• Informacje na temat:

  giersz ministrem

Artykuły na temat: giersz ministrem
 • Adam Giersz będzie nowym ministrem sportu i turystyki - poinformowało we wtorek Centrum Informacyjne Rządu. Zastąpi na tym stanowisku Mirosława Drzewieckiego, który przed tygodniem podał się do dymisji w związku z tzw. aferą hazardową. Wniosek o powołanie nowego ministra trafił już do Kancelarii Prezydenta.

 • Minister sportu i turystyki Adam Giersz zapowiedział przeanalizowanie kwestii zwolnienia koszykarzy Asseco Prokom Gdynia z pierwszego etapu rozgrywek Tauron Basket Ligi. "Ta sprawa budzi nasze wątpliwości" - oznajmił.

 • Minister Giersz zaskoczony zarzutami dla Listkiewicza

  Minister sportu Adam Giersz, komentując w czwartek fakt postawienia przez wrocławską prokuraturę zarzutów niegospodarności b. prezesowi PZPN Michałowi Listkiewiczowi, powiedział, że jest zaskoczony, iż chodzi właśnie o niegospodarność, ponieważ Listkiewicza zna głównie z jego działalności zagranicznej w piłkarskim związku.

 • Minister Adam Giersz apeluje o odwołanie imprez

  W związku z katastrofą prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem minister sportu i turystyki Adam Giersz zaapelował o odwołanie zaplanowanych na weekend zawodów.

 • Rekonstrukcja rządu: Andrzej Biernat nowym ministrem sportu i turystyki

  ...53-letni Andrzej Biernat będzie nowym ministrem sportu i turystyki. O jego nominacji poinformował w środę premier Donald Tusk. Zastąpił Joannę Muchę, która pełniła funkcję od listopada 2011 roku.

 • Minister Giersz: Nie wprowadzimy kuratora do PZPN

  Minister Sportu Adam Giersz zapewnił w piątek, że nie ma żadnych planów wprowadzenia kuratora do Polskiego Związku Piłki Nożnej. Liczy jednak na otwartą dyskusję nad naprawą polskiej piłki.

 • Euro 2012: Minister Giersz uspokaja - korupcji nie było

  Minister sportu i turystyki Adam Giersz uważa, że nie warto zajmować się słowami Cypryjczyka Spyrosa Marangosa, który stwierdził, iż przy wyborze państw-gospodarzy (Polska i Ukraina) piłkarskich mistrzostw Europy-2012 doszło do korupcji.

 • Giersz: Priorytetem ujednolicenie systemu identyfikacji kibiców

  Minister sportu i turystyki Adam Giersz zapowiedział w czwartek przyspieszenie działań nad ujednoliceniem systemu identyfikacji kibiców, który ma pomóc w zwalczaniu przestępczości stadionowej już od początku rundy jesiennej piłkarskiej ekstraklasy.

 • Giersz: Strategia wspierania talentów przynosi sukcesy

  Minister sportu Adam Giersz spotkał się w środę z medalistami mistrzostw świata - złotymi w podnoszeniu ciężarów - Marcinem Dołęgą i Adrianem Zielińskim, oraz brązowymi w boksie - Karoliną Michalczuk i Karoliną Graczyk.

 • Giersz: Mecz z Niemcami nie w Warszawie

  Wszystko wskazuje na to, że Stadion Narodowy nie będzie oddany do użytku przed 6 września, dlatego piłkarski mecz towarzyski z Niemcami nie będzie mógł być na nim rozegrany - powiedział podczas konferencji prasowej w Warszawie minister sportu Adam Giersz.

Zdjęcia na temat: giersz ministrem
Wideo na temat: giersz ministrem
Dyskusje na temat: giersz ministrem
 • Re: Adam Giersz nowym ministrem sportu

  A taka była okazja niestety ktoś był bardziej kumaty od reszty no nic szkoda nie ma co mam nadzieje że ten człowiek biorąc pod uwagę jego CV jak i ordery coś poprawi...

 • Ludzie????????

  Ale fucha

 • Re: Pani Ministra Mucha, czyli "tunel wynikowy"

  TO PRAWDA PANI MINISTER MUCHA NIE NADAJE SIE NA TO STANOWISKO ZE WZGLEDU NA BRAK PODSTAWOWYCH WIADOMOŚCI O SPORCIE,NAWET SIE TYM NIE ZAINTERESOWAŁA,PO PROSTU JEST LENIWA,PAN GIERSZ RÓWNIEŻ BYL KIEPSKIM MINISTREM SPORTU NO I TE IMPREZY U PANA K....... W GDYNI,RĘKA RĘKE MYJE,JAK TO W POLSCE

 • Polska jest chora jak PZPN.

  Najder przewodniczący komisji PZPN badającą tzw. aferę barażową Pojawiły się pewne nowe... Adam Giersz ministrem sportu. PZPN: Bardzo dobra kandydatura ...Giersza na ministra sportu i turystyki prezes PZPN Grzegorz Lato. To bardzo dobra kandydatura...Giersza na ministra sportu i turystyki prezes PZPN Grzegorz Lato. Giersz zastąpi na stanowisku...podał się do dymisji w związku z tzw. aferą