• Informacje na temat:

  dziękiewicz

Artykuły na temat: dziękiewicz
 • Eleonora Dziękiewicz kończy sportową karierę

  Była reprezentantka Polski, a obecnie siatkarka Tauronu MKS Dąbrowa Górnicza Eleonora Dziękiewicz kończy sportową karierę. Brązową medalistkę mistrzostw Europy po raz ostatnio zobaczymy na boisku w piątek w meczu przeciwko ŁKS Commercecon Łódź.

 • Eleonora Dziękiewicz: Temat kadry był już dla mnie zamknięty

  Po długiej przerwie do reprezentacji na turniej kwalifikacyjny do mistrzostw świata wróciła Eleonora Dziękiewicz. Siatkarka Tauronu Dąbrowa Górnicza cieszy się, że znów może pomóc drużynie narodowej, choć dodała, że zdążyła już zamknąć ten rozdział kariery.

 • ..."Z przykrością zrezygnowałam z meczu gwiazd PlusLigi" - powiedziała na łamach "Sportu" środkowa Aluprofu Bielsko-Biała Eleonora Dziękiewicz, która od kilku dni walczy z przeziębieniem.

 • "Nie mogę paradować w dresie"

  W pierwszym meczu fazy play off Ligi Mistrzyń siatkarki Winiar Bakalland Kalisz pokonały Dela Martinus Amstelveen 3:2. - Zrobimy wszystko, żeby znaleźć się w następnej rundzie - zapewnia kadrowiczka Eleonora Dziękiewicz.

 • "To była ostatnia szansa"

  To była duża niespodzianka. Środkowa naszej kadry siatkarek Eleonora Dziękiewicz nie pojedzie na igrzyska do Pekinu. "To jest decyzja trenera. Ja muszę się z nią pogodzić" - skomentowała wybór selekcjonera od tego sezonu siatkarka Aluprofu Bielsko-Biała.

 • Lena i Winiarski najlepsi

  Eleonora Dziękiewicz w kategorii siatkarka roku, Michał Winiarski - siatkarz, Marco Bonitta - trener oraz PGE Skra Bełchatów - drużyna zostali laureatami pierwszego plebiscytu Polskiego Związku Piłki Siatkowej i firmy Polkomtel S.A.

 • Barańska: Tremy nie miałam

  ...- Doświadczenie wyniesione z gry w europejskich pucharach pomogło mi opanować stres - nie kryła po wygranej z Holandią debiutanka w kadrze Polek Anna Barańska. - To była wojna nerwów na parkiecie - obrazowo opisała tymczasem mecz Eleonora Dziękiewicz.

 • BKS Profi Credit Bielsko-Biała - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:3

  ...(libero) - Ewelina Brzezińska, Aleksandra Pasznik, Natalia Perlińska, Natalia Skrzypkowska, Aleksandra Wańczyk, Aneta Wilczek Tauron MKS Dąbrowa Górnicza: Eleonora Dziękiewicz, Kamila Ganszczyk, Regan...

 • Chemik Police - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 w pierwszym półfinale Orlen Ligi

  .... Dąbrowianki straciły pewność siebie, jaką prezentowały na początku partii i dwa ostatnie punkty w secie oddały własnymi błędami - najpierw przy rozegraniu akcji, a potem przy ataku Eleonory Dziękiewicz(...) Sarramalera rotował składem, ale niewiele zmieniało to obraz gry. Wprawdzie dwukrotnie udało im się zbliżyć na jeden punkt do gospodyń (14:13 i 18:17) po udanych akcjach Tamary Kaliszuk i Dziękiewicz...

 • Eleonora Dziękiewicz, Krystyna Strasz, Tamara Kaliszuk, Joanna Staniucha-Szczurek, Natalia Piekarczyk, Katarzyna Urban i Dominika Sobolska.

Zdjęcia na temat: dziękiewicz
Dyskusje na temat: dziękiewicz