• Informacje na temat:

cracovia korona bramki

Artykuły na temat: cracovia korona bramki
  • Korona Kielce - Cracovia 4-2 w 3. kolejce Ekstraklasy

Korona Kielce pokonała Cracovię 4-2 w meczu trzeciej kolejki Lotto Ekstraklasy. Mecz toczył się w szybkim tempie i już przed przerwą na boisku w Kielcach padło aż pięć bramek. Na początku drugiej części wynik meczu ustalił Marcin Cebula i zapewnił Koronie wyczekiwane trzy punkty.

• Korona - Cracovia 4-2. Jakub Wójcicki: Wierzyliśmy w odrobienie strat

...- Wydaję mi się, że pomimo straconej bramki, wierzyliśmy w odrobienie strat. Motywowaliśmy się naprawdę mocno w przerwie, ale ciężko wejść w drugą połowę, kiedy po dwóch minutach traci się gola - powiedział po przegranym (2-4) meczu z Koroną Kielce, obrońca Cracovii, Jakub Wójcicki.

• Cracovia - Korona Kielce 6-0 w 11. kolejce Ekstraklasy

Cracovia rzuciła Koronę na kolana! Gospodarze nie dali rywalom żadnych szans i rozbili ich aż 6-0. To najwyższy wynik w tym sezonie w Ekstraklasie.

• Korona Kielce - Cracovia 3-0 w meczu 26. kolejki Ekstraklasy

Korona wysoko pokonała u siebie Cracovię 3-0. "Pasy" od ósmej minuty musiały jednak grać w dziesiątkę i broniły się przez większość spotkania. Gole dla gospodarzy strzelali Jakub Żubrowski, Maciej Górski oraz Jacek Kiełb.

• Korona Kielce - Cracovia. Maciej Bartoszek: Każdy błąd może nas drogo kosztować

...- To może być dla nas kluczowe spotkanie w kontekście walki o pierwszą ósemkę” – powiedział przed niedzielnym meczem Ekstraklasy z Cracovią trener Korony Kielce Maciej Bartoszek. - Zadowoli mnie każde zwycięstwo, choćby różnicą jednej bramki – dodał.

• Korona - Cracovia 4-2. Jakub Żubrowski: O Jezu, ile czekał?

...w poniedziałkowym meczu. - Kluczowe było to, że szybko odpowiadaliśmy na bramki, które strzelała Cracovia. Uczulaliśmy się na stałe fragmenty, a mimo to zabrakło koncentracji i daliśmy się zaskoczyć. Dobrze, że ten mecz się tak ułożył, bo na początku drugiej połowy szybko strzeliliśmy gola na 4-2 - podsumował. Korona Kielce pokonała Cracovię 4-2. Kolejnym rywalem kielczan będzie Arka Gdynia. "Pasy...

• Cracovia - Korona Kielce 2-2 w 20. kolejce Ekstraklasy

Niespodzianka na zakończenie 20. kolejki Ekstraklasy: faworyzowana Cracovia zaledwie zremisowała u siebie z Koroną 2-2. Kielczanie potwierdzili, że mają patent do dobrej gry na wyjazdach. Cracovia pozostała na trzeciej pozycji, a Korona awansowała na 10. pozycję, wyprzedzając Wisłę.

• Mecz Cracovia - Korona 2-2. Kamil Sylwestrzak bohaterem kielczan

Obydwie bramki w meczu z Cracovią dla Korony wypracował ofensywnie nastawiony obrońca Kamil Sylwestrzak.

• Cracovia - Korona Kielce 4-1 w meczu sparingowym

Bramki dla zwycięzców zdobyli: Marcin Budziński, Dariusz Zjawiński, Miroslav Czovilo i Łukasz Zejdler. Honorowego gola dla kielczan strzelił Rafał Grzelak. Wygrana "Pasów" mogła być jeszcze okazalsza, lecz w drugiej połowie rzut karny zmarnował Bartosz Rymaniak, który uderzył niecelnie z jedenastu metrów. Mecz rozegrano bez udziału kibiców. Cracovia - Korona Kielce 4-1 Bramki: 1-0 Marcin...

• Korona Kielce – Cracovia 0-3 w 5. kolejce Ekstraklasy

Siedem meczów na wyjeździe pod wodzą Jacka Zielińskiego i same wygrane! Cracovia śrubuje rekord, a w piątek pewnie pokonała Koronę w Kielcach 3-0.

Wideo na temat: cracovia korona bramki
  • Korona – Cracovia 4-2. Jakub Żubrowski: Pierwsza połowa wcale nie była taka zła

- Kluczowe było to, że szybko odpowiadaliśmy na bramki, które strzelała Cracovia. Uczulaliśmy się na stałe fragmenty, a mimo to daliśmy się zaskoczyć - powiedział po spotkaniu Korona - Cracovia (4-2), Jakub Żubrowski.

• Korona – Cracovia 4-2. Marcin Cebula: Cracovia nas zaskoczyła

- Długo czekałem na gola w Ekstraklasie. Fajnie, że ta bramka w końcu przyszła, a my wygraliśmy mecz. Musimy popracować nad stałymi fragmentami gry, bo dzisiaj wyglądało to średnio - mówi po meczu Korona - Cracovia (4-2), Marcin Cebula.

