• Informacje na temat:

  brzeźna

Artykuły na temat: brzeźna
 • ...​Monika Brzeźna wygrała rywalizację kobiet w górskich szosowych mistrzostwach Polski w rejonie Walimia w Dolnośląskiem. Pierwsze pięć miejsc zajęły zawodniczki z grupy MAT ATOM Deweloper.

 • Tour de Pologne kobiet: Paulina Brzeźna-Bentkowska trzecia na 2. etapie

  Paulina Brzeźna-Bentkowska zajęła trzecie miejsce na 2. etapie kolarskiego wyścigu Tour de Pologne, jeździe indywidualnej na czas wokół Bukowiny Tatrzańskiej (4 km). Wygrała Brazylijka Flavia Oliveira, a prowadzenie w "generalce" utrzymała Szwajcarka Jolanda Neff.

 • Paulina Brzeźna-Bentkowska (TKK Pacific Toruń) triumfowała w Czechach w kolarskim wyścigu Gracia - Orlova. Polka okazała się najlepsza również na ostatnim, trzecim etapie. Trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej zajęła Eugenia Bujak (BTC City Lublana),

 • Paulina Brzeźna-Bentkowska (TKK Pacific Toruń) zwyciężyła w sobotę w 21. Górskim Wałbrzyskim Wyścigu Kolarskim, który zakończył się w Świebodzicach. To już jej trzecia wygrana w tej imprezie.

 • Paulina Brzeźna

  Paulina Brzeźna należy do czołowych, polskich zawodniczek w kolarstwie szosowym. Jest dwukrotną złotą medalistką mistrzostw Polski w kolarstwie szosowym ( 2005, 2008). Do jej największych osiągnięć(...)), 3. miejsce - wyścig szosowy (2002), 3. miejsce -kolarstwo szosowe - jazda indywidualna na czas (2003, 2006). Paulina Brzeźna w 2006 roku zajęła trzecie miejsce w Tour de Pologne, a rok później...

 • Piotr Osiński (Pacific Toruń) został w Złotoryi mistrzem Polski kolarzy do lat 23. W wyścigu kobiet triumfowała Paulina Brzeźna (AA Drink), a szóste miejsce zajęła Aleksandra Dawidowicz (Halls), której przypadł złoty medal w kategorii zawodniczek do lat 23.

 • Paulina Brzeźna (Atom Boxmet Dzierżoniów) zwyciężyła w zakończonym w niedzielę w Świebodzicach czteroetapowym Górskim Wałbrzyskim Wyścigu Kolarskim.

 • MŚ w kolarstwie: triumf Vos, Brzeźna-Bentkowska dziesiąta

  Holenderka Marianne Vos zdobyła w Valkenburgu złoty medal kolarskich mistrzostw świata w rywalizacji elity ze startu wspólnego. Najlepsza z Polek Paulina Brzeźna-Bentkowska zajęła dziesiąte miejsce. Do zwyciężczyni straciła nieco ponad cztery i pół minuty.

 • Paweł Franczak z ekipy CCC Sprandi Polkowice zwyciężył w Sobótce w Ślężańskim Mnichu, wyścigu tradycyjnie rozpoczynającym sezon krajowy w kolarstwie szosowym. Wśród pań najlepsza była Monika Brzeźna (Mat Atom Sobótka).

 • Kolarskie MP - złoty medal dla Eugenii Bujak

  ...z peletonu zaatakowały Brzeźna-Bentkowska i Małgorzata Jasińska, do których dołączyło jeszcze pięć kolejnych cyklistek. Prowadząca siódemka narzuciła tak mocne tempo, że peleton był zupełnie(...)): 1. Eugenia Bujak (GK Żyrardów)                    - 3:03.43 (przec. 35,9 km/godz.) 2. Paulina Brzeźna-Bentkowska (Pacific Toruń) 3. Katarzyna Pawłowska (GSD Kalisto) 4. Katarzyna Niewiadoma...

Zdjęcia na temat: brzeźna
Dyskusje na temat: brzeźna