• Informacje na temat:

  kowalczyk mma

Artykuły na temat: kowalczyk mma
 • Mariusz Pudzianowski kontra Tyberiusz Kowalczyk na KSW Colosseum

  Wiemy już, z kim Mariusz Pudzianowski (10-5, 4 KO) będzie walczył podczas gali KSW Colosseum, która odbędzie się 27 maja. Na PGE Narodowym w Warszawie popularny "Pudzian" stoczy pojedynek z Tyberiuszem Kowalczykiem (3-0, 2 KO) - poinformowała federacja KSW.

 • Tyberiusz Kowalczyk, który, obok Mariusza Pudzianowskiego, jest jedynym z najbardziej utytułowanych polskich siłaczy, znowu stoczy walkę.

 • Tyberiusz Kowalczyk - Tomas Vaicickas na Fight Exclusive Night 3

  Debiutancki pojedynek strongmana Tyberiusza Kowalczyka w MMA będzie jednym z głównych wydarzeń gali Fight Exclusive Night 3, która 28 czerwca odbędzie się w Hali Stulecia we Wrocławiu. Rywalem Polaka będzie Litwin Tomas Vaicickas.

 • Kowalczyk, Simonides i Widawski na gali w Ustroniu

  ...". W jednej z walk wieczoru zadebiutuje w na zawodowej scenie sportów walki polski strongman Tyberiusz "Tyberian" Kowalczyk, który miał być rywalem Marcina Najmana a potem samego Mariusza Pudzianowskiego na jednej z gal w Anglii. Nie będzie to jednak pojedynek w formule MMA a w Sanda. Kontrakt z zawodnikiem został podpisany w Legnicy podczas Pucharu Polski Strongman. Przeciwnik Polaka nie...

 • Zamieszanie wokół gali! Walki Kowalczyk - Pudzianowski nie będzie

  W niedzielny wieczór podczas gali MMC Fight Club Mariusz Pudzianowski miał zmierzyć się z debiutującym w formule MMA Tyberiuszem Kowalczykiem. Strongman poinformował na swoim profilu na Facebooku, że do pojedynku nie dojdzie.

 • Mariusz Pudzianowski bez litości dla Tyberiusza Kowalczyka

  W niedzielny wieczór na gali MMC Fight Club w Londynie Mariusz Pudzianowski zmierzy się ze strongmanem, Tyberiuszem Kowalczykiem. - Pójdę na całość, żadnych hamulców ani litości nie będzie - podkreśla "Pudzian" w rozmowie z "Super Expressem".

 • Marcin Najman zmierzy się z Tyberiuszem Kowalczykiem

  Zapowiedzi o zakończeniu kariery przez Marcina Najmana okazały się przedwczesne. "El Testosteron" 8 grudnia zmierzy się w Londynie z czołowym polskim strongmanem Tyberiuszem Kowalczykiem. Walka odbędzie się na zasadach K1.

 • Tyberiusz Kowalczyk: Przygotuje się na Najmana jak na Tysona

  ...8 grudnia w Londynie znany z zawodów strongmanów Tyberiusz Kowalczyk zmierzy się w formule K1 z powracającym ze sportowej emerytury Marcinem Najmanem. W rozmowie z INTERIA.PL "Tyberian" opowiada dlaczego zdecydował się przyjąć propozycję walki i czy nie obawia się skutków ewentualnej porażki z "El Testosteronem".

 • Relacja z gali Fight Exclusive Night 3

  Trzecia edycja Fight Exclusive Night za nami. Emocji w Hali Stulecia we Wrocławiu w sobotni wieczór nie brakowało. Tomasz Makowski prosto z ringu odjechał do szpitala z poważną kontuzją nogi, Tymoteusz Świątek znokautował Martina Foudę, a szybki i zwycięski debiut w formule MMA zaliczył strongman Tyberiusz Kowalczyk.

 • Fight Exclusive Night 3 w sobotni wieczór we Wrocławiu

  W sobotni wieczór w Hali Stulecia we Wrocławiu odbędzie się gala sportów walki Fight Exclusive Night 3. W walce wieczoru w formule K-1 zmierzą się ośmiokrotny mistrz świata w kickboxingu Tomasz Makowski i Antoine Habash. W MMA zadebiutuje znany strongman Tyberiusz Kowalczyk.

Dyskusje na temat: kowalczyk mma