• Informacje na temat:

  kontrakty piłkarzy vive

Artykuły na temat: kontrakty piłkarzy vive
 • Julen Aguinagalde w Vive Targi Kielce

  Były kołowy Atletico Madryt i aktualny mistrz świata, reprezentant Hiszpanii w piłce ręcznej Julen Aguinagalde podpisze kontrakt z klubem Vive Targi Kielce - poinformował w piątek na konferencji prasowej prezes kieleckiego klubu Bertus Servaas.

 • Rozgrywający RK Vojvodiny i reprezentacji piłkarzy ręcznych Serbii Miljan Pusica, od nowego sezonu będzie najprawdopodobniej występował w Orlenie Wiśle Płock. Prezes klubu Robert Raczkowski zapewnia, że już wkrótce nastąpi sfinalizowanie kontraktu.

 • Ekstraklasa piłkarzy ręcznych: Wielkie zmiany w Wiśle Płock

  W drużynie piłkarzy ręcznych Orlenu Wisły Płock zaszły poważne zmiany. Wielu znanych zawodników już odeszło z zespołu, a w poniedziałek pracę w klubie rozpocznie nowy szkoleniowiec Hiszpan Manolo Cadenas. Na razie kadra liczy tylko siedmiu graczy.

 • Ekstraklasa piłkarzy ręcznych: Wisła Płock chce wygrać choć raz

  Piłkarze ręczni Wisły Płock 18 i 19 maja rozegrają w Kielcach z Vive Targi dwa pierwsze finałowe mecze o tytuł mistrza Polski. - Strategia jest już opracowana, chcemy wygrać przynajmniej jeden, najlepiej pierwszy pojedynek - oświadczył trener Krzysztof Kisiel.

 • Czystka w Vive Targach Kielce

  Bogdan Wenta i zawodnicy Vive Targów Kielce musieli liczyć się z trzęsieniem ziemi po sensacyjnej porażce w finale mistrzostw Polski. Okrojenie kadry do 14 piłkarzy i cięcie kontraktów - oto decyzje, które ogłosił w czwartek zarząd kieleckiego klubu.

 • ..., że historia się powtórzy, zwłaszcza że podobnie jak w roku ubiegłym Vive wygrało w tym sezonie rundę zasadniczą rozgrywek i wszystkie spotkania ligowe oraz pucharowe z Wisłą. Przed rokiem kielczanie(...) nowego sezonu do końca czerwca 2014 roku będą zawodnikami Wisły. "Rada Nadzorcza jednogłośnie zatwierdziła podpisane przez zarząd klubu kontrakty, a to oznacza, że trener Lars Walther będzie miał do...

 • Dujszebajew o losowaniu LM szczypiornistów: Mieliśmy trochę szczęścia

  ..."Mieliśmy trochę szczęścia (w losowaniu - red.), ale dla nas najważniejszym słowem jest szacunek" - napisał na stronie Vive trener kielczan i reprezentacji Polski Tałant Dujszebajew po losowaniu Ligi Mistrzów szczypiornistów.

 • Czeski bramkarz Martin Galia pozostanie zawodnikiem zespołu ekstraklasy piłkarzy ręcznych NMC Górnik Zabrze do końca czerwca 2020. 38-letni szczypiornista gra w śląskim klubie drugi sezon.

 • Xavi Sabate: Z Orlen Wisłą Płock wracam do gry

  ...- Choć miałem propozycje, to musiałem odpocząć. Teraz przyszedł czas, by wrócić do gry - powiedział nowy trener piłkarzy ręcznych Orlenu Wisły Płock Xavi Sabate podczas konferencji prasowej, na której oficjalnie poinformowano, że podpisał dwuletni kontrakt.

 • W Płocku liczą na dwa zwycięstwa

  Trener piłkarzy ręcznych Orlenu Wisły Płock Krzysztof Kisiel liczy na to, że jego podopieczni wygrają u siebie dwa mecze z Vive Targami Kielce i wyrównają stan rywalizacji w finale ekstraklasy. Kielczanom do tytułu mistrza Polski brakuje jednego zwycięstwa.

Dyskusje na temat: kontrakty piłkarzy vive
 • Re: LM piłkarzy ręcznych: Celje Pivovarna Lasko – PGE Vive Kielce 31-27

  Ale to oni jeszcze coś grają ! Zorman a szczególnie Bombac to miały być armaty a co jest? Tałant pościągał synów , wynegocjował wysokie kontrakty a co z grą???

 • Re: Jan Urban: Skończyło się 0-2, a mogło dużo gorzej

  alkochol itp, i nie przecze że jest to syf i bagno ale talentu naszym graczom odebrać na podsawie oceny PZPN nie można. VIVE czy Wisła płock są wysoko finansowanymi drużynami, ale jak w przypadku nożnej są to bardzo wysokie kontrakty sponsorskie, żużel nigdy nie będzie szerzej oglądanym sportem, jego atrakcyjność jest o wiele niższa niż kopanej czy ręcznej, nigdy nie znajdzie się na olimpiadzie, ogląda