• Informacje na temat:

  kamil stoch

 • Zawodnik LKS Poroniec Poronin, po swoich dość znaczących sukcesach w minionych dwóch sezonach, został już oficjalnie pasowany na następcę Adama Małysza. Kamil może poszczycić się dwoma srebrnymi medalami z drużynowych mistrzostw świata juniorów, jak również 11. miejscem w klasyfikacji generalnej LGP w 2005 roku. W minionym sezonie dość dobrze spisywał się w Pucharze Świata, zaliczył też świetny występ na Igrzyskach Olimpijskich w Turynie. Wiosną 2006 zdał maturę. Spory talent, poparty pracowitością i zdyscyplinowaniem, sprawia, że fachowcy twierdzą zgodnie - Stoch ma największe szanse, by kiedyś zastąpić na skoczniach świata Adama Małysza.

  Zawodnik LKS Poroniec Poronin, po swoich dość znaczących sukcesach w minionych dwóch sezonach, został już oficjalnie pasowany na następcę Adama Małysza. Kamil może poszczycić się dwoma srebrnymi medalami z drużynowych mistrzostw świata juniorów, jak również 11. miejscem w klasyfikacji generalnej LGP w 2005 roku. W minionym sezonie dość dobrze spisywał się w Pucharze Świata, zaliczył też świetny występ na Igrzyskach Olimpijskich w Turynie. Wiosną 2006 zdał maturę. Spory talent, poparty pracowitością i zdyscyplinowaniem, sprawia, że fachowcy twierdzą zgodnie - Stoch ma największe szanse, by kiedyś zastąpić na skoczniach świata Adama Małysza.
Artykuły na temat: kamil stoch
 • Kamil Stoch przygotowuje swoich następców

  ...- Dzieciaki nie wiedziały, że Kamil przyjedzie. Kiedy powiedziałam nagle, żeby posprzątały pokoje, bo ich czystość będzie sprawdzana przez niego i zobaczyłam ich miny i takie wzięcie oddechu, natychmiast się tym zajęły - mówi ze śmiechem Ewa Bilan-Stoch, żona naszego skoczka narciarskiego.

 • Kamil Stoch wygrał TCS. Bronisław Stoch: Kamil zasługuje na takie osiągnięcie

  ...- Nie da się opisać uczuć, jakie we mnie buzują. To co się stało jest nieprawdopodobne - radował się przed kamerą Eurosportu Bronisław Stoch, ojciec Kamila Stocha, po fenomenalnym triumfie syna w Turnieju Czterech Skoczni.

 • Kamil Stoch tego jeszcze nie przeżył! "Zaniemówiłem"!

  Nasz najlepszy skoczek narciarski Kamil Stoch przeżył nietypową przygodę podczas obozu na Wyspach Kanaryjskich.

 • Kamil Stoch popularniejszy od Roberta Lewandowskiego

  ...„Sueddeutsche Zeitung” przekonuje w bardzo pochlebnym artykule na temat Kamila Stocha, że jest on popularniejszy w Polsce nawet od Roberta Lewandowskiego.

 • Kamil Stoch 25 maja kończy 30 lat

  Kamil Stoch, nasz najlepszy obecnie skoczek narciarski, 25 maja obchodzi 30. urodziny. Naszemu mistrzowi życzymy sto lat!

 • PŚ w Engelbergu. Kamil Stoch wygrał kwalifikacje

  Kamil Stoch wygrał kwalifikacje do niedzielnego konkursu PŚ w Engelbergu, a Dawid Kubacki zajął trzecie miejsce. Awans uzyskało sześciu Polaków - prócz Stocha i Kubackiego w konkursie zobaczymy Jakuba Wolnego, Stefana Hulę, Macieja Kota i Piotra Żyłę.

 • Kamil Stoch wygrał 65. Turniej Czterech Skoczni

  Kamil Stoch wygrał 65. Turniej Czterech Skoczni, a Piotr Żyła zajął drugie miejsce! Stoch triumfował w ostatnim konkursie w Bischofshofen, trzeci był Piotr Żyła, a piąty Maciej Kot.

 • ​Kamil Stoch uczy mistrzowskiego pomagania

  Do pięknej akcji Szlachetna Paczka, polegającej na niesieniu pomocy potrzebującym, dołączył Kamil Stoch z żoną Ewą Bilan-Stoch i młodymi skoczkami z KS Eve-nement Zakopane.

 • Kamil Stoch na Anfield. Oglądaj w Eurosporcie!

  Skoki narciarskie to zawód i znaczna część życia Kamila Stocha, ale nie jedyna jego pasja. W najnowszym odcinku serii "Kamil Stoch. Moja historia" widzowie odwiedzą razem z mistrzem olimpijskim Liverpool i Anfield - stadion ukochanego klubu piłkarskiego Stocha. Premiera w najbliższy czwartek o 12:30 w Eurosporcie 1. Powtórki m.in. w piątek o 15:30 w Eurosporcie 1 i 21:30 w Eurosporcie 2.

 • Pjongczang 2018. Norweskie media: Niesłychany wyczyn Kamila Stocha

  ...„Zasłużone złoto”, „pokaz siły spokoju i żelaznych nerwów” oraz „historyczna obrona tytułu mistrza olimpijskiego” - tak skomentowały norweskie media zwycięstwo Kamila Stocha w olimpijskim konkursie na dużej skoczni w sobotę w Pjongczangu.

Zdjęcia na temat: kamil stoch
 • Kamil Stoch
 • Kamil Stoch wygrał niedzielny konkurs w Sapporo
 • Kamil Stoch wygrał niedzielny konkurs w Sapporo
Wideo na temat: kamil stoch
 • Kamil Stoch

  Kamil Stoch w Planicy

 • Kamil Stoch: Jestem zawiedziony

  Kamil Stoch po konkursie na skoczni normalnej na MŚ w Lahti, w którym zajął czwarte miejsce.

 • Kamil Stoch przygotowuje swoich następców

  W niezwykłej serii "Kamil Stoch. Moja historia" towarzyszyliśmy mistrzowi z Zębu podczas obozu dla dzieci w Planicy, który zorganizował wraz ze swoją żoną Ewą Bilan-Stoch. - Oglądanie ich sprawiło mi wiele radości i dało trochę dystansu do skoków. To piękne, że te dzieci cieszą się z samego faktu skakania na nartach - powiedział Kamil Stoch. Premiera nowego odcinka w czwartek 7 grudnia.

Dyskusje na temat: kamil stoch