• Informacje na temat:

  euro stadion

Artykuły na temat: euro stadion
 • Młodzieżowa reprezentacja Dani trenowała na stadionie Hutnika Nowa Huta. Otwarty, czwartkowy trening Duńczyków obserwowało ok. 150 osób. W piątek w Polsce rozpoczną się młodzieżowe mistrzostwa Europy.

 • Murawa stadionu w Tychach gotowa do użytku po Euro U-21

  Murawa na stadionie w Tychach, na którym mecze rozgrywa pierwszoligowy GKS, jest już gotowa do użytku po młodzieżowym Euro w naszym kraju.

 • 43 dni do Euro 2016. "Stadion może być azylem"

  ...- Jestem przekonany, że podczas Euro 2016 stadiony będą bezpieczne. Mogą być nawet azylem. Gorzej może być natomiast w strefach kibiców - przyznaje w rozmowie z Interią Andrzej Kruczyński, kierownik ds. bezpieczeństwa podczas Euro 2012 na Stadionie Narodowym, a obecnie wiceprezes Instytutu Bezpieczeństwa Społecznego.

 • Euro U21. Wymiana murawy na stadionie w Tychach

  Na piątek zaplanowano wymianę murawy na stadionie w Tychach. W czerwcu będzie on jednym z obiektów, na których rozegrane zostaną mecze mistrzostw Europy U21. Nowa nawierzchnia ma być gotowa przed meczem GKS Tychy – Wisła Puławy, który zaplanowano na 17 maja.

 • Tak stadion w Lyonie przygotowuje się na półfinał Euro 2016

  Gdy kibice dopiero zaczynają przygotowania do meczu, obiekt musi być już niemal gotowy. Sprawdziliśmy, jak w Lyonie wyglądają ostatnie godziny przed półfinałem Portugalia - Walia na Euro 2016 (środa, godz. 21, relacja w Interii).

 • Witold Bańka: Stadion Śląski powinien być narodowym stadionem lekkoatletycznym

  Stadion Śląski powinien być narodowym stadionem lekkoatletycznym – ocenił w czwartek minister sportu Witold Bańka. Za realne uznał zorganizowanie tam lekkoatletycznych mistrzostw Europy w 2022 r. Wcześniej jednak na obiekcie musi odbyć się szereg mniejszych imprez.

 • Albańczycy wybudują w Tiranie Stadion Narodowy

  Albania wybuduje w Tiranie piłkarski Stadion Narodowy, który pomieści 22 300 widzów i będzie kosztować 50 mln euro - poinformował rzecznik prasowy tamtejszej federacji Dritan Kokona.

 • Stadion Narodowy. Koniec sporu o rozliczenia budowy

  Na konto Skarbu Państwa wpłynęły 33 miliony złotych od generalnego wykonawcy Stadionu Narodowego. To jeden z warunków ugody, która kończy pięcioletni spór o rozliczenie budowy najważniejszej areny Euro 2012. Ugoda zawarta dwa dni temu zakłada, że obie strony rezygnują z wzajemnych roszczeń finansowych - dowiedział się reporter RMF FM Mariusz Piekarski.

 • Real Madryt przedstawił projekt przebudowy stadionu

  Stadion Santiago Bernabeu, na którym mecze rozgrywa Real Madryt, zostanie zmodernizowany. Klub przedstawił projekt przebudowy.

 • Władze Rzymu negatywnie oceniają projekt budowy stadionu

  Władze municypalne Rzymu negatywnie oceniły przygotowany na zlecenie klubu piłkarskiego AS Roma, którego zawodnikiem jest Wojciech Szczęsny, projekt budowy nowego stadionu.

Zdjęcia na temat: euro stadion
Wideo na temat: euro stadion
 • Nowy stadion na Euro 2016

  Klub Olympique Lyon zaprezentował swój nowy stadion. "Olympique Lyon Park", tak brzmi tymczasowa nazwa obiektu, zostanie oficjalnie otwarty 9 stycznia meczem OL - Troyes. Stadion będzie jedną z aren tegorocznych mistrzostw Europy. Zostanie na nim rozegranych sześć spotkań Euro 2016. Jest to trzeci co do wielkości stadion we Francji. Może na nim zasiąść 59 tysięcy widzów.

 • MŚ 2018. Stadion w Niżnym Nowogrodzie prawie gotowy. Wideo

  Na stadionie piłkarskim w Niżnym Nowogrodzie, który będzie jedną z aren podczas przyszłorocznych mistrzostw świata, trwają prace wykończeniowe. Oprócz meczów będą na nim organizowane także duże koncerty i imprezy. Nowoczesny obiekt kosztował 262 miliony euro i pomieści 45 tys. kibiców. Dostawca: x-news

 • Polska - Irlandia. Stadion narodowy gotowy na mecz

  - To dla nas olbrzymie wydarzenie. Chyba nigdy, może z wyjątkiem pierwszego spotkania na Euro, nie było tu meczu takiej rangi. Ze względu na pogodę dach będzie zamknięty. Trawa jest położona i mam nadzieję, że spełnimy wszelkie oczekiwania. Spodziewamy się pełnego stadionu, Dla gości i kibiców przygotowujemy pięć ton jedzenia i kilka tysięcy litrów napojów. To będzie spektakularne wydarzenie

Dyskusje na temat: euro stadion