• Informacje na temat:

kasprzak indywidualnym

Artykuły na temat: kasprzak indywidualnym
  • IMP na żużlu: tytuł dla Krzysztofa Kasprzaka

Krzysztof Kasprzak został w czwartek w Zielonej Górze indywidualnym mistrzem Polski w jeździe na żużlu. Srebrny medal wywalczył Piotr Pawlicki (Fogo Unia Leszno), a brązowy Janusz Kołodziej (Grupa Azoty Unia Tarnów).

• ​ME na żużlu. Wygrana Artioma Łaguty w Guestrow, Kasprzak trzeci

Rosjanin Artiom Łaguta zwyciężył w niemieckim Guestrow w drugim turnieju tegorocznego cyklu indywidualnych mistrzostw Europy na żużlu. Drugie miejsce zajął Łotysz Andriej Lebiediew, a trzecie Krzysztof Kasprzak. W finale poza podium znalazł się Czech Vaclav Milik.

• Krzysztof Kasprzak zostaje w Stali Gorzów

...​Krzysztof Kasprzak zostaje w Stali Gorzów. Żużlowiec porozumiał się z klubem w sprawie nowych warunków finansowych obowiązującego jeszcze dwa lata kontraktu.

• Bartosz Zmarzlik zastąpi Krzysztofa Kasprzaka w składzie reprezentacji na drugą rundę żużlowych mistrzostw par w niemieckim Guestrow. W podstawowym składzie 11 kwietnia znajdą się Jarosław Hampel i Piotr Pawlicki, a Zmarzlik będzie rezerwowym.

• Złoty medal mistrzostw Polski, wicemistrzostwo świata indywidualnie i w drużynie. To było wymarzone dwanaście miesięcy w karierze Krzysztofa Kasprzaka. Sukces nie przyszedł jednak łatwo, a sam żużlowiec pokazał niesamowity hart ducha, pokonując potworną kontuzję.

• Rosjanin w finałowym wyścigu pokonał Australijczyka Darcy Warda (Unibax Toruń), reprezentanta Grupy Azoty Unii Tarnów Słowaka Martina Vaculika oraz aktualnego mistrza kraju Krzysztofa Kasprzaka (Stal(...) zajęli lokaty od 3-10. W pierwszym półfinale zwyciężył Krzysztof Kasprzak przed Matejem Zagarem (Stal Gorzów), Tai Woffindenem ze Sparty Wrocław i Rune Holtą (KantorOnline Viperprint Włókniarz...

• Krzysztof Kasprzak, indywidualny wicemistrz świata w jeździe na żużlu, liczy na sukcesy także w sezonie 2015. Pierwszą okazją będą mistrzostwa świata par, których pierwsza runda odbędzie się 28 marca w Toruniu. Zawodnik Stali Gorzów będzie reprezentował Polskę razem z Jarosławem Hampelem.

• Nasz wicemistrz świata Krzysztof Kasprzak, żużlowiec Stali Gorzów, już wznowił treningi, by zacząć gubić zbędne kilogramy, ale w święta nie odmówi sobie wysokokalorycznej potrawy, jaką są kluski z makiem.

• Żużlowe indywidualne mistrzostwa Ekstraligi przełożone na piątek

...i zawody odbyły się dzień później w Daugavpils (Dyneburg), gdzie triumfował Krzysztof Kasprzak. W związku z nowym terminem zawodów w Tarnowie doszło do trzech zmian na liście startowej. Duńczyka Nielsa(...) Zdunek Wybrzeże Gdańsk)  8. Emil Sajfutdinow (Unibax Toruń)  9. Nicki Pedersen (Fogo Unia Leszno) 10. Krzysztof Kasprzak (Stal Gorzów) 11. Adrian Miedziński (Unibax Toruń) 12

• Kasprzak zamienił dres na garnitur. "Zawsze marzyłem, żeby spotkać się z legendami sportu"

Krzysztof Kasprzak zajął ósme miejsce w plebiscycie na najlepszego sportowca Polski w 2014 roku. - Kiedy byłem chłopcem, marzyłem, żeby tutaj być - przyznał indywidualny wicemistrz świata na żużlu.

Wideo na temat: kasprzak indywidualnym

Krzysztof Kasprzak zajął ósme miejsce w plebiscycie na najlepszego sportowca Polski w 2014 roku. - Kiedy byłem chłopcem, marzyłem, żeby tutaj być - przyznał indywidualny wicemistrz świata na żużlu. Dodał, że bardzo rzadko zdarza mu się zakładać garnitur. - Wydaje mi się, że to powszechne w moim fachu. Przeważnie noszę dres i trampki, albo mam pod sobą motocykl - powiedział Kasprzak. Zawodnik

Dyskusje na temat: kasprzak indywidualnym
  • Moj TYP?? Polska drużynowym mistrzem świata na żużlu, Kasprzak Indywidualnym mistrzem swiata juniorów...

A nie jakis MAłysz... on juz sie skończył...małyszomania przeminęła. A Polska w final four ligi światowej!! to co zapomniali?...ale oni wola jakies bzdury dawać awans do MS...to dopiero kwalifikacja, , , nic wiecej.

• Kibice z Leszna przepraszają Wiesława Jagusia

Otóż informuję niewtajemniczonych, K.Kasprzak niestety zapomniał, iż to był wsytęp drużynowy zachował sie jakby był na Finale Indywidualnym. Wstyd mi za postawę tego zawodnika, najwidoczniej chwalony za swoją postawę na torze nie dorósł do bycia w pełni profesjonalistą. hamstwo, hamstwo i jeszcze raz !!! Najgorsze jest to, że pretensje będą mieli wszyscy do Leszna a nie do Kasprzaka...! Ale chcę