• Informacje na temat:

francja mistrzem europy

Artykuły na temat: francja mistrzem europy
  • Słowenia mistrzem Europy koszykarzy

Koszykarze Słowenii pokonali Serbów 93:85 (20:22, 36:25, 15:20, 22:18) w finale mistrzostw Europy. To pierwszy tytuł w historii państwa liczącego zaledwie dwa miliony mieszkańców. Mecz był godny finału. Słoweńcy mieli lekką przewagę, ale Serbowie walczyli do końca i szanse na wygraną zachowali do ostatnich minut.

• Alan Banaszek mistrzem Europy w kolarstwie torowym

Alan Banaszek został mistrzem Europy w kolarstwie torowym w wyścigu punktowym. Polak zdecydowanie zwyciężył w Berlinie, wyprzedzając Duńczyka Niklasa Larsena oraz Niemca Maximiliana Beyera.

• Mateusz Polaczyk mistrzem Europy w slalomie kajakowym

Mateusz Polaczyk zdobył złoty, a Dariusz Popiela srebrny medal mistrzostw Europy w kajakarstwie górskim w slalomie kajakowym w słoweńskiej miejscowości Tacen. Nigdy wcześniej reprezentant Polski nie stanął na najwyższym stopniu podium ME w tej konkurencji.

• Wojciech Pszczolarski mistrzem Europy w kolarstwie torowym

Wojciech Pszczolarski sięgnął po złoty medal w wyścigu punktowym podczas mistrzostw Europy w kolarstwie torowym w szwajcarskim Grenchen. Wieczorem brązowy krążek zdobył Damian Zieliński w królewskiej konkurencji, sprincie. Dorobek polskiej ekipy wzrósł w ten sposób do pięciu krążków. Dzień wcześniej Katarzyna Pawłowska triumfowała także w wyścigu punktowym, po srebro sięgnęła drużyna sprinterów...

• Daniar Ismaiłow został mistrzem Europy w podnoszeniu ciężarów w kat. 69 kg. Turek obronił tytuł w norweskim Forde uzyskując w dwuboju 333 kg.

• Francja mistrzem świata piłkarzy ręcznych

...zawodników: "Co to jest?!" "Trójkolorowi" pilnowali bezpiecznej przewagi, bo wiedzieli, czym grozi gra na styku. Po pierwszej połowie gracze z Europy prowadzili 14-11. Gospodarze rozpoczęli drugą połowę(...)-22 Abdulla Al-Karbi trafił w słupek, po chwili zatrzymał go Omeyer i złoto dla Francji było już pewne. Wynik meczu finałowego: Francja - Katar 25-22 (14-11) Francja: Thierry Omeyer - Nikola...

• Justyna Kaczkowska wicemistrzynią Europy w kolarstwie torowym

Justyna Kaczkowska zdobyła na torze kolarskim w Berlinie srebrny medal mistrzostw Europy w wyścigu indywidualnym na 3 km na dochodzenie. W omnium Szymon Sajnok uplasował się tuż za podium, a w sprincie Mateusz Rudyk był szósty.

• Portugalia, mistrzowie Europy, wrócili do Lizbony

...​Marcelo Rebelo de Sousa, prezydent Portugalii, odznaczy piłkarzy reprezentacji swojego kraju, którzy w niedzielę zdobyli tytuł mistrzów Europy. Zawodnicy drużyny narodowej zostaną wyróżnieni tytułem "comendador" najważniejszym cywilnym odznaczeniem w kraju.

• Polscy siatkarze mistrzami Europy juniorów!

Sukces młodych polskich siatkarzy! "Biało-czerwoni" pokonali w Płowdiw Ukrainę 3:1 i zdobyli złoty medal mistrzostw Europy juniorów!

• Damian Zieliński wicemistrzem Europy

Damian Zieliński (Gryf Szczecin) zdobył w Baie-Mahault na Gwadelupie srebrny medal torowych mistrzostw Europy w sprincie. W finale Polaka pokonał wielokrotny mistrz świata Francuz Gregory Bauge. To drugi medal dla "Biało-czerwonych", po złocie Eugenii Bujak.

