• Informacje na temat:

  euro stadion

Artykuły na temat: euro stadion
 • Młodzieżowa reprezentacja Dani trenowała na stadionie Hutnika Nowa Huta. Otwarty, czwartkowy trening Duńczyków obserwowało ok. 150 osób. W piątek w Polsce rozpoczną się młodzieżowe mistrzostwa Europy.

 • Murawa stadionu w Tychach gotowa do użytku po Euro U-21

  Murawa na stadionie w Tychach, na którym mecze rozgrywa pierwszoligowy GKS, jest już gotowa do użytku po młodzieżowym Euro w naszym kraju.

 • 43 dni do Euro 2016. "Stadion może być azylem"

  ...- Jestem przekonany, że podczas Euro 2016 stadiony będą bezpieczne. Mogą być nawet azylem. Gorzej może być natomiast w strefach kibiców - przyznaje w rozmowie z Interią Andrzej Kruczyński, kierownik ds. bezpieczeństwa podczas Euro 2012 na Stadionie Narodowym, a obecnie wiceprezes Instytutu Bezpieczeństwa Społecznego.

 • Stadion Śląski oficjalnie otwarty

  Damian Pieterczyk, strażak z Olsztyna, wygrał z czasem 2:23.36 PKO Silesia Marathon, którego meta znajdowała się na otwartym w niedzielę po wieloletniej modernizacji Stadionie Śląskim w Chorzowie.

 • Euro U21. Wymiana murawy na stadionie w Tychach

  Na piątek zaplanowano wymianę murawy na stadionie w Tychach. W czerwcu będzie on jednym z obiektów, na których rozegrane zostaną mecze mistrzostw Europy U21. Nowa nawierzchnia ma być gotowa przed meczem GKS Tychy – Wisła Puławy, który zaplanowano na 17 maja.

 • Tak stadion w Lyonie przygotowuje się na półfinał Euro 2016

  Gdy kibice dopiero zaczynają przygotowania do meczu, obiekt musi być już niemal gotowy. Sprawdziliśmy, jak w Lyonie wyglądają ostatnie godziny przed półfinałem Portugalia - Walia na Euro 2016 (środa, godz. 21, relacja w Interii).

 • Witold Bańka: Stadion Śląski powinien być narodowym stadionem lekkoatletycznym

  Stadion Śląski powinien być narodowym stadionem lekkoatletycznym – ocenił w czwartek minister sportu Witold Bańka. Za realne uznał zorganizowanie tam lekkoatletycznych mistrzostw Europy w 2022 r. Wcześniej jednak na obiekcie musi odbyć się szereg mniejszych imprez.

 • Albańczycy wybudują w Tiranie Stadion Narodowy

  Albania wybuduje w Tiranie piłkarski Stadion Narodowy, który pomieści 22 300 widzów i będzie kosztować 50 mln euro - poinformował rzecznik prasowy tamtejszej federacji Dritan Kokona.

 • W niedzielę otwarcie Stadionu Śląskiego po przebudowie

  Przez lata był domem piłkarskiej reprezentacji Polski, teraz ma być mekką lekkoatletów. Takiego stadionu polska lekkoatletyka jeszcze nie miała. W niedzielę odrestaurowany Stadion Śląski zostanie oficjalnie otwarty, pierwsi przetestują go finiszujący tam maratończycy.

 • Stadion Narodowy. Koniec sporu o rozliczenia budowy

  Na konto Skarbu Państwa wpłynęły 33 miliony złotych od generalnego wykonawcy Stadionu Narodowego. To jeden z warunków ugody, która kończy pięcioletni spór o rozliczenie budowy najważniejszej areny Euro 2012. Ugoda zawarta dwa dni temu zakłada, że obie strony rezygnują z wzajemnych roszczeń finansowych - dowiedział się reporter RMF FM Mariusz Piekarski.

Zdjęcia na temat: euro stadion
Wideo na temat: euro stadion
 • Nowy stadion na Euro 2016

  Klub Olympique Lyon zaprezentował swój nowy stadion. "Olympique Lyon Park", tak brzmi tymczasowa nazwa obiektu, zostanie oficjalnie otwarty 9 stycznia meczem OL - Troyes. Stadion będzie jedną z aren tegorocznych mistrzostw Europy. Zostanie na nim rozegranych sześć spotkań Euro 2016. Jest to trzeci co do wielkości stadion we Francji. Może na nim zasiąść 59 tysięcy widzów.

 • Stadion na Euro 2012 ostrzelany przez separatystów. Są ofiary śmiertelne.

  Jeden ze stadionów Euro 2012 został poważnie zniszczony. Prorosyjscy separatyści ostrzelali Donbas Arenę w Doniecku, gdzie swoje mecze rozgrywa mistrz kraju Szachtar. Dostawca: Foto Olimpik/x-news

 • Stadion na Euro 2012 ostrzelony przez separatystów. Są ofiary śmiertelne. Wideo

  Jeden ze stadionów Euro 2012 został poważnie zniszczony. Prorosyjscy separatyści ostrzelali Donbas Arenę w Doniecku, gdzie swoje mecze rozgrywa mistrz kraju Szachtar. W wyniku zamieszek wewnętrzna część areny została zmieniona w ruinę. Ukraińcy donoszą o dwóch ofiarach śmiertelnych, a według samozwańczych władz Doniecka zginęło trzech cywilów. W związku z zamieszkami na terenie miasta klub

Dyskusje na temat: euro stadion