• Informacje na temat:

  kamil stoch

 • Zawodnik LKS Poroniec Poronin, po swoich dość znaczących sukcesach w minionych dwóch sezonach, został już oficjalnie pasowany na następcę Adama Małysza. Kamil może poszczycić się dwoma srebrnymi medalami z drużynowych mistrzostw świata juniorów, jak również 11. miejscem w klasyfikacji generalnej LGP w 2005 roku. W minionym sezonie dość dobrze spisywał się w Pucharze Świata, zaliczył też świetny występ na Igrzyskach Olimpijskich w Turynie. Wiosną 2006 zdał maturę. Spory talent, poparty pracowitością i zdyscyplinowaniem, sprawia, że fachowcy twierdzą zgodnie - Stoch ma największe szanse, by kiedyś zastąpić na skoczniach świata Adama Małysza.

  Zawodnik LKS Poroniec Poronin, po swoich dość znaczących sukcesach w minionych dwóch sezonach, został już oficjalnie pasowany na następcę Adama Małysza. Kamil może poszczycić się dwoma srebrnymi medalami z drużynowych mistrzostw świata juniorów, jak również 11. miejscem w klasyfikacji generalnej LGP w 2005 roku. W minionym sezonie dość dobrze spisywał się w Pucharze Świata, zaliczył też świetny występ na Igrzyskach Olimpijskich w Turynie. Wiosną 2006 zdał maturę. Spory talent, poparty pracowitością i zdyscyplinowaniem, sprawia, że fachowcy twierdzą zgodnie - Stoch ma największe szanse, by kiedyś zastąpić na skoczniach świata Adama Małysza.
Artykuły na temat: kamil stoch
 • Kamil Stoch tego jeszcze nie przeżył! "Zaniemówiłem"!

  Nasz najlepszy skoczek narciarski Kamil Stoch przeżył nietypową przygodę podczas obozu na Wyspach Kanaryjskich.

 • Kamil Stoch 25 maja kończy 30 lat

  Kamil Stoch, nasz najlepszy obecnie skoczek narciarski, 25 maja obchodzi 30. urodziny. Naszemu mistrzowi życzymy sto lat!

 • Kamil Stoch wygrał 65. Turniej Czterech Skoczni

  Kamil Stoch wygrał 65. Turniej Czterech Skoczni, a Piotr Żyła zajął drugie miejsce! Stoch triumfował w ostatnim konkursie w Bischofshofen, trzeci był Piotr Żyła, a piąty Maciej Kot.

 • ​Kamil Stoch uczy mistrzowskiego pomagania

  Do pięknej akcji Szlachetna Paczka, polegającej na niesieniu pomocy potrzebującym, dołączył Kamil Stoch z żoną Ewą Bilan-Stoch i młodymi skoczkami z KS Eve-nement Zakopane.

 • Kamil Stoch: Coco jambo i do przodu

  Kamil Stoch stracił prowadzenie w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Stało się tak po konkursie w Oslo, gdzie lider 'Biało-czerwonych" zajął dopiero 22. miejsce. Wygrał Stefan Kraft i to właśnie Austriak przeskoczył Stocha w "generalce". - Coco jambo i do przodu - skomentował skoczek z Zębu.

 • Narciarskie MŚ. Kamil Stoch: Mam mieszane uczucia

  ...- Mam mieszane uczucia. Z jednej strony uważam, że było dobrze, bo jest czwarte miejsce, ale z drugiej czuję, że podium było blisko i jest lekki niedosyt - powiedział po konkursie MŚ na skoczni normalnej w Lahti, lider Pucharu Świata Kamil Stoch.

 • Kamil Stoch zabrał głos na temat końca kariery

  Wielkimi krokami zbliża się inauguracja nowego sezonu Pucharu Świata w skokach narciarskich w roku olimpijskim. W dniach 18-19 listopada Kamil Stoch i spółka powalczą o pierwsze punkty na skoczni w Wiśle Malince im. Adama Małysza. Dwukrotny mistrz olimpijski z Soczi zdradził, jak długo zamierza kontynuować karierę.

 • Kamil Stoch raduje się zwycięstwem w Wiśle

  Kamil Stoch jak nikt inny znosi presję oczekiwań i, jak mało kto, umie okazywać zadowolenie po sukcesach. Zwycięzca Turnieju Czterech Skoczni i nowy lider klasyfikacji generalnej Pucharu Świata promienieje także w mediach społecznościowych, gdzie podzielił się z fanami swoją wielką radością po triumfie w zawodach Pucharu Świata w Wiśle.

 • Stefan Horngacher o problemach Kamila Stocha

  Kamil Stoch zajął w Oslo dopiero 22. miejsce i stracił prowadzenie w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Serca polskich kibiców zadrżały, kiedy w drugiej próbie skoczek z Zębu miał duże kłopoty w locie i ratował się przed upadkiem. - Nie wiemy jeszcze do końca, ale coś nie gra w jego sprzęcie - powiedział przed kamerami TVP trener reprezentacji Polski Stefan Horngacher.

 • Kamil Stoch po zwycięstwie na Wielkiej Krokwi

  ...- Gdy 40 tysięcy ludzi śpiewało a'capella Mazurka Dąbrowskiego było tak wspaniale, że mogłem tylko zamknąć oczy i przeżywać ten moment - cieszył się bohater weekendu Kamil Stoch, który wygrał niedzielny konkurs PŚ w skokach, na Wielkiej Krokwi. Nagrodę wręczył mu sam prezydent Andrzej Duda, który ściskał kciuki za polskich skoczków razem ze swą małżonką Agatą Kornhauser-Dudą.

Zdjęcia na temat: kamil stoch
 • Kamil Stoch
 • Kamil Stoch wygrał niedzielny konkurs w Sapporo
 • Kamil Stoch wygrał niedzielny konkurs w Sapporo
Wideo na temat: kamil stoch
 • Kamil Stoch

  Kamil Stoch w Planicy

 • Kamil Stoch: Jestem zawiedziony

  Kamil Stoch po konkursie na skoczni normalnej na MŚ w Lahti, w którym zajął czwarte miejsce.

 • Poznaj historię Kamila Stocha!

  W czwartek 16 listopada (godz. 18:30) w Eurosporcie 1 zadebiutuje niezwykły program "Kamil Stoch. Moja historia". Poznaj codzienne życie skoczka! Poznaj Kamila Stocha!

Dyskusje na temat: kamil stoch