• Informacje na temat:

  kamil stoch

 • Zawodnik LKS Poroniec Poronin, po swoich dość znaczących sukcesach w minionych dwóch sezonach, został już oficjalnie pasowany na następcę Adama Małysza. Kamil może poszczycić się dwoma srebrnymi medalami z drużynowych mistrzostw świata juniorów, jak również 11. miejscem w klasyfikacji generalnej LGP w 2005 roku. W minionym sezonie dość dobrze spisywał się w Pucharze Świata, zaliczył też świetny występ na Igrzyskach Olimpijskich w Turynie. Wiosną 2006 zdał maturę. Spory talent, poparty pracowitością i zdyscyplinowaniem, sprawia, że fachowcy twierdzą zgodnie - Stoch ma największe szanse, by kiedyś zastąpić na skoczniach świata Adama Małysza.

  Zawodnik LKS Poroniec Poronin, po swoich dość znaczących sukcesach w minionych dwóch sezonach, został już oficjalnie pasowany na następcę Adama Małysza. Kamil może poszczycić się dwoma srebrnymi medalami z drużynowych mistrzostw świata juniorów, jak również 11. miejscem w klasyfikacji generalnej LGP w 2005 roku. W minionym sezonie dość dobrze spisywał się w Pucharze Świata, zaliczył też świetny występ na Igrzyskach Olimpijskich w Turynie. Wiosną 2006 zdał maturę. Spory talent, poparty pracowitością i zdyscyplinowaniem, sprawia, że fachowcy twierdzą zgodnie - Stoch ma największe szanse, by kiedyś zastąpić na skoczniach świata Adama Małysza.
Artykuły na temat: kamil stoch
 • Kamil Stoch honorowym zakopiańczykiem

  Kamil Stoch został we wtorek 31. honorowym obywatelem Zakopanego. - Dziękuję, za tę nobilitację, za tytuł od miasta, w którym się urodziłem i gdzie stawiałem swoje pierwsze kroki jako skoczek narciarski - mówił wybitny sportowiec.

 • Kamil Stoch trafi na znaczki pocztowe

  Najlepszy polski skoczek narciarski Kamil Stoch doczekał się kolejnego wyróżnienia. Tym razem pocztówki z wakacji wyślemy ze znaczkami z podobizną mistrza, do projektu których rękę przyłożyła żona sportowca.

 • Kamil Stoch spotka się z fanami

  Między treningami przygotowawczymi do sezonu zimowego, kadra skoczków spotka się z sympatykami dyscypliny w Proszowicach. Na specjalne zaproszenie zjawi się także Kamil Stoch, który pochwali się przed kibicami między innymi Kryształową Kulą oraz medalem olimpijskim.

 • Kamil Stoch: Lato będzie trudne

  Trzykrotny złoty medalista olimpijski w skokach narciarskich Kamil Stoch przyznał, że lato będzie dla niego trudne. - Z poziomu, który osiągnąłem ciężko jeszcze coś wyciągnąć, udoskonalić - tłumaczył. Wraz z resztą kadry ćwiczy obecnie na zgrupowaniu w Szczyrku.

 • Kamil Stoch przygotowuje swoich następców

  ...- Dzieciaki nie wiedziały, że Kamil przyjedzie. Kiedy powiedziałam nagle, żeby posprzątały pokoje, bo ich czystość będzie sprawdzana przez niego i zobaczyłam ich miny i takie wzięcie oddechu, natychmiast się tym zajęły - mówi ze śmiechem Ewa Bilan-Stoch, żona naszego skoczka narciarskiego.

 • Kamil Stoch wygrał TCS. Bronisław Stoch: Kamil zasługuje na takie osiągnięcie

  ...- Nie da się opisać uczuć, jakie we mnie buzują. To co się stało jest nieprawdopodobne - radował się przed kamerą Eurosportu Bronisław Stoch, ojciec Kamila Stocha, po fenomenalnym triumfie syna w Turnieju Czterech Skoczni.

 • Kamil Stoch tego jeszcze nie przeżył! "Zaniemówiłem"!

  Nasz najlepszy skoczek narciarski Kamil Stoch przeżył nietypową przygodę podczas obozu na Wyspach Kanaryjskich.

 • Kamil Stoch popularniejszy od Roberta Lewandowskiego

  ...„Sueddeutsche Zeitung” przekonuje w bardzo pochlebnym artykule na temat Kamila Stocha, że jest on popularniejszy w Polsce nawet od Roberta Lewandowskiego.

 • Kamil Stoch: Zawsze mogę liczyć na swoją rodzinę

  Kamil Stoch podczas sobotniego spotkania z kibicami w Zębie podkreślił, że na rodzinę zawsze może liczyć. Potwierdzili to jego żona Ewa i ojciec Bronisław.

 • Kamil Stoch 25 maja kończy 30 lat

  Kamil Stoch, nasz najlepszy obecnie skoczek narciarski, 25 maja obchodzi 30. urodziny. Naszemu mistrzowi życzymy sto lat!

Zdjęcia na temat: kamil stoch
 • Kamil Stoch
 • Kamil Stoch wygrał niedzielny konkurs w Sapporo
 • Kamil Stoch wygrał niedzielny konkurs w Sapporo
Wideo na temat: kamil stoch
 • Kamil Stoch

  Kamil Stoch w Planicy

 • Kamil Stoch: Jestem zawiedziony

  Kamil Stoch po konkursie na skoczni normalnej na MŚ w Lahti, w którym zajął czwarte miejsce.

 • Kamil Stoch przygotowuje swoich następców

  W niezwykłej serii "Kamil Stoch. Moja historia" towarzyszyliśmy mistrzowi z Zębu podczas obozu dla dzieci w Planicy, który zorganizował wraz ze swoją żoną Ewą Bilan-Stoch. - Oglądanie ich sprawiło mi wiele radości i dało trochę dystansu do skoków. To piękne, że te dzieci cieszą się z samego faktu skakania na nartach - powiedział Kamil Stoch. Premiera nowego odcinka w czwartek 7 grudnia.

Dyskusje na temat: kamil stoch