• Informacje na temat:

  klub piast gliwice

Artykuły na temat: klub piast gliwice
 • Piast Gliwice. Stojan Vranjesz odszedł z klubu

  Po rocznej przygodzie Stojan Vranjesz rozstał się z Piastem Gliwice - poinformował dziś śląski klub.

 • Piast Gliwice. Sasza Żivec wróci do klubu

  Piast Gliwice porozumiał się z włoską US Latino Calcio w sprawie Saszy Żivca. Umowa wypożyczenia słoweńskiego piłkarza została rozwiązana.

 • Piast Gliwice. Hateley: Ten klub był najbardziej konkretny

  Po półtorarocznej przerwie wraca na nasze ligowe boiska Tom Hateley. Angielski pomocnik świeżo podpisał kontrakt z klubem z Gliwic. - Piast był najbardziej konkretny - podkreśla doświadczony piłkarz z Wysp.

 • Piast Gliwice apeluje do Górnika Zabrze

  W poniedziałek zbierze się Komisja Ligi, która podejmie decyzję dotyczącą przerwanego przez chuliganów meczu Piasta Gliwice z Górnikiem Zabrze. Klub z Okrzei zaapelował do zabrzan o rozstrzygnięcie sportowej rywalizacji w duchu fair play. Piastowi grozi walkower.

 • Piast Gliwice. Radoslav Latal zwolniony

  Piast Gliwice poinformował, że umowa wiążąca Radoslava Latala z klubem została rozwiązana. Jego miejsce ma zająć Dariusz Wdowczyk, a prawdopodobnie jutro zostanie zaprezentowany na konferencji prasowej.

 • Piast Gliwice. Dariusz Wdowczyk został trenerem Piasta

  Dariusz Wdowczyk został oficjalnie nowym trenerem wicemistrza Polski, podpisując kontrakt z Piastem Gliwice do czerwca 2018 roku. - Tak się akurat złożyło, że do Wisły Kraków też trafiłem w marcu zeszłego roku na siedem kolejek przed zakończeniem rundy zasadniczej. Nie boję się wyzwań i jestem dobrej myśli przed pracą z Piastem - mówi trener Wdowczyk.

 • Piast Gliwice. Dramatyczna historia nowego piłkarza Piasta

  Został najmłodszym piłkarzem Ekwadoru, który zadebiutował w hiszpańskiej Primera Division, interesowała się nim sama Barcelona. Grał przeciwko takim piłkarzom, jak Cristiano Ronaldo, Iker Casillas czy Sergio Ramos. Teraz został piłkarzem Piasta. - Cieszę się, że trafiłem do Gliwic. Nowy stadion, fajny doping kibiców. Będę się chciał tutaj pokazać z jak najlepszej strony - mówi Interii Joel...

 • Piast Gliwice. Jagiełło i Waleńcik dołączyli do klubu

  Aleksander Jagiełło i Bartosz Waleńcik zostali nowymi piłkarzami Piasta Gliwice, poinformował klub na swojej stronie internetowej.

 • Piast Gliwice. Mokwa, Mraz, Czmelik, Masłowski i Sekulski odchodzą z klubu

  Pięciu piłkarzy odchodzi po sezonie z Piasta Gliwice, poinformował klub na swojej stronie internetowej. W środę doszło do spotkania prezesa Marka Kwiatka oraz dyrektora sportowego Łukasza Piworowicza z tymi zawodnikami, którym - w imieniu klubu - podziękowano za występy w niebiesko-czerwonych barwach.

 • Piast Gliwice. „Cierpimy na tym my, cierpi na tym klub”

  W Gliwicach nie potrafią dojść do siebie po tym, co stało się w sobotę, w końcówce derbowego spotkania pomiędzy Piastem, a Górnikiem Zabrze. Gliwicki klub, który walczy o utrzymanie w Ekstraklasie, mimo prowadzenia 1-0, został ukarany walkowerem z powodu awantur na trybunach wywołanych przez miejscowych szalikowców.

Wideo na temat: klub piast gliwice
 • Piast Gliwice. Jakub Szmatuła: Wszystko wyjdzie w lidze. Wideo

  - Uważam, że będą to wzmocnienia - ocenił kapitan Piast Gliwice Jakub Szmatuła nowych piłkarzy pozyskanych przez klub w zimowej przerwie.

 • Nie patrz jak gram - akcja społecznościowa Piasta Gliwice

  "(De)motywujący rodzice na treningach i meczach to plaga trapiąca system szkolenia młodzieży w Polsce. Piast Gliwice i Akademia Piłkarska „Team” mówią temu dość" - czytamy oficjalnej stronie gliwickiego klubu.W Gliwicach nakręcili filmik, który ma uzmysłowić rodzicom, jak nie należy się zachowywać podczas treningów ich pociech.

 • Powrót legendy. Zdzisław Kręcina filarem Piasta Gliwice

  Znany działacz piłkarski, jedna z bardziej rozpoznawanych i zarazem kontrowersyjnych osób w rodzimym środowisku sportowym, po krótkiej nieobecności wraca do gry. Zdzisław Kręcina objął stanowisko dyrektora klubu Piast Gliwice. Komentatorzy są zgodni - na przełom polski futbol musi najwyraźniej jeszcze poczekać. TVP/x-news

Dyskusje na temat: klub piast gliwice