bramki z 3 kolejki ligi europejskiej

Artykuły na temat: bramki z 3 kolejki ligi europejskiej
Wideo na temat: bramki z 3 kolejki ligi europejskiej
  • Olympique Lyon - Everton FC 3-0 - skrót (wideo)

Zwolnienie Ronalda Koemana i zatrudnienie Davida Unswortha nie odmieniło gry Evertonu. W meczu czwartej kolejki Ligi Europejskiej angielski klub uległ francuskiemu Olympique Lyon aż 3-0. Bramki w drugiej połowie zdobywali Bertrand Traore, Houssem Aouar oraz Memphis Depay. W 80. minucie z boiska wyrzucony został Morgan Schneiderlin.

• OGC Nice - SV Zulte-Waregem 3-1. Skrót meczu. Wideo

W 5. kolejce fazy grupowej Ligi Europejskiej OGC Nice pokonało Zulte Waregem 3-1. Świetne zawody rozegrał Mario Balotelli, który strzelił dwa gole. Trzecią bramkę dla gospodarzy zdobył Tameze. Honorowego gola dla Zulte strzelił Brian Hamalainen. Duńczyk popisał się fantastycznym uderzeniem z rzutu wolnego. W grupie K wszystko jest już jasne. W fazie pucharowej zagrają Lazio i Nice.

Dyskusje na temat: bramki z 3 kolejki ligi europejskiej
  • Re: Asy i Cieniasy siódmej kolejki Ekstraklasy

Odwalcie się od rudneva,już chyba nie pamiętacie meczu z juventusem kiedy strzelił 3 bramki. Dzięki niemu lech wyszedł z grupy ligi europejskiej

• Re: Koniec lenistwa! To będzie rewolucja w polskiej lidze!?

mecze w kazdej rundzie )---1 drużyna zostaje mistrzem, 2 drużyna awans do ligi europejskiej ,3 z 4 mecz i rewanż o 2 miejsce w lidze europejskiej......12 drużyna spadek do 1 ligi, drużyny z miejsc 10-11(...) może zbliżyć do gry o puchary a każda porazka przybliza do 10 miejsca barażowego.Od nowego sezonu o miejscu w tabeli decydują bramki a nie bezpośredni mecz--wszystkie ligi liczace się tak gtają....Czy