• Informacje na temat:

  konkurs w skokach narciarskich niedzielny

Artykuły na temat: konkurs w skokach narciarskich niedzielny
Zdjęcia na temat: konkurs w skokach narciarskich niedzielny
Wideo na temat: konkurs w skokach narciarskich niedzielny
 • Skoki narciarskie. Jak wygląda prawdziwy kibic?

  Przed niedzielnym konkursem PŚ w Wiśle reporter Eurosportu Łukasz Przybyłowicz przepytał szczęśliwców, którym udało się kupić bilety. Jak ubierają się kibice skoków narciarskich? Oto odpowiedź!

 • PŚ w skokach - triumf Michaela Hayboecka w Lahti. Wideo

  Austriak Michael Hayboeck wygrał niedzielny konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w fińskim Lahti. Drugi był Niemiec Karl Geiger, a trzeci Japończyk Taku Takeuchi. Dawid Kubacki zajął 11. miejsce.

 • PŚ w skokach. Stefan Hula w kwalifikacjach. Wideo

  Stefan Hula wykonał zadanie. Polak w piątkowych kwalifikacjach oddał skok na odległość 119 metrów, co dało mu 28. miejsce i awans do niedzielnego konkursu indywidualnego w fińskiej Ruce. Puchar Świata w skokach narciarskich na żywo w Eurosporcie i Eurosport Playerze.

Dyskusje na temat: konkurs w skokach narciarskich niedzielny
 • Re: PŚ w skokach: Schlierenzauer wraca w Predazzo

  konkursów w Japoni TVP1 nie transmitowała, w Predazzo będzie transmitować tylko niedzielny konkurs. Co się dzieje? czy wraz z zakończeniem kariery A.Małysza TVP powoli wycofuje się z transmisji skoków narciarskich? Zaczyna się to robić żałosne - wszechobecne reklamy zachęcają do płacenia abonamentu, a żeby zobaczyć ważne imprezy sportowe trzeba mieć wykupiony drogi pakiet telewizji cyfrowej. Więc

 • Re: PŚ w skokach - uraz Thomasa Morgensterna nie tak groźny

  upadek miał Thomas Morgenstern, który śmigłowcem został przetransportowany do szpitala. Włącz pokaz zdjęć Galeria: Kamil Stoch wygrał niedzielny konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w niemieckim Titisee-Neustadt. Drugie miejsce zajął Szwajcar Simon Ammann, a trzecie Japończyk Noriaki Kasai. Zdjęcie: Pod koniec pierwszej serii groźny upadek miał Thomas