• Informacje na temat:

  euro stadion

Artykuły na temat: euro stadion
 • Młodzieżowa reprezentacja Dani trenowała na stadionie Hutnika Nowa Huta. Otwarty, czwartkowy trening Duńczyków obserwowało ok. 150 osób. W piątek w Polsce rozpoczną się młodzieżowe mistrzostwa Europy.

 • Murawa stadionu w Tychach gotowa do użytku po Euro U-21

  Murawa na stadionie w Tychach, na którym mecze rozgrywa pierwszoligowy GKS, jest już gotowa do użytku po młodzieżowym Euro w naszym kraju.

 • 43 dni do Euro 2016. "Stadion może być azylem"

  ...- Jestem przekonany, że podczas Euro 2016 stadiony będą bezpieczne. Mogą być nawet azylem. Gorzej może być natomiast w strefach kibiców - przyznaje w rozmowie z Interią Andrzej Kruczyński, kierownik ds. bezpieczeństwa podczas Euro 2012 na Stadionie Narodowym, a obecnie wiceprezes Instytutu Bezpieczeństwa Społecznego.

 • Euro U21. Wymiana murawy na stadionie w Tychach

  Na piątek zaplanowano wymianę murawy na stadionie w Tychach. W czerwcu będzie on jednym z obiektów, na których rozegrane zostaną mecze mistrzostw Europy U21. Nowa nawierzchnia ma być gotowa przed meczem GKS Tychy – Wisła Puławy, który zaplanowano na 17 maja.

 • Tak stadion w Lyonie przygotowuje się na półfinał Euro 2016

  Gdy kibice dopiero zaczynają przygotowania do meczu, obiekt musi być już niemal gotowy. Sprawdziliśmy, jak w Lyonie wyglądają ostatnie godziny przed półfinałem Portugalia - Walia na Euro 2016 (środa, godz. 21, relacja w Interii).

 • Albańczycy wybudują w Tiranie Stadion Narodowy

  Albania wybuduje w Tiranie piłkarski Stadion Narodowy, który pomieści 22 300 widzów i będzie kosztować 50 mln euro - poinformował rzecznik prasowy tamtejszej federacji Dritan Kokona.

 • Stadion Narodowy. Koniec sporu o rozliczenia budowy

  Na konto Skarbu Państwa wpłynęły 33 miliony złotych od generalnego wykonawcy Stadionu Narodowego. To jeden z warunków ugody, która kończy pięcioletni spór o rozliczenie budowy najważniejszej areny Euro 2012. Ugoda zawarta dwa dni temu zakłada, że obie strony rezygnują z wzajemnych roszczeń finansowych - dowiedział się reporter RMF FM Mariusz Piekarski.

 • Real Madryt przedstawił projekt przebudowy stadionu

  Stadion Santiago Bernabeu, na którym mecze rozgrywa Real Madryt, zostanie zmodernizowany. Klub przedstawił projekt przebudowy.

 • Władze Rzymu negatywnie oceniają projekt budowy stadionu

  Władze municypalne Rzymu negatywnie oceniły przygotowany na zlecenie klubu piłkarskiego AS Roma, którego zawodnikiem jest Wojciech Szczęsny, projekt budowy nowego stadionu.

 • Nowa murawa dla modernizowanego Stadionu Śląskiego w niedzielę wyruszy z plantacji pod Budapesztem. Rolki trawy zostaną przewiezione ciężarówkami - chłodniami do Chorzowa, gdzie w przyszłym tygodniu rozpocznie się ich układanie.

Zdjęcia na temat: euro stadion
Wideo na temat: euro stadion
 • Nowy stadion na Euro 2016

  Klub Olympique Lyon zaprezentował swój nowy stadion. "Olympique Lyon Park", tak brzmi tymczasowa nazwa obiektu, zostanie oficjalnie otwarty 9 stycznia meczem OL - Troyes. Stadion będzie jedną z aren tegorocznych mistrzostw Europy. Zostanie na nim rozegranych sześć spotkań Euro 2016. Jest to trzeci co do wielkości stadion we Francji. Może na nim zasiąść 59 tysięcy widzów.

 • Polska - Irlandia. Stadion narodowy gotowy na mecz

  - To dla nas olbrzymie wydarzenie. Chyba nigdy, może z wyjątkiem pierwszego spotkania na Euro, nie było tu meczu takiej rangi. Ze względu na pogodę dach będzie zamknięty. Trawa jest położona i mam nadzieję, że spełnimy wszelkie oczekiwania. Spodziewamy się pełnego stadionu, Dla gości i kibiców przygotowujemy pięć ton jedzenia i kilka tysięcy litrów napojów. To będzie spektakularne wydarzenie

 • Stadion Legii zamknięty przez UEFA

  . euro oraz zagroziła, że stadion może zostać zamknięty na jeszcze jeden mecz rozgrywek UEFA - ta kara obowiązuje w zawieszeniu na pięć lat. Klub wystąpi o uzasadnienie decyzji UEFA i po analizie rozważy(...)Mecz Legii Warszawa z Apollonem Limassol w 2. kolejce fazy grupowej Ligi Europejskiej odbędzie się bez udziału publiczności. Taką decyzję podjęły władze UEFA, a poinformowała o niej oficjalna strona

Dyskusje na temat: euro stadion