• Informacje na temat:

  boniek mourinho

Artykuły na temat: boniek mourinho
 • Reprezentacja Polski. Boniek znalazł selekcjonera. W sobotę zostanie zatwierdzony

  W sobotę zarząd PZPN-u zatwierdzi selekcjonera, jakiego znalazł prezes PZPN-u Zbigniew Boniek. W niedzielę poznamy oficjalnie jego nazwisko.

 • Reprezentacji Polski. Boniek: Jestem pewny wyboru Brzęczka

  ...- Jestem pewny, że wybór Jerzego Brzęczka jest dobry. Od początku chciałem, by selekcjonerem pozostał Polak - powiedział prezes PZPN Zbigniew Boniek, podczas konferencji prasowej prezentującej wybór Jerzego Brzęczka na nowego selekcjonera.

 • Boniek razem z Mourinho, czyli promowanie polskiej piłki

  Prezes PZPN-u Zbigniew Boniek dobrze promuje nasz futbol. Robił to nawet stadionie Santiago Bernabeu podczas Gran Derbi Real – Barcelona (1-1).

 • MŚ 2014 - Valdano będzie motywował "Bońka" podczas mundialu

  Mistrz świata z 1986 roku Argentyńczyk Jorge Valdano będzie trenerem-motywatorem piłkarskiej reprezentacji Hondurasu podczas mundialu w Brazylii. W składzie Hondurasu jest m.in. Oscar Boniek Garcia Ramirez, któremu rodzice dali imię na cześć Zbigniewa Bońka.

 • Dariusz Wdowczyk: Mourinho w naszych butach nie uszedłby kilometra

  ...- Mam świadomość tego, że gdyby Wisła należała jeszcze do prezesa Cupiała, to pewnie by mnie już w klubie nie było. Tak jak nie ma Janka Urbana w Lechu, i to w momencie, gdy drużyna zaczęła wygrywać, nie tracąc bramek. Z takim podejściem do trenerów, bez nakładów finansowych nie uda nam się zbudować wielkiej piłki klubowej. Gdyby Jose Mourinho wskoczył w nasze „buty”, nie wiem czy uszedłby...

 • ...brazylijskiego mundialu, a nieuchronnie nastąpi to wkrótce, można uznać, że wygasły motywy, by Waldemar Fornalik prowadził dalej polskich piłkarzy. Zbigniew Boniek losem Fornalika handlować nie chce(...) z polskimi piłkarzami pracował Jose Mourinho, nie dokona cudu. Dziś powtarza, że na trenera za 10 mln euro nas nie stać, a taki za dwa miliony nie daje żadnej gwarancji. Bieda w naszym futbolu znana jest...

 • Mourinho nie jest pewny, czy Real sprosta zadaniu

  To będzie jego fiasko? Jose Mourinho uważa, że dzisiejszy rewanż z Borussią Dortmund w półfinale Champions League to najważniejszy mecz Realu Madryt w ostatniej dekadzie. "The Special One" zasugerował jednak, iż nie jest pewny, czy jego piłkarze sprostają zadaniu. Trójka Polaków awansuje do finału? To się w głowie nie mieści!

 • Boniek.

 • Zbigniew Boniek.

 • Boniek: Inter musi zacząć nowe życie

  ...być szczęśliwi? Chyba tak, choć pogodzić się z odejściem Jose Mourinho nie będzie łatwo. Jose to trener wyjątkowy. Uwielbiany przez swoich - znienawidzony przez przeciwników. Wielki strateg. Potrafi(...) niż radości". Mourinho ze Sneijderem dogadał się w pięć minut. Dla "Special One" propozycja objęcia Realu to szansa wyjątkowa. Trenowanie tego klubu otwiera przed nim nowe horyzonty. Wielki, bogaty...

Dyskusje na temat: boniek mourinho