sędzia nie miał innego wyjścia i po upływie niespełna 50 sekund przerwał pojedynek! Tym samym pierwsze zwycięstwo w MMA "Pudziana" stało się faktem. Co będzie dalej...

 • ...- W drugiej rundzie, po ciosie Kliczki, pękł mi bębenek i prawie nic nie słyszałem od tego momentu - powiedział nam Tomasz Adamek.

 • Najman: Pudzianowski nie ma kondycji. Dostanie w łeb

  Już w piątkowy wieczór Mariusz Pudzianowski i Marcin Najman zmierzą się ze sobą w walce wieczoru 12. gali Konfrontacji Sztuk Walki. Niżej notowany przez bukmacherów Najman jest przekonany, że poradzi sobie z najsilniejszym człowiekiem świata.

 • Witalij Kliczko: Żelazne pięści legendy boksu

  Najlepszy lewy sierpowy i prawy prosty w historii boksu. Człowiek, który bije tak mocno, że rywale padają od jego ciosów na matę ringu i... już nie wstają. Oto żywa legenda boksu i przyszły rywal Tomasza Adamka - Witalij Kliczko.

 • Pięściarz o trzech oczach

  ..."Hut ab vor Drogosz" - berlińska prasa chyli czoła przed Polakiem, który przeprowadził najlepszą walkę taktyczną mistrzostw Europy w Berlinie w 1955 roku.

 • Estrada: Adamek będzie za szybki? Nonsens!

  ...- Wszystko jedno, czy zakończy się to nokautem czy nie, to ja wygram. Jeśli zobaczę, że jest zamroczony, spróbuję go znokautować - zapowiedział w wywiadzie dla 8 Count Radio Jason Estrada, który 6 lutego na gali boksu w Newark zmierzy się z Tomaszem Adamkiem.

 • ..., uznawanych za najsilniejszą broń na mańkutów, jak Amerykanin. Gołota nie miał miejsca, dlatego uderzał sierpami z obu rąk. Ciosy nie robiły jednak większego wrażenia na panującym mistrzu świata, który(...), zmniejszając tym samym pole manewru przeciwnika. Nie sprawdziły się obawy o nieczyste ciosy Gołoty, z których znany był w wielu poprzednich pojedynkach (stąd określenia "foul Pole" - "faulujący Polak...

 • Klęska "Tygrysa"!

  ...ciałem, słabiutko wyglądała jego praca nóg. Chwile słabości Polaka bezlitośnie wykorzystywał Tiozzo, który na jeden, dwa ciosy odpowiadał pięcioma, sześcioma. 36-letni Tiozzo(...)To była druga porażka polskiego boksera, pierwsza przed czasem, poniesiona w jego 50. walce w karierze. Poprzednio "Tygrys" przegrał 16 miesięcy temu z Meskykaninem Julio Cesarem Gonzalesem, tracąc...

 • Niemiecka prasa: Kliczko o rozmiar za duży dla Sosnowskiego

  Albert Sosnowski przegrał w Gelsenkirchen przez nokaut w dziesiątej rundzie walkę z Ukraińcem Witalijem Kliczką o bokserskie mistrzostwo świata federacji WBC w wadze ciężkiej. Jak podkreśla "Berliner Kurier" Ukrainiec był dla Polaka o jeden numer za duży.

 • ...- kickach. Rywal stracił równowagę, padł na ring, a wobec wyprowadzającego serię atomowych ciosów pięścią "Pudziana" był już bezradny. Sędzia ringowy ryzykując zdrowie zakończył walkę(...) początku, a po starciu nagrodziła swojego idola owacją na stojąco. Oberwało się natomiast Najmanowi, który oprócz "batów" w ringu, zebrał pokaźną porcję gwizdów. ZOBACZ JAK PUDZIAN ZLAŁ NAJMANA...