• Informacje na temat:

  hajto walczy

Artykuły na temat: hajto walczy
 • Polska - Włochy w Lidze Narodów. Hajto ostro skrytykował Krychowiaka

  Piłkarska reprezentacja Polski przygotowuje się na Śląsku do niedzielnego (20.45) meczu Ligi Narodów z Włochami w Chorzowie. Niektórzy polscy piłkarze są wyraźnie bez formy, krytykowany jest między innymi Grzegorz Krychowiak. Tomasz Hajto nie zostawił suchej nitki na środkowym pomocniku kadry.

 • Piłkarze GKS-u Tychy po sobotniej porażce z katowickim imiennikiem 0-3 są zagrożeni spadkiem z 1. ligi. - To chyba najtrudniejszy moment w mojej karierze - powiedział trener tyszan, były reprezentant Polski Tomasz Hajto.

 • ...- Obejrzałem wszystkie jesienne mecze GKS - to nie było łatwe - komentował Tomasz Hajto początki swojej pracy w GKS-ie Tychy. Jego celem jest utrzymanie zespołu w 1. lidze.

 • Hajto i piłkarze zakochują się w tenisie. "Prezes Boniek mnie ostro zlał, ale jak wziąłem rewanż..."

  Prezes PZPN-u Zbigniew Boniek łatwo nie odpuszcza nawet w towarzyskich gierkach tenisowych. Ostro zlał wybitnego reprezentanta Polski Tomasza Hajtę. - Na szczęście, wziąłem rewanż - mów Hajto.

 • Jagiellonia zagrała naprawdę dobry mecz na Cracovii, ale tylko zremisowała 0-0. Trener Tomasz Hajto za wszelką cenę chce wygrywać, więc nie zgadza się, aby Tomasz Frankowski wyjechał na zgrupowanie kadry przed meczem z Portugalią. W reprezentacji Polski "Franek" jest asystentem Franciszka Smudy, ale w Jagiellonii ma strzelać bramki.

 • Kasperczak chwali Hajtę

  ...błędzie przeciwnika zdobyliśmy pierwszą bramkę. Zespół chce wygrywać, nie wszystko dziś wyglądało najlepiej. Cieszy mnie postawa Zahorskiego i Pitrego, którzy walczyli, ale nie wykorzystali swoich kilku(...) i za szybko. Chcemy, by zwycięstwo poprawiło naszą jakość. Zawodnicy lepiej poczują się psychicznie. Ja myślę, że Tomasz Hajto nie ma 36 lat, tylko dwa razy osiemnaście - mówi "Henri".

 • Hajto broni Rasiaka

  ...i dopiero teraz zaczyna grać. Dajcie mu szansę. W Wiedniu walczył ambitnie, starał się, nie grał wcale tak źle - uważa Tomasz Hajto. Jedenastka na Walię wg INTERIA.PL: Dudek - Rząsa, Bąk, Hajto(...)- Dużego talentu do piłki nie miałem. Wszystko osiągnąłem ciężką pracą, charakterem i determinacją - powiedział Hajto w "Przeglądzie Sportowym". - Znaleźć się w gronie takich zawodników jak Boniek...

 • Kasperczak: Nieodpowiedzialny Hajto

  ...- Jesteśmy w wyraźnym dołku - nie kryje Kasperczak. - Nie mam pretensji do piłkarzy, bo walczyli i dali z siebie wszystko, ale co z tego skoro znowu przegraliśmy. Do momentu utraty bramki jeszcze(...) jeszcze Tomek Hajto, który zachował się bardzo nieodpowiedzialnie.

 • Hajto: To szalona liga

  ...- Presja robi się coraz większa. Nie mamy snajpera z prawdziwego zdarzenia, dlatego tak rzadko zdobywamy bramki - powiedział w "Przeglądzie Sportowym" Tomasz Hajto. Jego zespół Southampton miał walczyć o powrót do Premiership, a tymczasem "Święci" zremisowali siódmy mecz z rzędu.

 • ...- Walczymy z trudem, ale liczę, że wygramy w Budapeszcie i że Szwedzi pokonają Łotwę, co oznaczałoby naszą grę w barażach. W tych spotkaniach może się narodzić drużyna, która powalczy na boiskach Portugalii. Niemcy też walczyli w barażach i zostali później wicemistrzami świata. W futbolu trzeba myśleć pozytywnie! - powiedział dla "PS" Tomasz Hajto.

Dyskusje na temat: hajto walczy