• Informacje na temat:

  grand prix singapuru formuły 1

Artykuły na temat: grand prix singapuru formuły 1
 • Grand Prix Singapuru: Pierwsza szansa Vettela

  Niedzielny wyścig o Grand Prix Singapuru, 14. w tegorocznym kalendarzu Formuły 1, może wyłonić mistrza świata kierowców. Szanse na zdobycie drugiego z rzędu tytułu będzie miał Niemiec Sebastian Vettel z Red Bull Racing.

 • Grand Prix Rzymu realne

  Coraz bardziej prawdopodobne jest, że w 2011 roku jedną z eliminacji mistrzostw świata Formuły 1 będzie wyścig o Grand Prix Rzymu, rozgrywany na ulicach "Wiecznego Miasta".

 • Formuła 1 - w 2012 roku bez Grand Prix Turcji

  W kalendarzu mistrzostw świata Formuły 1 na rok 2012 nie ma Grand Prix Turcji na torze pod Stambułem. Natomiast odwołaną w tym sezonie rywalizację o GP Bahrajnu, w przyszłym przesunięto z marca na kwiecień. Terminarz składa się z 20 wyścigów.

 • Kierowcy Formuły 1 to "leniwe primadonny"

  Ron Walker, szef Grand Prix Australii, nazwał kierowców Formuły 1 "leniwymi primadonnami" po tym, jak ci poskarżyli się na za słaby poziom światła w tegorocznym wyścigu.

 • Organizatorzy wyścigu Formuły 1 o Grand Prix Singapuru (25 września) poważnie obawiają się, że jego przebieg i wcześniejsze treningi mogą zakłócić groźne pożary lasów w Indonezji, których - pomimo trwającej od kilku dni akcji ratunkowej - na razie nie udało się ugasić.

 • Organizatorzy wieczornego wyścigu Formuły 1 o Grand Prix Singapuru ogłosili, że sprzedali już 60 procent biletów na trzech największych trybunach usytuowanych w najbardziej widowiskowych punktach ulicznego toru. Rywalizacja kierowców zaplanowana jest na 27 września.

 • Renault rozważa wyjście z Formuły 1

  W środę w Paryżu na nadzwyczajnym zebraniu zarząd Renault miał zdecydować, czy wycofa się z Formuły 1. Informacja na ten temat zostanie podana jutro. Kierowcą tego zespołu w przyszłym sezonie będzie Robert Kubica.

 • Grand Prix Korei Płd. pod znakiem zapytania

  Zaplanowany na 24 października wyścig o Grand Prix Korei Południowej na torze w Yeongam stoi pod dużym znakiem zapytania - poinformował szef Formuły 1 Bernie Ecclestone. - Nie jest dobrze. Pytanie o przełożenie zawodów jest zasadne - ocenił sytuację.

 • "Drzwi Formuły 1 zamknięte dla Briatore"

  ..."Nie wyobrażam sobie, by Flavio Briatore pojawił się na jakimkolwiek torze Formuły 1. Dla niego drzwi są zamknięte" - przyznał prezydent Międzynarodowej Federacji Samochodowej (FIA) Max Mosley. Z kolei szef F1 Bernie Ecclestone ocenił dożywotnią dyskwalifikację Włocha jako stratę dla tego sportu.

 • Znamy przyszłoroczny kalendarz GP Formuły 1

  FIA oficjalnie przedstawiła kalendarz wyścigów GP w roku 2011. Sezon rozpoczyna zaplanowany na 13 marca wyścig o Grand Prix Bahrajnu. Finał zmagań odbędzie się 27 listopada na torze Interlagos(...). Wakacyjną przerwę zaplanowano po rundzie na Węgrzech, która odbędzie się w dniach 29-31 lipca. Kalendarz mistrzostw świata Formuły 1 w 2011 roku 13 marca GP Bahrajnu 27 marca GP Australii 10