• Trener Cracovii: Jestem niesamowicie szczęśliwy. Wideo

Cracovia wygrała z Koroną Kielce 2-1 w pierwszym spotkaniu 4. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Gola dającego "Pasom" pierwsze punkty w sezonie, strzelił w doliczonym czasie gry Marcin Budziński. Wcześniej dla gospodarzy trafił Boubacar Dialiba, a jedyną bramkę dla gości zdobył z karnego Przemysław Trytko. Dostawca: T-Mobile Ekstraklasa/x-news

Dyskusje na temat: cracovia korona bramki
  • Re: Cracovia - Korona Kielce NA ŻYWO

W ataku..... zgoda..... ale obrona była "rewelacyjna".... chłopcy chyba sobie żle związali sznurówki..... Przecież mogły być jeszcze 3 bramki dla Cracovii.... a na upartego może jeszcze dwie..... No widac, że Korona jest na dnie.... i po prostu była egzekucja, z dość łagodnym wymiarem kary..... To czego ewidentnie brakuje Cracovii, a kiedyś miała to Wisła - to LUZ przy zdecydowanym prowadzeniu

• Re: Cracovia - Arka Gdynia w meczu 24. kolejki Ekstraklasy

Takiej bramki nie uznać!!! A tymczasem na Koronie... No i Korona ma 6 punktów nad Cracovią, a powinna mieć 2. Wszystko jasne?

• Re: Korona Kielce - Cracovia w meczu 26. kolejki Ekstraklasy

Pasy prawie w każdym meczu fatalne błędy pojedyńczo popełniają co skutkuje porażkami. Albo rywala nie upilnowali,strzału nie zablokowali,a ostatnio z Koroną karnego i czerwień sprowokowali.A ci gwarantowani przez trenera snajperzy Vestenicky,Michalik i Jędrysek ani jednej bramki zdobyć nie potrafili. Szczepaniak wytrenowany w Podbezkidziu, bramki strzelał na zawołanie a teraz u Zielińskiego jakby

• Re: Korona Kielce – Cracovia 0-3 w 5. kolejce Ekstraklasy

Cracovia mimo osłabienia brakiem Covilo i Dialiby pewnie i wysoko pokonała Korone, i nadalnie daje sobie strzelic bramki,W tym jest lepsza od wisły bo oni tylko remisami i dziurawą bramka. Koronie nie pomógł ekswiślak co to nawet karnego nie potrafił strzelić drugoligowcowi w starciu o puchar. A kibole Rzeki wysychajacej nadal swoje brednie i urojenia.

dwie bramki na konto Sylwestrzaka i jedna z winy Kiercza. Jednym słowem kapitan najsłabszym ogniwem w Koronie

• Re: Lech Poznań - Górnik Łęczna  i Korona - Cracovia w 26. kolejce Ekstraklasy

Lech miał zabronione strzelenie bramki, fryzjery i sponsorzy mieli wydoić z hukiem tysiące ludków myślących tylko o sporcie, a tu ciągle kasa jest najważniejsza, tytuły i medale nie wchodzą na konto a kasa non-stop

• Re: Cracovia - Korona Kielce 2-2 w 20. kolejce Ekstraklasy

Hajto był zdziwiony bo nie zna hokeja a w Cracovii hokej to świętość ! Co za różnica przegrać 1 : 2 lub 1 : 3 albo nawet 1 : 4 ? Za kolejne stracone bramki przecież punktów nie odejmują ! Warto walczyć o wszystko !

Hajto był zdziwiony, że Cracovia postawiła mocno na atak przy stanie 1 : 2, bo nie zna hokeja a w Cracovii hokej to świętość ! Co za różnica przegrać 1 : 2 lub 1 : 3 albo nawet 1 : 4 ? Za kolejne stracone bramki przecież punktów nie odejmują ! Warto walczyć o wszystko ! Legendarny trener niemieckich skoczków narciarskich Reinhard Hess, zwany czasem "pruskim generałem", zwykł mawiać "Ten kto

• Re: Mecz Cracovia - Legia 1-2 w 27. kolejce Ekstraklasy

Narzekanie na sędziow to żadna wymówka Cracovia przegrała wygrany mecz przez nieudolność strzelecką.Tyle sytuacji nie wkorzystąć ? To bardzo żle świadczy o napastnikach i pomocnikach,a przecież nawet obrońcy bramki strzelają. Co z tego,ze ładna piłke grają skoro z Zagłębiem,Lechem i Legią przegrywają. Z Termaliką ledwie zremisowali,a z Ruchem szczęśliwie wygrali .Biedniejsza i mniejsza Korona ma

• Re: Korona Kielce - Wisła Kraków 3-2. Hit grupy spadkowej nie zawiódł

To się robi już nudne : ile jeszcze razy polscy sędziowie będa uznawać bramki zdobywane przez przeciwników Wisły z wyrażnych spalonych ???????? Przecież w ostatnich latach takich sytuacji było mnóstwo, ostatnio tak zdobyło bramkę Zagłebie a także Cracovia. A ile nieprawidłowych bramek w meczach z Wisła zdobyła Legia ?????/ Mieliśmy bramki zdobywane rękami, ze spalonych, a nawet wtedy, kiedy