Zdjęcia na temat: francja mistrzem europy
Wideo na temat: francja mistrzem europy
  • "Ranking FIFA naprawdę jest istotny". Wideo

Piłkarska reprezentacja Polski coraz wyżej w rankingu FIFA. W sierpniowym notowaniu "Biało-czerwoni" wyprzedzili Portugalię i zajmują piąte miejsce, najwyższe w historii. Christian Karembeu, były mistrz Europy i świata z reprezentacją Francji, przyznał, że - wbrew komentarzom niektórych trenerów czy ekspertów - comiesięcznego zestawienia nie powinno się bagatelizować. - To dużo znaczy. Ten

• Robert Lewandowski zdradził najpiękniejszy moment 2016 roku

Mijający rok był dla Roberta Lewandowskiego niezwykle udany. W maju sięgnął z Bayernem Monachium po mistrzostwo Niemiec sezonu 2015/2016, dokładając do tego tytuł króla strzelców Bundesligi, następnie bardzo dobrze zaprezentował się w mistrzostwach Europy we Francji, prowadząc reprezentację Polski aż do ćwierćfinału, zaś 13 grudnia przedłużył swoją umowę z Bayernem, stając się najlepiej

• Krychowiak w PSG za 45 mln euro? Jóźwiak: Dobry ruch

Według informacji "Przeglądu Sportowego", Grzegorz Krychowiak zamieni Sevillę na Paris Saint-Germain. Piłkarz doszedł już do porozumienia z mistrzem Francji, który zapłaci za defensywnego pomocnika(...) Ligi Mistrzów. Teraz to jedna z najlepszych ekip Europy, więc nasz zawodnik będzie miał tam szansę na rozwój - powiedział w rozmowie z x-news Marek Jóźwiak, były piłkarz ligi francuskiej. Dostawca

Dyskusje na temat: francja mistrzem europy
  • Re: Francja – Rumunia 2-1. Trzy rzeczy, których dowiedzieliśmy się po meczu otwarcia

Jeżeli Francuzi zamierzają grać tak dalej, to ich transparenty z hasłem "Francja mistrzem Europy" będą tylko pobożnym życzeniem i będą miały niewiele wspólnego z rzeczywistością.

• Re: ME siatkarzy. Kto zatrzyma Rosję?

"Były znakomity siatkarz dwa lata temu doprowadził Słowenię do sensacyjnego mistrzostwa Europy" Błąd. Mistrzem Europy została Francja, a Słowenia została wicemistrzem Europy przegrywając w finale z Francją 3:0 (25:19, 29:27, 29:27).

• Re: Euro 2016. Lewandowski: Niemcy faworytem nie tylko w czwartek

Tych Wlochow to Niemcy pare tygodni temu 4:1 pogonili i w kazdej chwili to powtorzyc moga! Nie zmienia to faktu, ze(choc przesiakniete faszyzmem i nienawiscia do Niemiec) spostrzezenia panskie sa trafne! Niemcy, Wlochy, Francja i Hiszpania sa poza zasiegiem reszty grajkow i kroras z tych druzyn bedzie Mistrzem Europy!

• Re: MŚ Rosja 2018. "Polska w pierwszym koszyku to anomalia"

Bardzo mi się to podoba. Hiszpanie chcą nas wylosować. Szwedzi chcą nas wylosować. Wszyscy chcą nas wylosować i to jest nasz atut. Uważaj o co prosisz bo potem będziesz tego żałował. Nasza reprezentacja jeśli ma dzień to pokona każdego...Brazylia, Argentyna, Niemcy, Francja itd. Na Euro nasi przegrali w karnych z Mistrzem Europy, a przypominam, że prowadziliśmy 1-0. Wszystko okaże się 1 grudnia

• FRANCJA MISTRZEM EUROPY

MOIM ZDANIEM FRANCJA BEDZIE MISTRZE EUROPY

• FRANCJA MISTRZEM EUROPY!!!

OCZYWIŚCIE WIADOMO ZE FRANCUZI WYJDĄ Z GRUPY PRZED ANGLIKAMI I NA 100% ZOSTANĄ MISTRZAMI ŚWIATA

• Francja mistrz

Karabatic idioto!!! VIVE LA FRANCE !!!!!!!

• francja mistrz

największym francuzem w był Kalabatic!!!a za 20 lat będą sami francuzi czrnego koloru z HAITI.

• Francja

Jak udało się to tylko Niemca jak Francja w 1998 Zdobyła Mistrzostwo świata a 2000 Mistrzostwa Europy

• Brawo Francja!

ogromne gratulacje dla reprezentacji Francji.W pelni zasluzyli na tytul Mistrza Europy :D Oczywiscie szkoda ze "naszym" chlopakom sie nie udalo...ale moze nastepnym razem.