• Informacje na temat:

  euro stadion

Artykuły na temat: euro stadion
 • Młodzieżowa reprezentacja Dani trenowała na stadionie Hutnika Nowa Huta. Otwarty, czwartkowy trening Duńczyków obserwowało ok. 150 osób. W piątek w Polsce rozpoczną się młodzieżowe mistrzostwa Europy.

 • Murawa stadionu w Tychach gotowa do użytku po Euro U-21

  Murawa na stadionie w Tychach, na którym mecze rozgrywa pierwszoligowy GKS, jest już gotowa do użytku po młodzieżowym Euro w naszym kraju.

 • 43 dni do Euro 2016. "Stadion może być azylem"

  ...- Jestem przekonany, że podczas Euro 2016 stadiony będą bezpieczne. Mogą być nawet azylem. Gorzej może być natomiast w strefach kibiców - przyznaje w rozmowie z Interią Andrzej Kruczyński, kierownik ds. bezpieczeństwa podczas Euro 2012 na Stadionie Narodowym, a obecnie wiceprezes Instytutu Bezpieczeństwa Społecznego.

 • Stadion Śląski oficjalnie otwarty

  Damian Pieterczyk, strażak z Olsztyna, wygrał z czasem 2:23.36 PKO Silesia Marathon, którego meta znajdowała się na otwartym w niedzielę po wieloletniej modernizacji Stadionie Śląskim w Chorzowie.

 • Stadion, który ma duszę

  Stadion Śląski to kolebka sportu. To właśnie na nim, Polacy odnosili wielkie triumfy oraz świętowali niezapomniane zwycięstwa. Każdy sportowiec dąży do perfekcji, która zaprowadzi go na szczyt sportowego Olimpu – pierwsze miejsce na podium. Złoto zawsze smakuje najlepiej, ale nie wszędzie można usłyszeć 45 000 gardeł, które wykrzykują twoje imię.

 • Euro U21. Wymiana murawy na stadionie w Tychach

  Na piątek zaplanowano wymianę murawy na stadionie w Tychach. W czerwcu będzie on jednym z obiektów, na których rozegrane zostaną mecze mistrzostw Europy U21. Nowa nawierzchnia ma być gotowa przed meczem GKS Tychy – Wisła Puławy, który zaplanowano na 17 maja.

 • Tak stadion w Lyonie przygotowuje się na półfinał Euro 2016

  Gdy kibice dopiero zaczynają przygotowania do meczu, obiekt musi być już niemal gotowy. Sprawdziliśmy, jak w Lyonie wyglądają ostatnie godziny przed półfinałem Portugalia - Walia na Euro 2016 (środa, godz. 21, relacja w Interii).

 • Śląski nominowany do stadionu roku

  Stadion Śląski w Chorzowie, jako jeden z dziesięciu obiektów na świecie, został nominowany w konkursie "Stadion Roku 2017". Głosy na arenę finału Speedway Euro Championship, która w tym samym plebiscycie, walczy również o "Nagrodę Publiczną" można oddawać do północy z 4 na 5 marca, na portalu stadiony.net.

 • Stadion Śląski znów zabłyśnie żużlowym świętem

  Po 15 latach rozbratu, żużel na światowym poziomie wraca do Chorzowa. Na przebudowanym Stadionie Śląskim znów zobaczymy najlepszych zawodników globu. Wszystko to będzie miało miejsce we wrześniu 2018 roku. Właśnie wtedy to wyjątkowe dla polskiego żużla miejsce będzie gospodarzem finałowej rundy cykl Speedway Euro Championship.

 • Żużel powraca na Stadion Śląski

  ...15 września 2018 roku wielki żużel powróci na legendarny Stadion Śląski. Odbędzie się na nim finałowa runda cyklu SEC, po której poznamy indywidualnego mistrza Europy na żużlu. W przeszłości chorzowska arena zasłynęła z niezwykle emocjonujących odsłon mistrzostw świata.

Zdjęcia na temat: euro stadion
Wideo na temat: euro stadion
 • Nowy stadion na Euro 2016

  Klub Olympique Lyon zaprezentował swój nowy stadion. "Olympique Lyon Park", tak brzmi tymczasowa nazwa obiektu, zostanie oficjalnie otwarty 9 stycznia meczem OL - Troyes. Stadion będzie jedną z aren tegorocznych mistrzostw Europy. Zostanie na nim rozegranych sześć spotkań Euro 2016. Jest to trzeci co do wielkości stadion we Francji. Może na nim zasiąść 59 tysięcy widzów.

 • Stadion na Euro 2012 ostrzelany przez separatystów. Są ofiary śmiertelne.

  Jeden ze stadionów Euro 2012 został poważnie zniszczony. Prorosyjscy separatyści ostrzelali Donbas Arenę w Doniecku, gdzie swoje mecze rozgrywa mistrz kraju Szachtar. Dostawca: Foto Olimpik/x-news

 • Stadion na Euro 2012 ostrzelony przez separatystów. Są ofiary śmiertelne. Wideo

  Jeden ze stadionów Euro 2012 został poważnie zniszczony. Prorosyjscy separatyści ostrzelali Donbas Arenę w Doniecku, gdzie swoje mecze rozgrywa mistrz kraju Szachtar. W wyniku zamieszek wewnętrzna część areny została zmieniona w ruinę. Ukraińcy donoszą o dwóch ofiarach śmiertelnych, a według samozwańczych władz Doniecka zginęło trzech cywilów. W związku z zamieszkami na terenie miasta klub

Dyskusje na temat: euro stadion